Totolotek bonus na start

Bonus powitalny w Totolotku cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest jedną z najlepszych propozycji na rynku.

Klikając w poniższy link możecie skorzystać z propozycji bonusu powitalnego w Totolotku!

Oferta powitalna w Totolotku składa się z dwóch części. Pierwsza to klasyczna forma bonusu od depozytu, w której otrzymujemy od bukmachera środki o wysokości pierwszej wpłaty na konto. Co warto wiedzieć o tym bonusie? Przede wszystkim, że maksymalna kwota jest ograniczona w warunkach promocji. W taki sposób działają wszyscy legalni operatorzy na naszym rynku, więc nie będzie to dla nikogo zaskoczeniem.

Druga część to również możliwość uzyskania bonusu od depozytu, ale tym razem wpłatą przez aplikację.

Totolotek bonusy na start i promocje – najważniejsze informacje

W przypadku promocji dotyczącej bonusu od depozytu wspomnieliśmy już o ograniczeniu w postaci maksymalnej kwoty pierwszej wpłaty, jednak teraz rozwiniemy cały wątek tej oferty. Bonusowa kwota jest przyznawana jako oddzielne saldo. W związku z tym klienci mogą decydować, którymi środkami zechcą zagrać.

Kluczowym pytaniem w przypadku bonusów od depozytu jest kwestia wypłaty. Ilu operatorów na polskim rynku, tyle warunków promocji. W przypadku Totolotka potrzebny jest trzykrotny obrót środkami w kwocie równej (otrzymany bonus + pierwsza wpłata). Istotnym wymogiem jest również konieczność posiadania na kuponie zdarzenia z minimalnym kursem 2.0.

Freebet – w przypadku darmowego zakładu gracze również muszą zapoznać się z ofertą promocji, ponieważ nie są to środku, które od razu można wypłacić. Również w tym przypadku konieczny jest trzykrotny obrót, a do tego kupon bonusowy musi posiadać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2.0.

Rejestracja w Totolotku

Założenie konta u tego bukmachera nie jest niczym trudnym. Klient musi przejść przez fazę czterech kroków, w których zostanie poproszony między innymi o podanie danych osobowych czy możliwość skorzystania oferty promocyjnej, w tym darmowego zakładu.

Proces rejestracji u tego operatora mamy możliwość założenia konta tymczasowego, co jest oryginalną propozycją na rynku. Pozwala ono na możliwość rozpoczęcia grania bez konieczności podawania dowodu osobistego. Ten wymóg musi być spełniony dopiero podczas chęci wypłacenia środków z konta.

Totolotek – kluczowe informacje

Spodobała Ci się oferta promocyjna bukmachera, jednak chciałbyś dowiedzieć się o nim więcej? W tym akapicie przybliżymy najważniejsze informacje o najstarszym operatorze w naszym kraju. Początki tej firmy w branży bukmacherskiej datuje się na 1992 rok. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie.

Kluczowym wydarzeniem w historii polskiej branży bukmacherskiej była ustawa hazardowa, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku i znacząco odmieniła bieg wydarzeń. Od tej pory na polskim rynku zakładów wzajemnych znajdziemy tylko i wyłącznie legalnych bukmacherów. Jednym z nich jest właśnie Totolotek. Lista regularnie się powiększa wraz z otrzymaniem licencji przez kolejne podmioty.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

 1. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 2. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 3. Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach – zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 4. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 5. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 6. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016;
 7. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach – zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;
 8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.
 9. Cherry Online Polska Sp. z o.o. (PZBuk) z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
 10. BEM Operations Limited (BetClic) z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
 11. BetFan sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
 12. Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017
 13. Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej – zezwolenie z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017
 14. Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1 – zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018
 15. Polski bukmacher Sp. z o.o. (NobleBet i OKbet) z siedzibą w Dąbrowie Górniczej – zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r.

Co daje miano legalnego bukmachera? Przede wszystkim pewność dla graczy, którzy nie muszą się obawiać konsekwencji. W związku z tym wszystkie zakłady, które są zawierane u operatorów posiadających licencję Ministerstwa Finansów są w pełni legalne. Korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i grozi konsekracjami prawnymi. W Polsce zakłady wzajemne są dostępne tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich, więc podczas procesu rejestracji, każdy operator weryfikuje wiek swoich klientów.

Warto również zaznaczyć, że Totolotek posiada licencję Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem Internetu, ale także w punktach stacjonarnych.

Totolotek – opinie o bukmacherze

Czy tyle lat doświadczenie na rynku wpłynęło na opinie o bukmacherze w środowisku? Przez długi czas Totolotek zbierał słabe recenzje z uwagi na przestrzały interfejs czy też stagnację na polu rozwijania oferty promocyjnej. W ostatnich latach nastąpiła jednak zmiana, która jest zauważalna poprzez graczy i ekspertów, dzięki czemu Totolotek opinie ma pozytywne. Podwyższone kursy, odświeżona strona internetowa przed rosyjskim mundialem, a także konkretna oferta promocyjna sprawiły, że bukmacher zyskał wysoką pozycję w branży i widać, że doświadczenie nie idzie w las.

Totolotek bonus – pola do wykorzystania w ofercie

W ofercie wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju króluje piłka nożna. W głównej mierze jest to związane z największym zainteresowaniem oraz medialnością tej dyscypliny. W naszym kraju bardzo popularne jest typowanie krajowych rozgrywek, dlatego też w ofercie Totolotka znajdują się LOTTO Ekstraklasa, I liga oraz Pucharu Polski.

Ze względu na ogromną popularność międzynarodowych rozgrywek kluczowe jest również przygotowanie ciekawych propozycji na: Premier League, Bundesligę, Serie A, La Liga czy Ligue 1. W Polsce jest bardzo dużo fanclubów zagranicznych drużyn, dlatego też na tym polu Totolotek nie ma sobie nic do zarzucenia. Jeśli mowa o międzynarodowych rozgrywkach, to nie wolno zapominać o Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy, jednak są to bardziej wymogi konieczne, niż bonusowe propozycje dla graczy.

Oferta piłkarska w Totolotku posiada wiele atutów i stale się rozwija. Znajdziemy w niej podstawowe opcje, jednak bukmacher nie zapomina o zdarzeniach dodatkowych. W tym gronie trzeba wyróżnić rzuty różne, zółte kartki, handicapy. Coraz lepiej prezentują się również zakłady łączone, brakuje jedynie możliwości typowania podpórek z overem/underem bramkowym. Mimo wszystko na razie na palcach jednej ręki można policzyć bukmacherów, którzy mają to w swojej ofercie.

Oprócz piłki nożnej z propozycji Totolotka mogą skorzystać również fani koszykówki, hokeja na lodzie, siatkówki, tenisa czy wielu innych sportów. Oferta bukmachera stale się rozwija, dlatego nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że znajdziemy w niej wiele niszowych sportów jak: unikhokej, bandy czy lotki.

Promocje w Totolotku

Na początku poruszyliśmy temat oferty promocyjnej w Totolotku i bonusów na start, jednak teraz przejrzymy poszczególne propozycje, z których można skorzystać.

xTreme bonus – ta promocja daje możliwość do podwyższenia sumy wygranej nawet o 30% – zależne od liczby zdarzeń na kuponie.

Bet Club – inną formą promocji lojalnościowej jest Bet Club. W tym przypadku gracze mogą zbierać punkty za postawione zakłady, a następnie wymieniać je w sklepie na nagrody rzeczowe czy freebety.

Totolotek wspiera polski sport

W ostatnim czasie można zauważyć sporą tendencję działań marketingowych w wykonaniu bukmacherów, która jest ukierunkowana na sport. Dlaczego firmy działają w ten sposób? Jest to gwarancja zbudowania stosunkowo szybkiego pozytywnego skojarzenia z podmiotem sponsorowania. Sport bazuje na emocjach, a także cieszy się ogromną medialnością. Bukmacherzy najczęściej kierują swoje działania w stronę piłki nożnej, ze względu na popularność tej dyscypliny i międzynarodowy zasięg oddziaływania.