fot. Xinhua

Ostatnie dni w typowaniu KHL oraz piłki nożnej przebiegały świetnie. Po raz kolejny udało się trafić dwa AKO, a dodatkowe typy na naszej grupie hokejowej również się zazieleniły. Zabrakło wczoraj jedynie wygranej Severstalu Czerepowiec, ale wygrała ta drużyna, która miała od początku zwyciężyć. Sześciu półfinalistów swoich konferencji już znamy, czy dzisiaj dowiemy się o siódmym? Zachód w komplecie, na wschodzie pozostała jeszcze walka w dwóch parach. Saławat Jułajew z pewnością zrobi wszystko, aby zamknąć swoją serię z Traktorem Czelabińsk. Przygotowałem ciekawy zakład w BETFAN, zapraszam!

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe BETFAN)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Saławat Jułajew Ufa vs Traktor Czelabińsk (11.03. godz. 15:00)

Gospodarze z każdym spotkaniem nabierają rozpędu. Juha Metsola popisał się dwoma SO w Czelabińsku, co na tym poziomie jest świetnym wynikiem. Tak jak wielokrotnie o tym pisałem, Fin w bramce włącza swój tryb play-off i często jest nie do przejścia. Oczywiście to jego koledzy z tafli wykonują pracę z przodu, ale jego pozycja jest równie ważna, jak nie najważniejsza w hokeju i potrzebne są świetne interwencje z jego strony. Dodatkowo przebudziła się jedna z najgroźniejszych trójek w całej lidze i fińska formacja regularnie punktuje. Nie można się zatrzymywać, bo każdy wie, że ich rywal również ma sporo potencjału i w każdej chwili losy tej serii mogą się odwrócić. Czy Saławat Jułajew dokona dzieła zniszczenia? O tym przekonamy się późnym popołudniem!

Skorzystaj z kodu promocyjnego od BETFAN już dziś!

hokej

Więcej spodziewałem się po Traktorze, szczególnie po pierwszych dwóch meczach, które odbyły się w Ufie. Przypomnijmy, że to dzisiejsi goście wyszli na prowadzenie w serii i doprowadzili do dogrywki, a więc to ich przeciwnik był pod ścianą. W dodatkowym czasie to Saławat Jułajew sięgnął ostatecznie po wygraną i w pewnym sensie podłamało to ekipę z Czelabińska. Ich występy na własnej tafli były bezbarwne i brak zdobytego gola to gwóźdź do ich trumny. Oczywiście jeszcze nic straconego, ale żeby myśleć o awansie, to trzeba wygrać kolejne trzy spotkania z rzędu nie ukazując żadnej słabości. Nie maj już marginesu na błędy i z tego zdają sobie sprawę sympatycy Traktora. Co należy zmienić w swojej grze? Przede wszystkim oddać krążek rywalom i skorzystać ze swojej największej broni, jakim są kontrataki. Czy ujrzymy odmieniony klub z Czelabińska?

Статистика (statystyki):

 • Saławat Jułajew Ufa zakończyło sezon zasadniczy na 4. miejscu w konferencji wschodniej
 • Ich bilans meczów domowych w sezonie zasadniczym to 20 zwycięstw i 10 porażek
 • Traktor Czelabińsk zakończył sezon zasadniczy na 5. miejscu w konferencji wschodniej
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w sezonie zasadniczym to 17 zwycięstw i 13 porażek
 • Ostatnie spotkanie play-off pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Saławatu Jułajew Ufa 3:0
 • Stan serii tej pary wynosi 3:1 dla Saławatu Jułajew Ufa
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Saławatu Jułajew Ufa, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Miałem wczoraj myśli, aby pójść w stronę Traktora, który ostatnio nie zachwycał, ale jednak doświadczenie Saławatu Jułajew w play-off może być nie do przeskoczenia. Widać, że dla gospodarzy każde 60 minut spędzone na lodzie powoduje zwiększenie pewności siebie oraz radość z gry. Tego nie oglądamy ostatnio u zawodników gości, a bardziej stres i tremę przed kolejnymi porażkami. Moment jest dla zespołu z Ufy, ale nie można jednak lekceważyć przyjezdnych. Ja stawiam na kary i pobieram większą linię w BETFAN. Przede wszystkim spodziewam się walki. Tutaj nikt łatwo nie odpuści i spodziewam się bardziej wyrównanego boju, niż było dwa i cztery dni temu. Nie można kombinować, trzeba odkryć wszystkie karty i dać z siebie nie 100% a 150%. Poza tym widoczna jest brutalność w tej serii. Kto oglądał potyczki tych dwóch ekip, to można było zauważyć, że część zawodników z chęcią wyjaśniłaby sobie niektóre sprawy za pomocą pięści. Będzie sporo spięć i liczę na minimum 10 kar mniejszych.  

Betfan
2.40
Powyżej 18.5 sumy kar dwuminutowych

 1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
 4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
 5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
 6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

KHL BETFAN na 11.03.

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze