fbpx
https://zagranie.com 2017-10-28 16:11:58 2017-10-30 10:37:01

Spróbuj swoich sił w obstawianiu meczów!

Zakładałeś się z kolegami o frytki i wygrywałeś, ale nigdy nie pomyślałeś żeby wytypować mecz u bukmachera, albo szkoda było Ci własnych środków?

Nic straconego.

Bukmacher Fortuna udostępnił określoną ilość kodów promocyjnych dla czytelników portalu Zagranie. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz nasz kod i dostaniesz 20 PLN na obstawianie! Oferta tylko dla nowych użytkowników.

Ważne: ilość kodów ograniczona.

Za darmowe 20 PLN możesz obstawić dowolny zakład, możesz także podzielić kwotę na kilka zakładów – kod promocyjny nie musi być wykorzystany na jeden kupon.

 

Nie wiesz jak zacząć?

Na naszej stronie codziennie pojawiają się analizy meczów i typy na przedstawiane zdarzenia. Wszystko jest darmowe i dostępne dla czytelników Zagranie. Sprawdzaj stronę i bądź na bieżąco, a jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących sportu i obstawiania to polub nasz Fanpage i bądź na bieżąco!

***

Fortuna – warto czy nie?

Zakłady bukmacherskie Fortuna to jedna z najbardziej renomowanych firm na polskim rynku. Wzbudza zaufanie ogromnej rzeszy graczy, przyciąga świetną ofertą powitalną i proponuje najwyższe kursy na mecze. Fortuna to legalny bukmacher, posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów.

Fortuna opinie – sprawdź więcej informacji

 

400 PLN więcej

Pamiętaj, jeśli złożysz depozyt to zostanie on podwojony aż do kwoty 400 PLN. Dla przykładu: wpłacisz 50 PLN, a drugie 50 PLN znajdzie się na twoim koncie w ramach promocji. Maksymalnie możesz więc dostać dodatkowe 400 PLN na obstawianie.

 

Masz konto na Fortunie?

Sprawdź innych legalnych bukmacherów w Polsce: