Toruń wita w najlepszych zawodników na żużlu! Grand Prix z kursem 2.65!

SGP 01.10.2021

To już ostatnie dwa cykle Speedway Grand Prix 2021, które przyjdzie nam zobaczyć w tym roku. Ponownie kończymy rozgrywki na MotoArenie w Toruniu, gdzie najlepsi żużlowcy świata walczą o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Zdecydowanie głównym smaczkiem będzie pojedynek lidera Artioma Łaguty oraz wicelidera, Bartosza Zmarzlika. Jeden punkt przewagi Rosjanina nad Polakiem i walka o najważniejsze trofeum w roku. Który wytrzyma presję? Czy mistrza będziemy znali już po pierwszej rundzie w Toruniu? Sprawdźcie, co gramy na żużlowe zmagania! 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania


🔥 PROMOCJA: +250 zł za poprawny typ na dowolną walkę KSW 83
(aktualne w dniach: 01.06-03.06)

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Emil Sajfutdinov

Żużel z Zagranie gramy z oferty STS, gdzie zarejestrować możecie się ze specjalnego kodu promocyjnego! 

To już przedostatnie zmagania Speedway Grand Prix w tym sezonie. Dla zawodników ligowe pojedynki zakończyły się w całości i tylko dwa najważniejsze turnieje pozostają bez wyłonienia zwycięzcy. Chodzi oczywiście o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata, a także od drużynowe Mistrzostwa Świata, czyli Speedway of Nations. Dzisiaj postawimy przedostatni krok przed poznaniem najlepszego żużlowca świata za rok 2021. O to miano walczyć będą Bartosz Zmarzlik oraz Artiom Łaguta. Jednak nie tylko kwestia zwycięstwa pozostaje nierozstrzygnięta. Mamy także do czynienia z rywalizacją o trzecią lokatę w klasyfikacji generalnej, która toczyć się będzie przez dwa dni w Toruniu przy udziale Fredrika Lindgrena oraz Emila Sajfutdinova. Tych dwóch żużlowców będzie bardzo mocno naciskać na zdobycze punktowe i trzeba powiedzieć, że ich pojedynek może być równie ekscytujący, jak wyżej wymienionej dwójki liderów.

Emil jest obecnie na trzeciej pozycji z przewagą dwóch punktów nad Szwedem. Co więcej, bardzo dobrze zna tor w Toruniu, gdzie jeździł przez jeden sezon w barwach tamtejszego klubu. Ma on bardzo dobre wyniki w ostatnim czasie, jeżeli chodzi o rywalizację w GP oraz lidze, gdzie przywoził spore zaliczki punktowe. Do tego nie miał on dłuższej przerwy od jazdy, tak więc można powiedzieć, że złapał on formę pod koniec sezonu. Motoarena będzie prawdopodobnie jego kolejnym klubem na zbliżający się sezon, tak więc pewnie dostanie dodatkowe wsparcie od miejscowych kibiców. W jego dzisiejszych występach spodziewam się punktacji w każdym wyścigu, a nawet ośmielę się powiedzieć, że liczę na około 10 punktów przy jego nazwisku po rundzie zasadniczej. To spokojnie powinno dać mu awans do półfinałów. Tak też gram, a więc zakład na Emila najlepszej 8. turnieju! Taki zakład znajdziecie w ofercie STS, gdzie za rejestrację odbierzecie specjalne bonusy od Zagranie! 

Emil Sajfutdinov TOP8
Kurs: 1.30
Zagraj!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Pojedynki H2H

Dzisiaj oprócz zakładu na obecność Emila w półfinale, znalazłem także dla Was dwa interesujące pojedynki, które mam nadzieję, że pójdą po naszej myśli, i że będziemy mogli cieszyć się z końcowego zwycięstwa. Jeden z nich tyczy się zawodnika, który w poprzednim roku zaskoczył wszystkich i wygrał jeden z cyklów Grand Prix, który odbywał się właśnie w Toruniu. Z pewnością Max Fricke, bo o nim mowa, czuje przywiązanie do tego miejsca, ze względu na odniesiony sukces. Bardzo dobrą dyspozycję na tym torze potwierdził podczas tegorocznego sezonu, gdzie był liderem swojej drużyny z Zielonej Góry. Jest to zawodnik, który poczynił spore postępy na przestrzeni ostatnich lat, a jego miejsce w Grand Prix jest już zarezerwowane na kolejny rok, gdyż awansował on do SGP w turnieju kwalifikacyjnym i będziemy mogli go podziwiać także w roku 2022. Myślę jednak, że Max nie odpuści i dzisiaj będzie ścigać się na całego. Niestety miał on chwile przerwy od rywalizacji na najwyższym poziomie, co może go nieco wybić z rytmu, jednak zestawiłem go z zawodnikiem, który podobnie nie uczestniczył w rywalizacji meczowej od takiej samej długości czasu.

Mowa o jego koledze z drużyny Falubazu, a więc Mateju Zagarze. Tak jak Słoweniec początkowo zachwycał swoją walecznością na początku sezonu, tak z biegiem czasu coraz mniej tego wojownika pozostawało. Raczej czeka go rok przerwy od rywalizacji w rywalizacji o tytuł Mistrza Świata. Na ten moment jest on trzecim najsłabszym zawodnikiem ze stałych uczestników w tegorocznej rywalizacji, z dorobkiem zaledwie 41. punktów. Na takie nazwisko jest to bardzo mizerny dorobek i sądzę, że za dużo nie poprawi się on po dzisiejszej rywalizacji. Moim wyborem z oferty zakładów bukmacherskich STS będzie Max Fricke, który powinien okazać się lepszy po zestawieniu w parze z Matejem Zagarem. 

Max Fricke lepszy od Mateja Zagara
Kurs: 1.30
Zagraj!

Jako ostatni na mojej liście życzeń jest rywalizacja dzikiej karty oraz nowego uczestnika przyszłorocznej edycji Speedway Grand Prix, a więc Pawła Przedpełskiego, którego postawiłem w rywalizacji z Andersem Thomsenem. Polak jest gospodarzem tego obiektu, co powinno dać mu sporą przewagę w postaci wiedzy na temat owalu i jego przygotowania do dzisiejszych zawodów. Paweł świetnie spisał się w turnieju kwalifikacyjnym, który zagwarantował mu udział w sezonie 2022.  Ten rok jest dla niego jednym z lepszych, gdyż dzięki swoim występom został liderem zespołu. Jego dobra jazda rozpoczęła się już we Włókniarzu Częstochowa, a po powrocie do Torunia tylko potwierdził tę dyspozycję. Dużym atutem będzie dla niego znajomość toru, a także dobre pola startowe względem przebiegu zawodów. Liczę, że będzie on dzisiaj jedną z niespodzianek i awansuje do półfinałów, czym powinien zapoznać pozostałych uczestników jego przyszłoroczną obecność w cyklu. Myślę, że jest w stanie zrobić około 8. punktów w zawodach, a to powinno być w okolicach awansu do kolejnej rundy. 

Tylu punktów nie powinno udać, zebrać się jego przeciwnikowi, czyli Andersowi Thomsenowi. Moim zdaniem ma on słabszą końcówkę sezonu, gdzie nie widać już w jego występach tej prędkości, jaką dysponował w początkowej fazie roku. Dużo łatwiejsza będzie dla niego rywalizacja w końcowej części zawodów, gdzie przypisani w jego startach są teoretycznie łatwiejsi rywale. Jednak wtedy będzie już dostępne wiele ścieżek, które mogą być i dla niego, ale także dla rywali, możliwością do większych zdobyczy punktowych. W tym roku w rywalizacji ligowej zebrał 10 punktów na 6 startów, jednak ciężko jest powiedzieć o jego dobrym występie, gdyż miał biegi z juniorami, a przegrywał także z Miedzińskim, czy nawet jednym z juniorów Torunia. Myślę, że dzisiaj nie poradzi sobie w bezpośredniej rywalizacji z Polakiem i znajdzie się za jego plecami w klasyfikacji końcowej dzisiejszego Grand Prix. 

Paweł Przedpełski lepszy od Andersa Thomsena
Kurs: 1.57
Zagraj!

Przed rozpoczęciem SGP, czyli 19:00, przeczytajcie także opinie na temat STS, u którego gramy dzisiejszy kupon! 

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

Triple zuzel 01.10.2021

Ostatnie dni z SGP oraz SoN znajdziecie w zakładce na naszej stronie –> Zagranie na żużel

fot. Marcin Karczewski

Zaloguj się aby dodawać komentarze