Nie tylko przed południem rozpoczną się spotkania w KHL, również po południu będziemy mieli szansę oglądać hokejowe mecze w Rosji i tym razem zameldujemy się na taflach w Jekaterynburgu i w Czelabińsku. Jak co roku zawodnicy Traktora będą mieli na sobie okolicznościowe stroje wspierające osoby z dziecięcym porażeniem mózgowym. Koszulki będzie można wylicytować na aukcji charytatywnej. To chyba odpowiednia zachęta na poniedziałkowe emocje, zapraszam do lektury!

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Avtomobilist Jekatrynburg vs Avangard Omsk (04.10. godz. 16:00)

Co tutaj dużo kryć, gospodarze nie znajdują się w najlepszej formie. Dano czas Billowi Petersowi, aby po mocnych transferach dokonanych przed rozpoczęciem obecnej kampanii zbudować zespół, który będzie bił się o pierwsze miejsce na wschodzie, ale jak na razie na to się nie zanosi. Tylko piąta pozycja w tabeli konferencji i aż siedem oczek straty do czwartego Bars Kazań powoduje, że Kanadyjczyk nie może mieć za chwilę problemy, aby utrzymać swoją posadę. Cztery porażki z rzędu nie jest w stylu takich zespołów jak ten ze Jekaterynburga. Problemem cały czas jest obsada pierwszego bramkarza. Po odejściu Jakuba Kovara nie ma pewnej jedynki, która utrzymałaby w grze drużynę w trudnych chwilach. Czy to się za chwilę zmieni?

Jastrzębie z Omska prezentują nierówną formę. Raz wygrywają, raz przegrywają i Bob Hartley cały czas szuka optymalnego ustawienia swojego składu. Simon Hrubec nie pokazuje tego, z czego był znany w poprzednim sezonie i należy spodziewać się dłuższych występów jego zmiennika Vasiliy Demchenko. Wychowanek Traktora Czelabińsk będzie miał dzisiaj wymagające zadanie, aby powstrzymać mocno zmotywowanych gospodarzy. To może być klucz do sukcesu po stronie przyjezdnych, którzy całkiem nieźle czują się w kontrze i sporą ilość bramek zdobyli właśnie po szybkim ataku. Nie zapominajmy o PP, które cały czas jest trenowane do perfekcji. Zdobywcy Pucharu Gagarina z poprzedniego sezonu pragnie po raz drugi z rzędu zdobyć Jekaterynburg. Czy im się to powiedzie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 07:33.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Avtomobilist Jekaterynburg zakończyło się porażką 2:4 z Metallurgiem Magnitogorsk
 • Avtomobilist Jekaterynburg znajduje się na 5. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 13 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo i 5 porażek
 • Ostatnie spotkanie Avangardu Omsk zakończyło się porażką 3:4 z Traktorem Czelabińsk
 • Avangard Omsk znajduje się na 6. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 zwycięstwa i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Avangardu Omsk 3:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Avtomobilista Jekaterynburg, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tacy bukmacherzy, jak TOTALBET oferują ciekawe rynki także na KHL i pobieram sobie over 4.5 bramek z dogrywką i decydującym rzutem karnym. Obie ekipy mają swoje problemy z obsadą bramkarza i widać to po liczbie traconych goli. Nie zmienia to faktu, że w ofensywie gospodarzy i gości drzemie spory potencjał, który pozwala zdobyć sporą ilość trafień. Mam nadzieję, że Avtomobilist oraz Avangard będą na tyle zmotywowani, aby skupić się przede wszystkim na ataku i punktować rywala. Poza tym spodziewam się wielu kar mniejszych, które naturalnie zwiększają szanse na overa. Nam w tym przypadku starczy rezultat 2:2.

Totalbet
1.48
Powyżej 4.5 goli (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)

hokej

Traktor Czelabińsk vs Jokerit Helsinki (04.10. godz. 16:00)

O tej samej porze rozpocznie się starcie w Czelabińsku pomiędzy Traktorem, a Jokeritem. Tak jak pisałem wyżej, gospodarze przeprowadzają dzisiaj specjalną akcję, która ma na celu zebranie pieniędzy potrzebnych na rehabilitację dzieci z porażeniem mózgowym. Jest to coroczne wydarzenie, za które należy chwalić włodarzy tego projektu. Nie mniej jednak warto skupić się na samym meczu i Traktor łapie powoli swój rytm. Blisko było triumfu w Petersburgu, ale już spotkanie z Avangardem Omsk zakończyło się szczęśliwie. Podoba mi się ten klub pod względem jego prowadzenia, po np. swoją szansę otrzymał najlepszy strzelec VHL z poprzedniej kampanii, a więc Nikita Tertyshny i w pełni ją wykorzystuje. Czy ten zdolny napastnik ponownie wpisze się na listę strzelców?

Pamiętam jeszcze reakcje kibiców Jokerit na początku tej kampanii, którzy domagali się zwolnienia szkoleniowca Lauri Marjamakiego, a teraz chwalą go w niebiosa. Tak to często jest w sporcie, że raz stajesz się bohaterem, a raz wrogiem publicznym numer jeden. Pajace to na ten moment najlepiej punktujący zespół w całym KHL i 11 wygranych z rzędu robi ogromne wrażenie. Dzisiaj pojawia się szansa, aby wskoczyć na pozycję lidera konferencji zachodniej, co byłoby sporą osiągnięciem. Sporo rzeczy pozytywnie funkcjonuje u gości i nawet, jak nie zawsze obrona stoi na wysokim poziomie, to jest przecież ofensywa, która może odwrócić losy danego pojedynku. Kiedyś przyjezdni będą musieli przegrać i kolejna szansa na to pojawia się w ten poniedziałek. Bardzo dobrze czują się jednak w Czelabińsku i możemy spodziewać się ciekawego widowiska.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 07:33.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Traktora Czelabińsk zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Avangardem Omsk
 • Traktor Czelabińsk znajduje się na 3. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 20 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 4 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Jokerit Helsinki zakończyło się zwycięstwem 4:1 z Severstalem Czerepowiec
 • Jokerit Helsinki znajduje się na 2. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 22 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 4 zwycięstwa i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Jokerit Helsinki 5:4
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Traktora Czelabińsk, zakończyły się 5 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Na koniec wspomniałem wyżej o fakcie, że Jokerit czuje się ostatnio bardzo dobrze w Czelabińsku. Czuje tutaj mocno przerwanie serii 11 wygranych z rzędu gości przez Traktor, ale pójdę tutaj w stronę goli. Obie ekipy są ostatnio bardzo skuteczne i dodatkowo ich skuteczność w PP jest wysoka. Niedawno oglądaliśmy te zespoły w bezpośrednim starciu w Helsinkach i padł tam wynik 4:4 w czasie regulaminowym. Myślę, że aż takiej strzelaniny dzisiaj nie będziemy obserwować, nie mniej jednak pięć goli nam do szczęścia jest potrzebnych. Każdy link jest tutaj zagrożeniem i może dać wygraną, jednej bądź drugiej drużynie.

Totalbet
1.62
Powyżej 4.5 goli (czas regulaminowy)

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od odwołania!
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

Więcej informacji o promocji znajdziesz tutaj -> zagranie.com/go/totalbet-regulamin

KHL TOTALBET 04.10. fot. Xinhua

Zaloguj się aby dodawać komentarze