Nie zawsze trzeba obstawiać Premier League, Ligę Mistrzów, NBA, Ligę Narodów, Ekstraklasę, czy inne popularne rozgrywki. Dlatego pod ich nieobecność spojrzałem co tam słychać w naszych niższych ligach i zauważyłem trzy interesujące spotkania, które mają swoich faworytów, którzy moim zdaniem nie rozczarują. Trzy mecze trzech różnych Trzecich Lig – liczę na to, że moje przemyślenia okażą się skuteczne i tracię 5 kupon z rzędu!

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Legionovia Legionowo vs Ursus Warszawa

Zdecydowanie najbardziej lubię typować i analizować Ekstraklasę. W drugiej kolejności ustawia się Premier League, a tuż za nią niższe ligi polskie. Z ciekawością obserwuję to, co dzieje się w czwartych i trzecich ligach. Dzisiaj znalazłem trzy ciekawe spotkania, które mają swoich zdecydowanych faworytów, którzy moim zdaniem nie zawiodą.

Na start 3. Liga grupa I i starcie Legionovii z Ursusem. Oczywiście nie powiem, że oglądałem te drużyny i wiem, jak grają, ale wiem, jak wygląda sytuacja w omawianych przeze mnie klubach i o co walczą. Piłkarze z Legionowa są spadkowiczami z 2. Ligi, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem, większym zgraniem oraz dobrym startem rozgrywek. 4 mecze i 9 punktów to naprawdę dobry dorobek, a trzeba pamiętać, że zespół ten rozegrał mecz mniej, a więc ma szansę na ścisłą czołówkę. Z kolei Ursus rozpoczął nie od 3 zwycięstw i porażki, tylko od zwycięstwa i 3 porażek. Piłkarze z Warszawy poprzedni sezon zakończyli na 15. pozycji i gdyby nie to, że runda wiosenna nie została rozegrana, to ta drużyna miałaby duże problemy z utrzymaniem.

Legionovia rozpoczęła sezon w bardzo dobrym stylu i jestem pewny, że ten zespół będzie walczył o powrót do 2. Ligi. Z kolei Ursus będzie przez całe rozgrywki okupował dolne rejony tabeli. W piłce wszystko jest możliwe, ale w tym przypadku różnica klas jest moim zdaniem bardzo duża i gospodarze to spotkanie wygrają. Mecz zostanie rozegrany o godz. 16:00.

Nasz typ: 1

Kurs: 1.50

Grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Radunia Stężyca vs Nielba Wągrowiec

Z Grupy I przenosimy się do Grupy II, w której zobaczymy dzisiaj dwa spotkania. Elana zagra z Polonią Środą, a Radunia podejmie Nielbę. Ja przyjrzałem się temu drugiemu meczowi, który rozegrany zostanie o godz. 15:00.

Poprzedni sezon Radunia zakończyła na 2. miejscu i moim zdaniem, gdyby nie koronawirusowa przerwa, to piłkarze tej drużyny już teraz graliby w 2. Lidze. Poprzednie rozgrywki nie zostały dokończone, ale w Stężycy nic się nie zmieniło. Piłkarze tego zespołu rozpoczęli rozgrywki od kompletu pięciu zwycięstw, które potwierdzają mistrzowskie aspiracje. Nie od dziś wiadomo, że Radunia mierzy wysoko i raczej jest to klub, który nie ponosi głupich porażek i po prostu gra bardzo dobrze. Bilans bramkowy 17:3 mówimy chyba sam za siebie.

Rywalem Radunii będzie Nielba, która z dorobkiem siedmiu punktów znajduje się na 15. miejscu ligowej tabeli. Podobnie jak w Stężycy, tutaj też nic się nie zmieniło. Poprzednie rozgrywki Nielba zakończyła na 14. miejscu i przegrała aż 10 z 18 meczów. Walka o utrzymanie to jest wszystko, na co stać piłkarzy z Wągrowca. W poprzednim sezonie bezpośrednie starcie zakończyło się zwycięstwem Stężyca aż 3:0. Będę bardzo zdziwiony jeśli dzisiaj będzie inaczej i dlatego stawiam właśnie na zwycięstwo gospodarzy.

Nasz typ: 1

Kurs: 1.32

Hetman Zamość Stal Stalowa Wola

Z północy przenosimy się na południe, a konkretnie do Grupy IV, w której Hetman Zamość zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola. Mecz rozegrany zostanie o godz. 16:00. Zespół gospodarzy rozpoczął sezon od sześciu porażek i jednego remisu oraz bilansu bramkowego 3:16. Nie trudno zatem się domyślić, że Hetman zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Stal natomiast nie znajduje się dużo wyżej, ponieważ z dorobkiem sześciu punktów plasuje się na 17. pozycji. Musimy jednak wiedzieć, że piłkarze ze Stalowej Woli z różnych powodów (pauza, zagrożenie epidemiczne i Puchar Polski) rozegrali dopiero trzy spotkania.

Ciężko jest mi wytłumaczyć tak słaby start piłkarzy z Zamościa, ale takie wyniki pokazują, że walka o utrzymanie może być niezwykle trudna. Teraz o punkty wcale nie będzie łatwiej, ponieważ rywalem będzie spadkowicz z 2. Ligi. Stal spadła w naprawdę dziwny sposób, ponieważ strata tego zespołu do miejsca szóstego, które pozwalało walczyć o 1. Ligę wyniosła tylko 5 punktów. Mogła być zatem walka o awans, a zakończyło się na 15. pozycji, która oznaczała spadek. W tym momencie nie potrafię odpowiedzieć, czy Stalówka od razu włączy się do walki o powrót do 2. Ligi, ale pewne jest, że mówimy o zespole ułożonym, doświadczonym i takim, który na spokojnie powinien poradzić sobie z ligowym outsiderem.

Nasz typ: 2

Kurs: 1.35

ForBET – 100 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 100 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy niższe ligi

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze