Można śmiało powiedzieć, że weekend nas rozpieszcza, jeśli chodzi o wybór spotkań, gdyż czeka nas dziś bardzo wiele spotkań towarzyskich. Oczywiście większość odbywa się w Skandynawii, a dokładnie w Szwecji, gdzie ekipy regularnie przygotowują się do rozpoczęcia sezonu. Przygotowałem kupon triple właśnie na te spotkania ze szczególną uwagą, gdyż jest możliwe, że to ostatnie dni z piłką nożną na świecie. Naszym pierwszym spotkaniem będzie rywalizacja Hacken z Jonkopings, a do tego mecz IFK Malmo z Torns oraz pojedynek Qviding z Stenungsunds. Zapowiadają się naprawdę ciekawe pojedynki, zwłaszcza ten pierwszy, który powinien rozegrać się na wysokim poziomie. Po raz kolejny używamy wyższej stawki do tego kuponu, gdyż wygląda on bardzo solidnie. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Hacken – Jonkopings

21.03.2020r. godz. 13:00

Zaczynamy analizę kuponu od zdecydowanie najciekawszego starcia naszych wyborów, ale chyba też całego dnia, jeśli chodzi o towarzyskie spotkania. Drużyna Hacken podejmie u siebie Jonkopings, a więc dawnych znajomych z Allsvenskan czyli najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwecji. Gospodarze występują tam cały czas i trzeba sobie szczerze powiedzieć, że z dobrym skutkiem. W ubiegłym roku, bo w Szwecji gra się systemem wiosna – jesień, zajęli 6. miejsce w tabeli, co niewątpliwie jest bardzo dobrym wynikiem. Wiadomo, że nie jest to drużyna ze ścisłego topu, powiedzmy taka druga półka tej ligi o czym najlepiej świadczy strata 16 punktów do trzeciego miejsca, które daje przepustkę do gry o europejskie puchary. Nie mniej jednak, nie można ujmować tej drużynie, gdyż zajęli wysokie miejsce i spokojnie mogą patrzeć w przyszłość. Rywalem Hacken będzie ekipa Jonkopings, która także miała przyjemność gry na najwyższym szczeblu. Ich przygoda skończyła się w 2017 roku, kiedy to brakło im jednego punktu do pewnego utrzymania, a swój byt walczyli w barażach, które przegrali. Od tamtej pory nie potrafią wrócić do pierwszej ligi, choć w ubiegłym sezonie byli bardzo blisko. Zabrakło im zaledwie 2 punktów do baraży, natomiast 3 do pewnego awansu, więc na pewno było ogromne rozczarowanie.

Skupiając się jednak na bliższej przeszłości to warto spojrzeć na wczesną fazę pucharu Szwecji, który odbył się na przełomie lutego i marca. Drużyna Hacken bardzo przebrnęła przez pierwszą fazę eliminacji i wygrała wszystkie trzy spotkania. Wygrana 3:0 z GAIS, 4:0 z Eskilsminne i 2:0 z Ostersund. Pierwsi rywale to poziom Jonkopings, drudzy z niższych lig, natomiast ostatni to także najwyższa klasa rozgrywkowa. Wyniki naprawdę robią wrażenie, co pokazuje, że drużyna przygotowana jest naprawdę dobrze i wielka szkoda dla nich, że sezon nie ruszy planowo. Dzisiejsi goście spotkania tak dobrze się nie spisali, choć można znaleźć pozytywu ich występu. Im nie udało się awansować, zajęli dopiero 3 miejsce w tej małej tabeli, ale potrafili zremisować 2:2 z AIK Sztokholm, a więc czwartą ekipą Allsvenskan. Wydawało się zatem, że są dobrze przygotowani, ale wynik wynikał bardziej z tego, że stołeczni nieco zlekceważyli rywala. Dlaczego? Mówi o tym chociażby kolejne spotkaniu, w którym Jonkopings przegrali 0:5 z Kalmar, którzy z kolei bili się w barażach o pozostanie w pierwszej lidze. Nie było do końca tak źle, w ostatnim spotkaniu zdobyli 3 punkty wygrywając z Orgryte, które gra na tym samym poziomie, a więc w Superattan. Po pucharowych zmaganiach drużyny nieco odpoczęły i po kilkunastu dniach przerwy wracają do rywalizacji. Faworytami zdecydowanie zespół Hacken i taki był też mój pierwszy pomysł, żeby zagrać na ich zwycięstwo, ale zdecydowałem inaczej. Po prostu obawiam się, że mogą zmieniać ustawienie i próbować nowych zawodników, dlatego może się to potoczyć różnie i uznałem, że bezpieczniejszą opcją na ten mecz będzie over bramek. Jeśli dalej są w wysokiej formie i jeśli nie ma zbyt dużych roszad w składzie, to na spokojnie mogą strzelić sami te 3 bramki. Jeśli sytuacja się zmieni to Jonkopings stać na zdobycie bramki czy dwóch, co już pokazywali z lepszymi drużynami. Spodziewam się też więcej luzu z obu stron, dlatego uważam, że over 2,5 bramek to lepszy wybór, bo w Szwecji lubią one padać. Pomaga też temu fakt, że obie ekipy w swoich ligach ze średnimi blisko 3 bramek na mecz.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,42

IFK Malmo – Torns

21.03.2020r. godz. 13:00

Drugie nasze spotkanie to już rywalizacja pomiędzy IFK Malmo i Torns, gdzie dość wyraźnym faworytem są w tej sytuacji przyjezdni. Zacznę może od zespołu Malmo, które obecnie gra w Dywizji 2, a więc powiedzmy, że to 4 poziom rozgrywek w Szwecji. Nie grają tam jakoś rewelacyjne i powiedzmy, że jest to średniak tamtejszej ligi. Sparingi też nie przemawiają za tą drużyną, a kilka ich było, czego na flashscore nie znajdziecie. Przegrali najpierw z rywalami ze swojej ligi 1:3, następnie wygrali z niżej notowaną drużyną 2:1, by na koniec zaliczyć porażkę z Malmo FF 0:7. Co by nie mówić o rywalach, to jedno jest pewne, IFK mocno cierpi w defensywie i niewątpliwie jest to ich słaby punkt. Podobnie było także w ubiegłym sezonie, kiedy średnio tracili ponad 2 bramki na mecz.

Po drugiej stronie stanie drużyna Torns, która gra klasę rozgrywkową wyżej, gdyż obecnie znajdują się w Dywizji 1. Nie grają tam pierwszych skrzypiec, a wręcz z trudnością się w lidze unikając baraży. Mimo to, są lepsza drużyną w tym meczu, co pokazują chociażby ostatnie mecze towarzyskie. Wszystko zaczęło się od remisu 1:1 z Halmią i zwycięstwa z Eslovs 4:1. Obie te ekipy rywalizują na jednym poziomie, w tej samej lidze z IFK Malmo. Następnie przytrafiła się dość niespodziana porażka 1:4 z ekipą drugiej dywizji, by w ostatnim meczu pokonać zespół Lodde 3:1. Szczerze mówiąc, to nie są to jakieś imponujące rezultaty, ale pokazują, że na tym poziomie nieźle radzą sobie w ofensywie, ale też sporo tracą, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że over bramkowy będzie dobrą opcją na ten mecz. Wybieramy linię 2,5, która tak naprawdę może być pokryta przez samą ekipę Torns, ale jeśli IFK coś dołoży, a powinni być w stanie, to tylko lepiej dla nas. Spodziewam się zwycięstwa przyjezdnych 2:1 lub 3:1. W meczach bezpośrednich nigdy nie padło mniej ja 3 bramki, a większość z nich kończyła się ze znacznie wyższym dorobkiem bramkowym obu ekip.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,42

Qviding – Stenungsunds

21.03.2020r. godz. 13:00

Ostatnie spotkanie na kuponie to także towarzyska rywalizacja drużyn szwedzkich, która zapowiada się dość interesująco. Zmierzą się ze sobą drużyny, które w ubiegłym sezonie rywalizowały na tym samym szczeblu w Dywizji 2. lecz w innych grupach. Sytuacja zmieniła się jednak w tym roku, gdyż dzisiejsi gospodarze uzyskali awans o klasę wyżej, natomiast przyjezdnym do tego szczęścia brakło jednego punktu. Można spodziewać się jednak wyrównanego starcia i choć to Qviding są faworytem, to Stenungsunds pokazało, że nie można ich zlekceważyć. Gospodarze udanie zaczęli sezon gier towarzyskich pokonując rywala z nadchodzącej ligi aż 4:1. Nieźle wypadli też w starciu z ekipą GAIS, z którą jeszcze kilka miesięcy temu dzieliło ich 2 poziomy. Ostatni występ to remis 1:1 także z drużyną z Dywizji pierwszej. Można powiedzieć, że rywale to ten sam poziom i powinniśmy zobaczyć bardzo wyrównane spotkanie. Ciężko znaleźć wszystkie mecze towarzyskie Stenungsunds, gdyż bariera języka jest dość mocna, ale na uwagę zasługuję wygrana 2:0 z Ljungskille, które wywalczyło przecież awans do 2. ligi szwedzkiej Superattan. Obie ekipy są bardzo groźne w ofensywie, jednak głównie zagrożenie, jeśli chodzi o zdobywanie bramek, płynie ze strony gospodarzy. W poprzednim sezonie zanotowali ponad 90 bramek w lidze, co dało im średnią 3,5 strzelonych goli na mecz. Statystyka naprawdę kosmiczna, co pokazuję, że w tym elemencie radzą sobie świetnie. Całość ich spotkań to średnia bardzo imponująca, gdyż wynosząca 4,9 bramek na mecz. Drużyna goście nie może pochwalić się takimi wspaniałymi osiągami, ale także jest to drużyna, przy której nie można się nudzić. Na 26 spotkań zdobyli 52 bramki, więc średnio 2 na mecz. Dochodzi do tego fakt, że sporo również tracili, co dało w ich spotkaniach średnią 3,2 bramek na mecz. Statystyki są naprawdę świetne, pozwalają na łatwe podjęcie decyzji, co wybrać w tym spotkaniu. Pierwszą moją myślą było granie w kierunku Qviding przy remisie zwrot, ale zdecydowałem się jednak na bramki. Rywale nie będą łatwą przeszkodą, z pewnością też coś stracą, dlatego postanowiłem pójść właśnie w bramki. Wybieramy oczywiście bezpieczną linię, czyli w tym wypadku over 2,5, który może być bez problemu pokryty w jednej z połów. Liczę, że będzie to otwarte spotkanie i zobaczymy w końcu wielką, ofensywną moc gospodarzy w ofensywie, czym samym potwierdzą swój awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,35

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze