Zdjęcie: Vid Ponikvar / Sportida / pressfocus

W środę, 6 stycznia, czekają nas spore emocje nie tylko w piłce nożnej, ale również w skokach narciarskich. W końcu to właśnie wtedy zostaną zorganizowane ostatnie zawody spod szyldu Turnieju Czterech Skoczni, czyli konkurs w Bischofshofen w Austrii. Duże szanse na końcowe zwycięstwo mają Stoch i Kubacki, którzy prowadzą w klasyfikacji TCS i mają sporą przewagę nad resztą stawki. Zobaczcie więc, jakie są proponowane zakłady oraz kursy bukmacherskie, a także kilka zdań o typach. 

TCS Bischofshofen: zakłady, typy i kursy bukmacherskie 06.01.2021

Skoki narciarskie w naszym kraju to dość popularny sport, głównie przez sukcesy Adama Małysza, a teraz także Stocha, czy Kubackiego. Aktualnie trwa Turniej Czterech Skoczni, który zazwyczaj organizowany jest na przełomie roku. Tym razem mogło dojść do sytuacji, gdzie nie wystąpią w nim Polacy z powodu błędnego wyniku testu na COVID-19 u jednego z naszych reprezentantów, ale ostatecznie udało się wyprostować sytuację, gdyż kolejne badania wykazały negatywne wyniki. Bukmacherzy postarali się o ciekawe zakłady, a także kursy bukmacherskie, które są dość wysokie.

Jednak za nim przejdziemy bezpośrednio do nich, to kilka zdań o tym, jak wygląda sytuacja w Turnieju Czterech Skoczni. Zacznijmy od tego, że klasyfikacja generalna TCS jest liczona na podstawie sumy punktów z wszystkich czterech konkursów. Po sześciu skokach w tabeli prowadzą Stoch i Kubacki. Polacy mają odpowiednio ponad 809 i 794 oczka. Trzeci Granerud ma jedynie 789 punktów, więc do lidera traci aż 20. Ostatnie zawody rozegrane zostaną w Bischofshofen, a faworytem do zwycięstwa całego TCS niewątpliwie jest Stoch. Spore szanse ma też Kubacki. Rywalizacja w Austrii została zaplanowana na środę, 06.01.2021. Start przewidziano na godzinę 16:45, jednak należy pamiętać, że w tym sporcie bardzo dużo zależy od warunków pogodowych.

Nie zapomnijcie odwiedzić naszych typów na skoki narciarskie, gdzie znajdziecie szczegółowe analizy przed zawodami oraz darmowe propozycje typów bukmacherskich.

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kursy bukmacherskie na TCS Bischofshofen 06.01.2021

Od ostatniego razu, gdy pisaliśmy o typach i kursach bukmacherskich na Turniej Czterech Skoczni trochę się zmieniło, ale część rzeczy pozostała aktualna. Teraz mówiąc o kursach bukmacherskich na TCS Bischofshofen warto przyjrzeć się bliżej ofercie w STS. Ta jest dość ciekawa, a obstawiać można m.in. kto wygra Turniej Czterech Skoczni (klasyfikacja generalna TCS), czy kto będzie wyżej w klasyfikacji generalnej i tutaj zawodnicy są w parach w ramach konkretnych zakładów. Zestawiłem to z kursami bukmacherskimi w BETFAN i zaczynając od zwycięzcy TCS wygląda to tak (kursy na trójkę zawodników z największymi szansami):

STS:

 • Stoch – 1.30
 • Kubacki – 6.75
 • Granerud – 6.75

BETFAN:

 • Stoch – 1.30
 • Kubacki – 6.00
 • Granerud – 6.00

sts oferta turniej czterech skoczni

Przechodząc do drugiego rodzaju zakładów, jakie znajdziemy u bukmacherów, to są to bezpośrednie oferty H2H, gdzie zawodnicy zostali zestawieni w pary i wygrywa ten, który na koniec będzie wyżej. Niżej przedstawię Wam kilka ciekawych duetów, a także kursy bukmacherskie na te zakłady związane z TCS:

STS:

 • Stoch vs. Granerud – 1.18 vs. 4.18
 • Stoch vs. Kubacki – 1.18 vs. 4.18
 • Granerud vs. Kubacki – 1.84 vs. 1.84
 • Geiger vs. Eisenbichler – 1.45 vs. 2.52

BETFAN:

 • Stoch vs. Granerud – 1.15 vs. 4.15
 • Stoch vs. Kubacki – 1.15 vs. 4.15
 • Granerud vs. Kubacki – 1.87 vs. 1.80
 • Geiger vs. Eisenbichler – 1.45 vs. 2.50

betfan oferta turniej czterech skoczni

Typy bukmacherskie na TCS Bischofshofen 06.01.2021

Pisząc o typach bukmacherskich na TCS i zawodach w Bischofshofen, które zaplanowano na 6 stycznia, trzeba otwarcie powiedzieć, że Polacy są dużymi faworytami i mają spore szanse na wygraną. W końcu Stoch prowadzi w tabeli, a Kubacki jest tuż za nim. Kamil zaczął Turniej Czterech Skoczni od drugiego miejsca w Oberstdorfie, a następnie zajął czwartą lokatę w Garmisch-Partenkirchen. Do tego dołożył też zwycięstwo w Innsbrucku, więc można powiedzieć, że jego forma jest stabilna. Teraz z powodu przewagi, jaką ma nad resztą stawki, to właśnie jego typowałbym do zwycięstwa w TCS. Jednak należy pamiętać też, że dużo zależy od warunków pogodowych. 

Kubacki skoki narciarskie

Zdjęcie: Grzegorz Granica / PressFocus

Niewątpliwie jednak nie wolno skreślać innych zawodników, jak właśnie Kubackiego, czy Graneruda. Drugi z Polaków jest wiceliderem tabeli TCS, a zmagania rozpoczął od piętnastego miejsca w Oberstdorfie. Później wygrał w Garmisch-Partenkirchen i zajął trzecią lokatę w Innsbrucku. Dobre wyniki dały mu drugą lokatę w tabeli, a strata do Stocha nie jest tak duża, żeby jej nie odrobić. Mniejsze szanse ma Granerud, jednak nie wolno go też skreślać. Rywalizacja pomiędzy tą dwójką o drugie miejsce zapowiada się bardzo ciekawie,a kursy są wyrównane. Jednak z powodu formy obydwóch zawodników stawiałbym jednak na Polaka. Ciekawym typem wydaje się też wyższe miejsce w końcowej klasyfikacji Geigera. W końcu ten ma przewagę nad Eisenbichlerem i radzi sobie nieco lepiej. W ramach typów dnia znajdziecie u nas analizę i propozycje kuponu.

Gdzie warto obstawiać TCS w Bischofshofen 06.01.2021?

TCS w Bischofshofen rozpocznie się już 06.01.2021, więc do startu nie zostało sporo czasu. Zastanawiacie się zapewne, gdzie warto obstawiać Turniej Czterech Skoczni? Jedną z ciekawych opcji niewątpliwie jest STS. Ten bukmacher jest największym operatorem w Polsce i ma dużą ofertę na skoki narciarskie. Do tego dochodzą ciekawe kursy, a część z nich przedstawiłem Wam właśnie wyżej. Warto również sprawdzić ofertę w BETFAN, gdyż to operator aspirujący do ścisłej czołówki w naszym kraju. Niewątpliwie postarał się o interesujące zakłady, jakie znajdziecie u niego. 

Grupa Typerska

Wyżej podałem Wam przykładowe zakłady, jakie znajdziecie u tych operatorów. Jednak to nie wszyscy bukmacherzy, jacy wystawili ofertę. Więcej z nich znajdziecie w tym miejscu. Obserwujcie Zagranie, gdyż tak, jak wspomniałem w poprzednim akapicie, w dniu zawodów możecie spodziewać się analizy z propozycją zakładów i tym, gdzie można je znaleźć. 

Bonusy bukmacherskie na TCS Bischofshofen

Turniej Czterech Skoczni powoli zbliża się do końca, ale jeszcze możecie obstawić ostatnie zawody. Dobrze jest przy tej okazji skorzystać z bonusów w STS, gdyż zapewnią Wam lepszy start i więcej środków do obstawiania. Rejestrując się z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymacie:

 • 1200 złotych bonusu od depozytu
 • 230 złotych zakład bez ryzyka
 • 30 złotych freebet
🎿 Gdzie odbędą się ostatnie zawody z TCS?

Ostatni konkurs z Turnieju Czterech Skoczni odbędzie się w Bischofshofen. Zaplanowany został na 6 stycznia i rozpocznie się o godzinie 16:45.

💪 Kto jest faworytem do wygrania Turnieju Czterech Skoczni?

Faworytem do zwycięstwa podczas konkursu w Bischofshofen, a także w TCS, jest Stoch. Nasz rodak prowadzi w klasyfikacji po sześciu skokach i prezentuje wysoką formę.

🍀 Gdzie znajdę typy nas TCS Bischofshofen?

Typy bukmacherskie na zawody z cyklu TCS w Bischofshofen znajdziesz na Zagranie. Nasi eksperci przygotowują analizy przed konkursami i propozycje typów.