fbpx
https://zagranie.com 2019-07-04 17:33:12 2019-07-04 18:04:24

🔥 HOT NEWS

Główna nagroda czerwcowej edycji odebrana!

Laureat głównej nagrody w czerwcowym rankingu zawitał do nas osobiście, aby odebrać nagrodę za 1. miejsce w czerwcu – konsolę XBOX ONE X 1TB w zestawie z dwoma grami i dodatkowym kontrolerem! Dziękujemy że wpadłeś i nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć dobrej zabawy!


… a w lipcu do zgarnięcia między innymi:

Za 1. miejsce najnowsza kamera GOPRO w najmocniejszej opcji HERO 7 black, a ponadto gadżety takie jak: elektryczna hulajnoga SKYMASTER, głośnik JBL czy opaska sportowa Xiaomi.

Więcej o lipcowych nagrodach TUTAJ.

❔ FAQ

• Czym jest Typomania?

Typomania to zabawa z mega nagrodami dla wszystkich fanów obstawiania! Zasady są proste: za każdą złotówkę postawioną u bukmachera otrzymujesz 1 punkt do rankingu Typomanii. Wygrywasz, przegrywasz – nieważne! Gdy grasz, zawsze zgarniasz punkty. Co miesiąc startuje nowy ranking i nowy wyścig po świetne nagrody – konsole, smartfony, freebety XXL i wiele innych!

• Kto może grać w Typomanii?

Każdy, kto ma konto u bukmacherów (u jednego, kilku lub u wszystkich): STS, forBET, PZBuk i podczas rejestracji skorzystał z kodu promocyjnego znajdującego się na Zagranie.com

• Jak wziąć udział w Typomanii?

Pierwszy krok:

założenie konta u jednego z poniższych bukmacherów. Pamiętaj, że udział w zabawie biorą tylko gracze, którzy założyli konta przy użyciu poniższych kodów rejestracyjnych.

logo

Kod rejestracyjny:
1259PLN

logo

Kod rejestracyjny:
510PLN

logo

Kod rejestracyjny:
2100PLN

Drugi krok:

rejestracja w Typomanii na www.typomania.net

Trzeci krok:

zintegrowanie swoich kont u bukmacherów z profilem w Typomanii poprzez kliknięcie przycisku „dołącz do gry”.

• Jak zbierać punkty w Typomanii?

Robisz to, co zwykle, czyli po prostu obstawiasz! Za każdą złotówkę postawioną u bukmachera otrzymujesz 1 punkt do rankingu Typomanii – nieważne, czy kupon wszedł, czy nie.

• Jak często rozdajemy nagrody?

W Typomanii obowiązuje rozliczenie miesięczne. Nowy ranking rusza co miesiąc, a więc na początku każdego miesiąca rozdajemy graczom nagrody za wyniki z poprzedniego.

• Mam jeszcze inne pytania, gdzie się odezwać?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, pisz śmiało wiadomość prywatną na naszym fanpage facebook.pl/typomania.net lub na adres pomoc@typomania.net

NEWSY

Zobacz wszystkie newsy

TOP5 RANKINGU: LIPIEC 2019


obserwuj nasz fanpage i bądź na bieżąco!

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu