Przed nami trzeci dzień fazy grupowej mistrzostw świata w League of Legends. Poniedziałek rozpocznie się od meczu G2 Esports, ale w przypadku dzisiejszej analizy skupimy się na spotkaniach Suning oraz Top Esports, czyli faworytów w swoich grupach. Wczoraj do wygranego kuponu zabrakło niewiele – zaledwie pięć eliminacji w spotkaniu G2, które ostatecznie i tak wygrało. 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Propozycje Maćka

Suning – Team Liquid

Poniedziałek, 05.10.20 – 11:00

Poniedziałkową analizę na Worldsy zacznę od rywalizacji Suning z Team Liquid. Pierwsza z tych ekip, która, jak już dobrze wiecie, jest trzecią siłą Chin i bezpośredni awans do fazy grupowej wywalczyła dopiero w finałach regionalnych. Jednak pomimo średnich wyników w lidze, na mistrzostwach świata w League of Legends ta formacja wygląda na dość silną. W starciu z G2 Esports potrafiła stawić opór europejskiej drużynie, która miała spore problemy z wygraniem meczu. Ostatecznie G2 zwyciężyło w tym spotkaniu, jednak Suning pokazało się z bardzo dobrej strony i jest faworytem do awansu z drugiego miejsca. 

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że Suning doskonale rozumie swoje kompozycje i wie, jak powinno grać. Do tego, jeżeli chodzi o umiejętności indywidualne, to również wygląda dość dobrze. Po prostu mecz z G2 był trochę jak rzut monetą w pewnych momentach. Po drugiej stronie barykady staje Team Liquid, które jest drużyną z NA. A jak dobrze wiemy, formacje z Ameryki są po prostu słabe i trudno im nawiązać walkę z jakąkolwiek lepszą ekipą. W pierwszym meczu TL przegrało na Machi Esports, a przecież Tajwańczyków trudno nazwać dobrą formacją. 

Liquid w meczu z Machi było cały czas do tyłu i nawet niespecjalnie starało się to zmienić. Jeżeli tak samo będzie wyglądało starcie z Suning, to Chińczycy się dosłownie przejadą po Liquid, a pokusiłbym się o stwierdzenie, że mecz mogą zamknąć nawet do 25 minuty. Dużo zależeć będzie jednak od draftu, ale ten lepiej wygląda po stronie Azjatów. Kurs na wygraną Suning wynosi aż 1.47. “Aż” ze względu na to, że ta ekipa ma o wiele większe szanse na wygraną i myślę, że warto to dodać do kuponu. 

Moja propozycja: zwycięstwo Suning

Kurs: 1.47

Top Esports – DRX

Poniedziałek, 05.10.20 – 15:00

Drugim spotkaniem, jakie tego dnia wybrałem do kuponu, jest rywalizacja Top Esports z DRX. Najlepsza drużyna z Chin zmierzy się z wicemistrzem Korei. W tym sezonie liga chińska wydaje się silniejsza niż koreańska, jednak warto pamiętać, że na tym poziomie nie można przekreślać żadnej z ekip. Nie bez powodu Top Esports jest faworyzowane w tym spotkaniu. W końcu ma ogromne szanse nie tylko na wyjście z grupy, ale przede wszystkim na wygraną Worldsów. W końcu TE prezentuje się dość przyzwoicie, a Worldsy zaczęło od pokonania FlyQuest, co oczywiście powinno być obowiązkiem – w końcu FQ to formacja z NA, która jest raczej outsiderem na tym turnieju. 

Z kolei DRX zmagania w grupie D zajęło od zwycięstwa z Unicorns of Love, co już niekoniecznie jest taką niespodzianką. Co prawda formacja z Korei była faworyzowana w tym meczu przez ekspertów, co później udowodniła też na serwerze, jednak zdarzyło jej się popełnić kilka błędów. Te głównie wynikały ze złych decyzji podczas rotacji na mapie, jednak warto pamiętać, że w starciu z taką ekipą, jak Top Esports, nie można sobie pozwolić na żadne potknięcie, gdyż TE to wykorzysta niemal od razu. Myślę, że to spotkanie może być dość wyrównane, ale nie przypuszczam, że zobaczymy wiele eliminacji. Jednak jeżeli drużyna z Chin myśli o wygraniu całych rozgrywek, to takie mecze są najlepszą okazją do udowodnienia swojej formy. Kurs na wygraną Top Esports to 1.47 i dodaje go do swojego kuponu, a wtedy kurs całkowity to już 2.16.

Moja propozycja: zwycięstwo Top Esports

Kurs: 1.47

Zagranie na esport

Propozycja Piotra

FlyQuest – Unicorns of Love

Poniedziałek, 05.10.20 – 14:00

Czas na starcie dolnej części grupy D! Unicorns of Love podejmować będą Flyquest w pojedynku, który co prawda nie jest hitem dnia, ale jednak z pewnością dostarczy nam niesamowitych wrażeń. UoL, czyli drużyna z regionu CIS, która przedostała się przez całą fazę play-in, w ostatniej rundzie pokonując wynikiem 3-0 drużynę SuperMassive Esports. Zapamiętaliśmy ich głównie dzięki naprawdę błyskotliwej grze i zaskakującymi draftami. Co więcej, pokażą nam jednorożce?

Flyquest, podobnie jak cała Ameryka, nie może zaliczyć startu Mistrzostw do udanych. Drużyny z całego regionu wyraźnie odstają poziomem od innych drużyn. Co prawda Flyquest miało chyba najtrudniejsze zadanie, gdyż na starcie musieli stawić czoło TopEsport, czyli jednej z najlepszych drużyn na świecie. Kto będzie górą w dzisiejszym starciu?
Moim zdaniem, UoL pokazało się jak do tej pory z wyraźnie lepszej strony. Zarówno w fazie play-in, jak i w swoim pierwszym meczu fazy grupowej wyraźnie starali się przejmować inicjatywę w spotkaniu, co musi się podobać. Widać też ich dokładne przygotowanie zarówno w fazie banowania jak i wybierania postaci, bardzo dobrze dostosowali się do panującej mety, jednocześnie próbując wynajdywać nowe pomysły na przełamanie typowych schematów. UoL w głowach wielu fanów zapisał się jako drużyna z potencjałem, która z pewnością pokaże pazur podczas fazy grupowej.


FlyQuest z kolei dzięki zajęciu drugiego miejsca w swoim regionie nie musiało przechodzić przez fazę play-in, i od początku czekało w grupie D. Z tego powodu do wytworzenia opinii o tym zespole mamy o wiele mniej materiału, niż w przypadku UoL, jednak nie wydaje mi się, żeby kolejne spotkania zmieniły moją wizję co do tego spotkania. Unicorns of Love pokazali się z naprawdę fenomenalnej strony, zarówno w pierwszej fazie turnieju, jak i w przegranym spotkaniu przeciwko DRX. Mają masę innowacyjnych pomysłów, wyciągają nowe picki, grają agresywnie i pewnie. Flyquest przeciwko Top Esports pokazało naprawdę niewiele, i nie rozumiem, dlaczego według bukmacherów są faworytami. Jasne, pochodzą z teoretycznie lepszego regionu, jednak we wczorajszym spotkaniu Machi pokazało miejsce NA w szeregu.


Podsumowując tę analizę, Flyquest jest z pewnością dobrym zespołem, jednak żadna drużyna z Ameryki nie pokazała się do tej pory z dobrej strony. UoL natomiast, pokazuje swój świetny pomysł na grę oraz wysoki poziom już od kilku dni. Są naprawdę ciekawą drużyną z widocznym potencjałem, a ich zawodnicy indywidualnie są w bardzo dobrej formie. Moim zdaniem kursy niesłusznie faworyzują Flyquest, i my skorzystamy z tej promocji.

Moja propozycja: zwycięstwo Unicorns of Love

Kurs: 2.01

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Kupon Maćka

STS typy Worlds 2020

Kupon Piotra

Kupon STS Worlds

Zaloguj się aby dodawać komentarze