Wszyscy doskonale wiemy jaka sytuacja panuje obecnie na świecie. Pandemia koronawirusa się nie zatrzymuje i bardzo mocno odczuwa to światowy sport. Z tego powodu oferta bukmacherów nie jest obecnie zbyt rozbudowana, a to przełożyło się na podjęcie przez nas decyzji dotyczącej wstrzymania rankingu Typomania.net! Twoje punkty jednak nie przepadną, a więcej szczegółów znajdziesz w artykule.

Typomania wstrzymana do odwołania!

BREAKING NEWS! Tylko tak można nazwać tę sytuację. Obecne wydarzenia spowodowały, że podjęliśmy decyzję o zawieszeniu Typomanii na pewien czas, który w tym momencie nie jest określony. Prowadzony przez nas ranking wstrzymujemy do odwołania i jest to spowodowane bardzo małą ilością zdarzeń do obstawiania.

Sporty wirtualne czy betgames można typować tylko u wybranych bukmacherów, a zależy nam na tym, żeby każdy gracz miał równe szanse. Wąska oferta zakładów w tym nie pomaga, dlatego zdecydowaliśmy się na zawieszenie naszych działań do momentu kiedy większość lig wróci do normy. Chcemy poczekać do momentu kiedy każdy bukmacher będzie miał podobną ofertę – dzięki temu każdy gracz będzie mógł typować to co chce. 

Liczymy na to, że zrozumiecie tę decyzję i będziecie czekać na wznowienie naszej zabawy! 🙂

Punkty zostają na Twoim koncie

Z całą pewnością zastanawiasz się teraz co z punktami, które już udało Ci się zgromadzić? Możesz być o nie spokojny, ponieważ zostaną one na Twoim koncie i będą czekały na moment, w którym Typomania powróci.

W tym momencie nie jesteśmy w stanie zagwarantować, czy stanie się to za miesiąc, dwa, czy może pół roku. Jest to zależne od sytuacji panującej w Europie i na całym świecie. Mamy nadzieję, że pandemia koronawirusa zacznie ustępować, ligi powoli zaczną wracać do normy, oferta bukmacherów zacznie się powiększać, a Typomania wróci ze zdwojoną siłą!

Należy wspomnieć, że ostatnia aktualizacja punktów oraz rankingu nastąpiła 23.03.2020 o godz. 17:15.

Tak więc, możesz być spokojny o swoje punkty, które zostaną „zamrożone” na Twoim koncie i to z nimi zaczniesz walkę o kolejne nagrody! Miejmy nadzieję, że stanie się to bardzo szybko!

typomania_wstrzymana_info

#zostańwdomu

Wszyscy znaleźliśmy się teraz w trudnych czasach, których nikt nawet sobie nie wyobrażał. W obecnej sytuacji musimy uzbroić się w cierpliwość, zostać w domu i czekać na powrót do normalności. Sprawdź co robić w domu w trakcie kwarantanny i czekaj na powrót Typomanii!