Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet + 0150 zł bez ryzyka

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 724 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
BEZ RYZYKA: 150 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totolotek zakład bez ryzyka

Totolotek z zakładem bez ryzyka? To możliwe! Bukmacher ten długo nie oferował zakładu bez ryzyka dla swoich klientów, ale od czego w takim razie jest portal zagranie.com? Specjalnie dla naszych użytkowników Totolotek wprowadził bonus bez ryzyka! Kod promocyjny Totolotek od Zagranie umożliwia obstawienie pierwszego zakładu bez ryzyka u tego bukmachera. W ten sposób porażka ci nie zagraża, bo nawet jeśli przegrasz, to Totolotek wypłaci dla ciebie zwrot stawki!

Totolotek Bonus 2021 – Pakiet 724 złotych ✔️  
Kod promocyjny 724PLN  
Bonus od depozytu + aplikacja mobilna 549 złotych  
Bonus bez ryzyka 150 złotych  
Darmowy zakład 25 złotych
Data ostatniej aktualizacji 19.07.2021  

Nowi klienci Totolotka długo musieli czekać, żeby ten w końcu przełamał się i zaproponował zakład bez ryzyka. Do tej pory bukmacher Totolotek gustował w nieco innych promocjach na start niż zakłady bez ryzyka. Oferował bonusy od depozytu, bonusy mobile i darmowe zakłady. Bonus bez ryzyka nie był stosowany, choć wiadomo, że te oferty w Polsce mają wielu fanów wśród obstawiających użytkowników.

Zakład bez ryzyka w Totolotku działa dla nowych klientów, którzy jeszcze nie mają konta w tym serwisie. W ostatnim czasie bukmacher ten rozpoczął przyjmowanie zakładów tylko przez internet, więc wielu jego klientów z punktów stacjonarnych przenosi się właśnie do trybu obstawiania online. Jeśli jeszcze nie założyłeś konta w Totolotku przez internet – to zakład bez ryzyka jest właśnie dla ciebie! W tym momencie kliknij Totolotek bonus i sprawdź więcej informacji o promocjach w Totolotku!

Zakład bez ryzyka w Totolotku

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów mają wiele zalet, a minusów próżno się doszukiwać. Jak działają? Tak że obstawiasz za własne pieniądze, a w sytuacji porażki odzyskujesz całą stawkę lub część np. 50%. Dlatego to zakład bez ryzyka, bo kiedy przegrywasz masz prawo do zwrotu stawki! Totolotk zakład bez ryzyka działa na klasycznych zasadach, co bonusy bez ryzyka w STS, Fortunie lub Betfan. W przypadku cashbacku na stronie totolotek.pl jesteś proszony o rejestracje konta i zrobienie wpłaty. Ubezpieczony kupon zadziała, jeśli później wprowadzisz nasz unikalny kod bonusowy do Totolotka. Grając za ofertę dla użytkowników Zagranie – masz pewność, że przy porażce Totolotek da ci zwrot stawki.

Bonus bez ryzyka w Totolotku – zasady

Do zakładu bez ryzyka w Totolotku potrzebujesz zarejestrowania konta, dokonania pierwszej wpłaty i wpisania kodu bonusowego. Tak właśnie powinna przebiegać prawidłowa kolejność, jeśli chcesz skorzystać z możliwości obstawiania zakładu bez ryzyka. W Totolotku jest tak, że zakład bez ryzyka trzeba obstawić za taką kwotę, jaką się wpłaciło. Bonus może wynieść 50 PLN, 100 PLN lub 150 PLN.

Oznacza to, że najwięcej w zwrocie stawki od Totolotka otrzymasz 150 złotych! W przypadku wyższej pierwszej wpłaty – do zakładu bez ryzyka musisz zagrać za tyle, ile wpłaciłeś, ale przy porażce i tak otrzymasz maksymalnie 150 PLN cashbacku. Grając bez ryzyka w Totolotku, gdy przegrasz, to po bonus należy się zgłosić do działu obsługi klienta Totolotka. Co trzeba napisać? Wyślij e-mail na adres pomoc@totolotek.pl podając w tytule “Zakład bez ryzyka – Zagranie”, a w treści adres e-mail, którego konta dotyczy.

Rejestracja z kodem 724PLN

Bonus bez ryzyka w Totolotku jest tylko dla nowych klientów, więc musisz się zarejestrować, jeśli chcesz go odebrać. Proces zakładania konta należy przeprowadzić z linku promocyjnego od Zagranie – tutaj. Co dalej? Oczywiście uzupełnienie formularza rejestracji. W Totolotku rejestrując się nie wpisujesz kodu, bo możesz to zrobić dopiero po zalogowaniu się na konto. Ważne jest jednak to, żeby do bukmachera przejść z naszego odnośnika na Zagranie!

totolotek rejestracja

Rejestrując się uzupełnij wszystkie dane osobowe np. PESEL i adres, a później zweryfikuj e-mail i zaloguj się na konto. Do bonusu bez ryzyka potrzebujesz naszego kodu, który to brzmi: 724PLN. Gdzie go wpisać? Możesz to zrobić właśnie po rejestracji w zakładce “wpłaty” w polu “kod bonusowy”. Tam nastąpi aktywacja kodu 724PLN z zakładem bez ryzyka do 150 złotych!totolotek kod

Do zakładu bez ryzyka w Totolotku należy zarejestrować się w terminie do 31 maja 2021! Do tego czasu trwa specjalna akcja, w której bukmacher ten oferuje bonus bez ryzyka dla nowych użytkowników!

Totolotek zakład bez ryzyka wpłata, kupon i ewentualny zwrot

Promocja bez ryzyka w Totolotku działa przy pierwszym kuponie obstawionym za własną wpłatę. Do bonusu należy dokonać płatności po tym, jak zarejestrujesz się i aktywujesz kod promocyjny. Jak zrobić wpłatę na zakład bez ryzyka? Wykorzystujesz po prostu jedną opcję płatniczą, jaką oferuje bukmacher Totolotek. Co to może być? Przelew elektroniczny Dotpay, Tpay, Paysafecard, Skrill, karty VISA/MasterCard. Do zakładu bez ryzyka 150 PLN – trzeba wpłacić 150 złotych lub więcej! Jaki kupon obstawić, żeby był bez ryzyka?

W promocji zalicza się zakład pojedynczy i akumulowany. W tej sytuacji Totolotek nie ustalił również kursu minimalnego. Zakład bez ryzyka obstaw za taką stawkę, na jaką dokonałeś depozytu. Np. jeśli wpłaciłeś 100 PLN – zagraj za 100 PLN. Jeśli 150 PLN – obstaw za 150 PLN. Nie wiesz, jaki postawić kupon w ofercie bez ryzyka w Totolotku? Sprawdź nasze typy bukmacherskie!

Później pozostaje czekać na rozstrzygnięcie typów. Wygrana to wypłata pieniędzy na saldo depozytowe, a przegrana – zwrot stawki. Po cashback napisz e-mail do Totolotka o treści, którą podaliśmy w poprzednich akapitach.

oferta totolotek

Zasady obrotu zakładu bez ryzyka w Totolotku

Jeśli Totolotek zapozna się z twoim e-mailem i tym, że jesteś poleconym graczem Zagranie, to wypłaci zwrot stawki/bonus. Co trzeba z nim zrobić? Bukmacher ustalił w warunkach bonusu, że kwota podlega obrotowi x1. Obrót bonusu będzie tylko wtedy ważny, jeśli zostanie zrealizowany na kuponie z typami po kursie minimalnym 2.00. Okres ważności bonusu, a więc czas na obrót to 30 dni.

Jak wykorzystać Totolotek zakład bez ryzyka?

Do zakładu bez ryzyka możesz zagrać typy z oferty Totolotka. U tego bukmachera jest do obstawiania ponad 20 sportów, więc na pewno trafisz na typy piłkarskie, tenisowe, koszykarskie itd. Jeśli brakuje ci inwencji, co do typów na pierwszy zakład bez ryzyka, to zawsze możesz skorzystać z naszych darmowych analiz.

Na Zagranie znajdziesz propozycje kuponów i gotowych typów, które możesz wykorzystać na swój zakład bez ryzyka w Totolotku! Do oferty zaliczane są zakłady SOLO i AKO. Nie ma możliwości gry bez ryzyka na kuponach systemowych lub zamkniętych za pośrednictwem cash out! Na koniec sprawdź opinie o totolotku – jak oceniany jest ten bukmacher?

Pozostałe promocje w Totolotku

Zakład bez ryzyka nie jest jedyną gratyfikacją od bukmachera Totolotek. Operator ten na start poza bonusem bez ryzyka utrzymuje również pozostałe bonifikaty. Co dodatkowo otrzymasz od Totolotka? Na powitanie Totolotek wciąż przyznaje bonus 100% od wpłaty do 500 PLN oraz bonus w telefonie do 49 PLN. “Promki” te można łączyć, więc po zagraniu bez ryzyka np. możesz pobrać aplikację Totolotek i wykorzystać sobie bonus mobile w zakładach przez smartfona!

FAQ

Jaki jest zakład bez ryzyka w Totolotku?

W zakładzie bez ryzyka od Totolotka możesz otrzymać 150 PLN bonusu.

Jaki jest kod na bonus bez ryzyka od Totolotka?

Kod na zakład bez ryzyka w Totolotku to: 724PLN.

Czy bonus bez ryzyka trzeba obrócić?

Tak, zakład bez ryzyka w Totolotku trzeba obrócić raz po kursie minimalnym 2.00.

Zaloguj się aby dodawać komentarze