fbpx
https://zagranie.com 2019-01-24 16:57:23 2019-01-24 16:57:23

Typiko opinie

Początkowe opinie o Typiko będą raczej mało miarodajne, bo informacje o bukmacherze są szczątkowe. Gdzie jednak szukać opinii o debiutancie na polskim rynku?

Dobrym miejscem są grupy bukmacherskie na Facebooku. Tam użytkownicy dzielą się na bieżąco swoimi doświadczeniami z operatorami. Z Typiko jest tak samo. Warto jednak wiele komentarzy traktować z przymrużeniem oka, ponieważ może zdarzyć się, że jeden z graczy stwierdzi, iż dany polski bukmacher jest najgorszy, a kolejny już wychwali go pod niebiosa. Są jednak kwestie dość obiektywne, jak prędkość działania strony czy aplikacji mobilne, co już na etapie przeglądania grup może uniknąć nam niepotrzebnych nerwów.

Oprócz tego zachęcamy także do zapoznania się z naszą opinią o Typiko i innych legalnych bukmacherach w Polsce https://zagranie.com/bukmacherzy/, bo trochę już na tym rynku siedzimy i wiemy, kto jest, kto. Poza recenzją Zagranie oddajemy głos także Wam. Zachęcamy do zostawienia komentarzy pod tą recenzją oraz do użycia gwiazdek do oceny Typiko.

2018 rok był przełomowym, jeśli chodzi o „rozdawnictwo” licencji dla nowych podmiotów. Ministerstwo Finansów przyznało zezwolenia bukmacherom i mnie to cieszy. Jestem za jak największą konkurencją na rynku, to się może skończyć tylko z korzyścią dla graczy. Bukmacherzy muszą rywalizować o klientów, zwiększać bonusy, polepszać oferty. Kibicuję również Typiko. – powiedział Damian Maniecki, ekspert bukmacherski Zagranie.

opinie o typiko

Typiko bonus

Mimo, że taki bonus nie został jeszcze ogłoszony, to z 90% pewnością można przypuszczać, że dostaniemy promocję od depozytu. Takie bonusy wahają się od 400 do nawet 1500 PLN w Polsce.

Bonus bukmacherski od depozytu to najpopularniejsza forma prezentu powitalnego na start dla graczy. Posiadają go prawie wszyscy bukmacherzy i w ich ślady na pewno idzie Typiko. Warto się tutaj jednak zastanowić nad innymi propozycjami bonusów. Do wyboru mamy np. zakład bez ryzyka czy freebet. Pierwsza forma gratyfikacji polega na obstawianiu pierwszego zakładu bez możliwości przegranej. To znaczy, że postawiona kwota na kupon do określonej przez bukmachera kwoty będzie zwrócona na konto gracza, jeśli użytkownik niepoprawnie typuje rezultaty i przegra. Takie bonusy sięgają wartości nawet 130 PLN.

Freebet to po prostu całkowicie darmowe środki, które gracz otrzymuje od bukmachera po rejestracji. Jest to jedyny bonus, który nie wymaga od użytkownika wpłaty własnego budżetu. Jest to bardzo fajna propozycja dla graczy, którzy chcą najpierw przetestować ofertę operatora, zamiast od razu wpłacać do niego pieniądze. Freebety graniczą do kwot 30 PLN.

Zakłady bukmacherskie w Typiko

Najchętniej obstawianym sportem w Polsce jest oczywiście piłka nożna. Co za tym idzie, zakłady bukmacherskie na futbol powinny być najbardziej dopracowane i rozszerzone przez operatorów. W rzeczywistości wielu bukmacherów mogłoby jeszcze popracować nad ofertą piłkarską. Widać, że większość z nich skupia się na graczach „niedzielnych”, którzy obstawiają głównie wygraną/remis/przegraną czy overy/undery bramkowe. Jest jednak grupa użytkowników, która chętnie poszukałaby profitu na ciekawszych rynkach, jak rzuty rożne, handicapy azjatyckie czy kartki. Oferta na tego typu zakłady wciąż nie jest na światowym poziomie.

W Polsce ogromnym zainteresowaniem cieszy się również tenis, koszykówka, siatkówka, czy skoki narciarskie w sezonie. Jest to świetna alternatywa dla graczy. Dużym wzrostem popularności może pochwalić się e-sport. Sporty elektroniczne rosną w siłę, pojawia się tam coraz większa liczba zawodowych graczy i sponsorów, gotowych wykładać spore pieniądze na rozwój CS:GO, LoL czy DOTA 2.

Jeśli Typiko będzie chciało liczyć się w branży hazardowej musi zainwestować w szeroką ofertę zakładów i to nie tylko piłkarskich, ale także e-sportowych. Nie sposób nie wspomnieć również o sportach wirtualnych, które są nazywane legalnym kasynkiem.

Kursy bukmacherskie

Bez wysokich kursów bukmacherskich nie ma mowy o konkurencji. W tym aspekcie legalni bukmacherzy w Polsce radzą sobie naprawdę świetnie i nie odstają od europejskich gigantów. Nasze firmy narzucają jedne z najniższych marż na rynku światowym, przez co gracze nie mogą narzekać na wysokość przeliczników.

Typiko rejestracja

Bardzo popularną formą rejestracji stało się ostatnio zakładanie konta bez dowodu. Bukmacherzy otrzymali pozwolenie na takie działanie od MF i nie wymagają od nowych graczy wspomnianego dokumentu.

Oczywiście, użytkownik, aby wypłacić wygrane pieniądze musi dokonać pełnej weryfikacji i podać dowód tożsamości. To samo będzie tyczyło się sytuacji, kiedy dojdzie on do limitu stawek ustalonego przez bukmachera.

Typiko również powinno jak najszybciej wprowadzić innowacyjną formę rejestracji, ponieważ widzimy, że gracze chętniej zakładają konta takim sposobem. Wynika to z zaufania, którym na początku bukmacher nie jest po prostu darzony

13 legalny bukmacher

Typiko było 13 legalnym bukmacherem w Polsce. Licencja dla nowej firmy była zaskoczeniem, ale również dobrą informacją. Zobaczymy jak operator rozwinie się w ciągu najbliższych miesięcy i kiedy przedstawi się polskim graczom

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu