Dziś podczas ITFu w Selva Gardena dzień ćwierćfinałów. Będziemy bacznie przyglądać się spotkaniom Marty Kostjuk i Lei Bosković oraz Dalily Spiteri i Any Konjuh. Oba mecze mają swoje wyraźne faworytki, czy podołają one presji zwycięstwa? Czy uda nam się podtrzymać serię dwóch kuponów trafionych z rzędu?

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Marta Kostjuk – Lea Bosković, 17 12 2020, godz. 11:00 (godzina może ulec zmianie)

Rozstawiona z numerem pierwszym podczas tego turnieju – Marta Kostjuk zmierzy się z dość niespodziewaną ćwierćfinalistką – Leą Bosković.

Lea Bosković z Chorwacji plasuje się obecnie na miejscu numer 304 na światowych listach WTA Tour, najwyższe miejsce zajmowała we wrześniu ubiegłego roku, kiedy to była na pozycji numer 292. Jakoś nie potrafi przebić się wyżej. Ma na swoim koncie jeden zdobyty tytuł w tym roku, a miało to miejsce w Sharm el Sheikh, a był to turniej najniższej rangi. Jeśli chodzi o występy w turniejach wyższej rangi, to wydaje się to na tą chwilę za wysoki poziom dla Chorwatki, która rzadko wygrywa w takich zawodach pojedyncze mecze. Ostatnimi czasy zamieszkała czasowo właśnie w Egipcie. Podczas trzech turniejów zaliczyła kolejno ćwierćfinał, zwycięstwo w zawodach oraz II rundę turnieju. W pierwszej rundzie okazała się lepsza od naszego rodzynka w tym turnieju – Mai Chwalińskiej 3:6 6:3 6:1, w drugiej pokonała wyraźnie zmęczoną – Conny Perrin 7:6(5) 4:1 i krecz Szwajcarki, która od tygodnia gra praktycznie codziennie.

Marta Kostjuk to obecnie 99 rakieta światowego rankingu WTA Tour, niewiele ponad miesiąc temu zajmowała najwyższe miejsce w swojej karierze, kiedy to plasowała się na pozycji numer 97. Ukrainka ma na swoim koncie dwa tytuły singlowe, które zdobyła podczas turniejów ITF w Burnie i Kairze. Warto odnotować również jej triumf podczas juniorskiego wielkoszlemowego Australian Open w 2017 roku w wieku 16 lat. To na pewno spora nadzieja naszych wschodnich sąsiadów. Trzeba przyznać, że ma wszelkie predyspozycje, aby zaistnieć w światowym tourze. Kostjuk gra bardzo ofensywnie, płasko, to ona dyktuje warunki na korcie. Po wznowieniu rozgrywek prezentowała się bardzo korzystnie. Nastolatka osiągnęła trzecią rundę US Open, udało jej się również przejść przez kwalifikacje podczas French Open. Osiągnęła również dwa finały turniejów ITF w Stanach Zjednoczonych, które były dość mocno obsadzone. Ukrainka dość regularnie występuję już w turniejach głównego cyklu WTA Tour. Kostjuk w pierwszej rundzie lekko rozprężyła się po pewnym wygraniu pierwszego seta i ostatecznie pokonała N. Parrizas Diaz 6:2 3:6 6:1, w drugiej już bez najmniejszych problemów pokonała L. Mair 6:1 6:0.

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwsze starcie dla obu pań.

Co typuję?

Marta Kostjuk jest tu wyraźnie poza zasięgiem innych rywalek. W pierwszej rundzie tylko chwilowa dekoncentracja pozwoliła rywalce wygrać seta. Widać, że Ukrainka przyjechała tutaj po zwycięstwo w całym turnieju i powinna dziś zakończyć przygodę Bosković z tymi zawodami.

Typ: Czy Lea Bosković wygra przynajmniej jednego seta? NIE

Kurs: 1,42

kk

Ana Konjuh – Dalila Spiteri, 17 12 2020, godz. 12:30 (godzina może ulec zmianie)

Kolejna niespodzianka w tej fazie turnieju, reprezentantka gospodarzy – Dalila Spiteri, która zmierzy się dziś z byłą TOP 50 rankingu WTA Tour – Aną Konjuh.

Włoszka, Dalila Spiteri to obecnie 581 rakieta światowego zestawienia WTA Tour, na pewno ten turniej nieco podreperuje jej ranking. Dla 23-latki jest to i tak najlepszy ranking w karierze. Dopiero w ubiegłym roku pojawiła się ona na listach żeńskiego rankingu. Może to być spowodowane brakiem odpowiedniej ilości funduszy na podróżowanie i grę w WTA Tour. Włoszka występuje głównie w turniejach w swoim kraju. Zaliczyła jednak jedno turniejowe zwycięstwo, a było to w tym roku w turnieju w Heraklionie. Była w tym sezonie również w tym samym miejscu w półfinale, a także w tej samej fazie rozgrywek odpadła w Trieste. Tutaj pokonała już dwie rywalki – L. Paar 4:6 6:4 7:6(6) oraz F. Rossi 7:6(5) 6:4.

Ana Konjuh to obecnie 537 rakieta światowego rankingu WTA Tour, 22-latka wraca jednak po ciężkiej kontuzji i na pewno ranking nie odzwierciedla w pełni jej umiejętności. Chorwatka na początku swojej kariery zameldowała się w pierwszej pięćdziesiątce żeńskiego zestawienia, rok 2016 i 2017 kończyła odpowiednio na 47 i 44 lokacie. Konjuh ma na swoim koncie trzy zdobyte tytuły, w tym jeden w tym roku na swoich rodzimych kortach w Zagrzebiu podczas turnieju ITF 25 000$, a więc tej samej rangi, jak ten rozgrywany we Włoszech. Widać, że Chorwatka jak najszybciej chce wrócić na należne jej miejsce. Po wznowieniu rozgrywek gra dość często, z całkiem niezłym skutkiem, jeśli tak dalej pójdzie to powinna systematycznie piąć się w górę rankingu. Chorwatka poza wspomnianym zwycięstwem w Zagrzebiu była również w półfinale zawodów w Reims. Tutaj w pierwszym spotkaniu pokonała reprezentantkę gospodarzy – Lucię Bronzetti 7:6(5) i krecz rywalki oraz w drugiej rundzie I. de Vroome 6:2 6:2.

Mecze bezpośrednie

Będzie to oczywiście pierwsze starcie dla obu pań.

Co typuję?

Widać, że wczorajszym spotkaniu, że Chorwatka dobrze się tu czuje i chciałaby wygrać całe zawody. Pokonała groźną reprezentantkę Niderlandów tracąc zaledwie cztery gemy, po dwa w każdym z setów. Dziś również jest zdecydowaną faworytką spotkania i sądzę, że od początku je wyraźnie zdominuje i nie straci więcej niż dwóch gemów w pierwszym secie.

Typ: under 8,5 gema (pierwszy set)

Kurs: 2,06

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem

17.12