fot. Norbert Barczyk

Jak sam tytuł wskazuje, dziś przyjrzymy się dwóm spotkaniom, jednym rozgrywanym już za parę godzin w ramach turnieju Lock In w Ameryce Północnej oraz drugim już jutro rano w ramach ligii LPL. Jak widać, coraz więcej regionów rusza z nowym sezonem, a to oznacza jeszcze więcej spotkań do oglądania i typowania! Oczywiście nie mamy zamiaru narzekać z tego powodu i korzystamy z tak bogatej oferty, jaką również bukmacherzy na te spotkania! Forbet zakłady bukmacherskie wystawił opcję na praktycznie każdą ligę, która już się rozpoczęła, lub dopiero ma się zacząć, polecam wam tam zajrzeć! 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


100 Thieves – TSM
16.01.2021 r. Godz. 00:00

Zaczynamy sezon w Ameryce! Dosłownie zaczynamy, bo dziś na tapetę biorę pierwszy mecz rozpoczynającego się turnieju Lock In. Na zwycięzcę całego wydarzenia czeka 150 tysięcy dolarów, zatem motywacja drużyn z pewnością będzie ogromna. Największymi kandydatami do triumfu są oczywiście Cloud9 oraz Team Liquid, jednak drużyny takie jak TSM z pewnością będą w stanie im zagrozić i pokazać się z jak najlepszej strony na start sezonu. Dlaczego w tytule napisałem, że TSM nareszcie nie jest oparty tylko i wyłącznie na środkowej alei?

W poprzednim sezonie swojego rodzaju memem stało się to, jak TSM, czyli Team Solo Mid zbyt mocno wczuło się w swoją nazwę, a swoją grę opierało tylko i wyłącznie na Bjergsenie, Duńczyku, który często musiał brać ciężar gry na siebie i ciągnąć cały zespół na swoich plecach. Jednak w tym sezonie TSM postanowił dokonać poważnych zmian w składzie, czego rezultatem jest wymienienie praktycznie całego składu. Szczególną uwagę z pewnością zwrócił transfer SwordArta, który dołączył do amerykańskiej drużyny prosto z Sunning, czyli finalistów mistrzostw świata.
Również sprowadzenie Huniego grającego na topie, czy też midlanera „PoE” są ruchami, które mogą podobać się fanom. Czy te zmiany wystarczą na zwojowanie czegoś więcej na amerykańskiej scenie?

Chociaż w przypadku NA, wiele rzeczy jest nieprzewidywalnych, tak jednak oczekuję od TSMu poprawy gry w tym sezonie. Moim zdaniem obecny skład jest bardzo zrównoważony, ale równocześnie zawodnicy grający tam są na naprawdę wysokim poziomie. W pierwszym meczu turnieju mierzyć się będą przeciwko 100 Thieves, drużynie, która również przeprowadziła gruntowne zmiany, jednak sprowadzeni przez nich zawodnicy nie stoją na tym samym poziomie, co zawodnicy sprowadzeni przez TSM. Uważam, że to ekipa SwordArta jest faworytem w tym spotkaniu, a kursy wystawione na ich zwycięstwo są bardzo wysokie, dzięki czemu widzę w tym dobry typ. Doświadczenie kluczowych graczy połączone z umiejętnościami indywidualnymi, chociażby obecnego midlanera TSMu powinno zapewnić im zwycięstwo w ich pierwszym meczu w 2021 roku. Projekt 100 Thieves moim zdaniem nie jest tak dobrze przemyślany, dlatego myślę, że to oni dziś nie wytrzymają tempa i oddadzą wygraną swoim przeciwnikom, dzięki czemu my zyskamy.

100 Thieves – TSM
16.01.2021 r. Godz. 00:00
Typ: TSM wygra
Kurs: 1.68

Baner grupy esportowej

 

 


Edward Gaming – FunPlus Phoenix  

16.01.2021 r. Godz. 12:00 (może ulec zmianie)

Zmieniamy kontynent, a wraz z nim zmieniamy też poziom rozgrywek. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że liga LPL przewyższa poziomem ligę LCS, o czym najlepiej świadczą dwa ostatnie mistrzostwa świata. Mamy tutaj zawodników na absolutnie najwyższym poziomie, a gra bardzo często polega na częstych, wybuchowych teamfightach pełnych zwrotów akcji. Jeśli jeszcze kogoś nie przekonałem, to dziś przyjrzymy się spotkaniu pomiędzy EDG, a FPX, czy mistrzowie świata z 2019 roku powrócili do swojej najlepszej formy?

Tego z pewnością jeszcze nie możemy wyrokować, jednak start obecnego sezonu mieli bardzo obiecujący. Pewna wygrana 2:0 przeciwko OMG pokazała, że FPX w tym sezonie wróciło odmienione i będą za wszelką cenę dążyć do jak najwyższego miejsca w tabeli na koniec sezonu. Sprowadzenie Nuguriego jako toplanera okazało się być strzałem w dziesiątkę i wydaje mi się, że ta zmiana może być kluczowa w kontekście całego sezonu. Dziś jednak przyglądamy się jednemu spotkaniu, dlatego zobaczmy, jak gra FPX wypada na tle gry EDG.

EDG to zespół z naprawdę długą historią w LPL. Historia jednak, o czym często przekonują się fani klubów piłkarskich, nie ma wpływu na aktualne wyniki. Obecna gra EDG natomiast nie zachwyca, czego rezultatem było zaledwie 10 miejsce na koniec zeszłego sezonu. W tym roku, chociaż zaczęli sezon od wygranej, tak jednak było to wymęczone, rozstrzygnięte dopiero na trzeciej mapie zwycięstwo przeciwko OMG. FPX natomiast, grając z tym samym rywalem, gładko się z nim rozprawiło, pokazując się z naprawdę świetnej strony. Według mnie EDG nie jest obecnie w wyśmienitej formie, a z pewnością nie w takiej, w której mogliby pokonać FPX.

FunPlus Phoenix ma w tym momencie bardzo mądrze poukładany skład, a Nuguri jest idealnym wykończeniem w tej układance. Doinb świetnie odnalazł się w mecie, również botlane zdaje się bezproblemowo dopasowywać się do sytuacji na mapie. Nie widzieliśmy co prawda jak radzą sobie pod presją, w meczu przeciwko najlepszym drużynom, jednak jestem przekonany, że taka presja nie wystąpi u nich w meczu z EDG. Podsumowując, ekipa Doinb jest, a przynajmniej tak się wydaje po pierwszym meczu, faworytem w tym spotkaniu i nie wydaje mi się, że mogliby potknąć siew starciu z taką ekipą jak Edward Gaming. Kurs na wygraną FPX prezentuje się całkiem nieźle, dlatego dorzucamy go do naszego kuponu!

Edward Gaming – FunPlus Phoenix
16.01.2021 r. Godz. 12:00 (może ulec zmianie)
Typ: FunPlus Phoenix wygra
Kurs: 1.45

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

Kupon forbet