Dzisiejszy poranek był pełen niespodzianek. EDG w niesamowitym stylu pokonało Victory Five 2-0, natomiast OMG w trzech mapach zwyciężyło w starciu z WE. Czy jutrzejszy dzień przyniesie nam takie same zaskoczenia? W jutrzejszych starciach również będziemy mogli oglądać pojedynki między wyraźnymi faworytami a drużynami z samego dołu tabeli. Top Esports oraz LGD Gaming będą walczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli i mam nadzieję, że poradzą sobie lepiej niż V5. Zapraszam do lektury!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

LNG Esports – LGD Gaming
05.08.2020 r. Godz. 11:00

 

Dzisiejsze dwa mecze są do siebie bardzo podobne. W pierwszym z nich, pomiędzy LNG a LGD, jedna drużyna ma już zagwarantowane play-offy, natomiast druga z nich zajmuje miejsce na samym dole tabeli, i ostatni mecz w tym sezonie nie może wiele zmienić w ich położeniu. Z samej pozycji w tabeli wynika, że to LGD jest lepszą drużyną, co zresztą potwierdzają statystyki. Bilans 10-5, dający 67% wygranych spotkań z pewnością daje większe nadzieje na nadchodzący mecz, niż wyniki ich przeciwników. LNG wygrało jedynie trzy spotkania w ciągu całego splitu, jednocześnie zdobywając jedynie dziewięć map na przestrzeni 14 serii BO3, co jest drugim najgorszym wynikiem w lidze. Możemy więc powiedzieć, że ich 16. pozycja w tabeli jest jak najbardziej sprawiedliwa, a ich gra na przestrzeni sezonu dobrze odzwierciedla ich statystyki.

Porażka V5 w dzisiejszym meczu przeciwko EDG daje LGD cień nadziei na bezpośredni awans do ćwierćfinałów. Co prawda wszystkie karty w swojej dłoni ma aktualnie ekipa Suning, jednak LGD z pewnością zrobi wszystko, aby być przygotowanym na najdrobniejszy błąd ich rywali. LGD pokazało nam, że zasługuje na grę w fazie play-off, pomimo początkowego kiepskiego startu. Szczególnie ważną rolę w drużynie pełni jungler, Peanut, który notuje ostatnio bardzo dobre występy.

LGD jest drużyną, która zdobyła w tym splicie “magiczną” liczbę dziesięciu zwycięstw. Ta liczba wygranych gwarantuje w tym splicie udział w fazie play-off, dlatego też część presji z pewnością zeszła już z zawodników i teraz myślą już tylko o spokojnym osiągnięciu najlepszego wyniku i przygotowaniu się do kolejnych spotkań. Niektórzy mogliby zauważyć, że gra na takim luzie często skutkuje utratą uwagi i straceniem punktów, jednak w przypadku chińskich drużyn nie spodziewam się zwolnienia tempa z powodu chwilowego triumfu. Spodziewam się mocnego wejścia w mecz przez ekipę LGD, oraz mam nadzieję, że poradzą sobie lepiej, niż V5 w dzisiejszym starciu na podobnych warunkach.

 

LNG Esports – LGD Gaming
05.08.2020 r. Godz.11:00
Typ: Handicap map: LGD Gaming (-1,5)
Kurs: 1.81

 

Baner grupy fb

 

 

Estar – Top Esports
05.08.2020 r. Godz. 13:00

 

Kolejne spotkanie jutrzejszego dnia zapowiada się nieco ciekawiej, ponieważ stawką jest miejsce w TOP 2 ligi. Top Esports aktualnie znajduje się na trzeciej pozycji, jednak ma rozegrany jeden mecz mniej, niż okupujące drugą lokatę Invictus Gaming. Co więcej, w przypadku wygranej wynikiem 2-0, mogą oni wskoczyć na pierwsze miejsce, wyprzedzając tym samym ekipę JD Gaming. Jak więc widać stawka jest wysoka, a ambicje drużyn z pewnością nie osłabną. Przed TES rywal, który z pewnością potrafi zaskoczyć, nie jest to jednak absolutny top. Estar notuje obecnie bardzo słaby split, wygrywając, podobnie jak ekipa LNG, jedynie trzy spotkania w całym splicie. To pokazuje problemy, z jakimi się borykają, a również seria trzech porażek nie zwiastuje dobrych wyników. Jak potoczy się jutrzejsze starcie?

Co ciekawe, Top Esports na 12 wygranych spotkań, jedynie dwa z nich zakończyły się wynikiem 2-1. W każdym z pozostałych 10 zwycięstw TES dominowało swojego oponenta wygrywając 2-0. Gdy znajdą oni sposób na rywala, wtedy nie mają dla niego litości, szybko kończąc rozgrywkę. Nic więc dziwnego, że również w tym meczu kieruje się w stronę takiego wyniku na ich korzyść. Są oni obecnie jedną z najlepszych drużyn na świecie, walczą o jak najwyższe miejsce na koniec rundy zasadniczej, a ich przeciwnikami jest drużyna z 15. miejsca. TES prezentuje w tym sezonie naprawdę bardzo wysoki poziom, i na światowej scenie widzę mało drużyn, które mogłyby im sprostać w formacie BO3. Wśród tych drużyn, z pewnością nie ma ekipy Estar.

Porażka z IG sprawiła, że Top Esports muszą utrzymywać najlepsze wyniki do końca sezonu, żeby zakończyć split w TOP2 i bezpiecznie przejść do półfinałów. Spodziewam się tutaj bardzo jednostronnego spotkania, i nie widzę szansy dla Estar na, chociażby jedną grę. I chociaż przy dzisiejszym meczu V5 miałem podobne odczucia, to jednak TES jest o wiele solidniejszą marką i nie spodziewam się takiego spadku formy z ich strony. Po raz kolejny stawiam na szybkie 2-0 w stronę TES.

 

Estar – Top Esports
05.08.2020 r. Godz. 13:00
Typ: Handicap map: Top Esports (-1,5)
Kurs: 1.42

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Kupon Betfan

Zaloguj się aby dodawać komentarze