fot. Norbert Barczyk/ pressfocus

Wczoraj rozpoczęły się zamknięte kwalifikacje do turnieju Flashpoint, organizowanego przez Faceit, w ramach nich występują dwie polskie drużyny, AGO i Anonymo, które radzą sobie naprawdę dobrze, zwłaszcza ekipa Snaxa pokazała się ze świetnej strony, najpierw pokonując ENCE, następnie Dignitas wynikiem 2:0! Przed obydwoma ekipami teraz najtrudniejszy test, chociaż są już naprawdę blisko awansu tak jednak dopiero w tym momencie rozpoczyna się prawdziwa walka. AGO w ramach dolnej drabinki turnieju będzie podejmować właśnie Dignitas, natomiast Anonymo właśnie stawi czoła Complexity, widać więc, że rywale nie należą do najłatwiejszych. Z racji na mnogość spotkań dziś w bardzo podobnych godzinach, zdecydowałem się przygotować taśmę z aż pięciu spotkań, gdzie potencjalna wygrana wynosi 1034 PLN! Oczywiście możecie sobie wybrać poszczególne typy, dajcie znać co sądzicie o całej propozycji!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 280PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Havu – Mousesports
28.04.2021 r. Godz. 16:00

Zaczynamy od wcześniejszego spotkania, które zostało przełożone na 16 z powodu jednoczesnego udziału Mousesports w kwalifikacjach do IEM Summer, które planowo rozpoczynają się o godzinie 18. Nie ma co tracić czasu, więc przejdźmy do rzeczy. W tym spotkaniu zdecydowałem się na postawienie na zwycięstwo Havu, po bardzo atrakcyjnym kursie 2.05! Jest kilka aspektów, które składają się na moją decyzję, jednak przede wszystkim jest to bardzo dobra forma Havu w ostatnich spotkaniach, ich świetny występ podczas FunSpark Ulti i ogólne dobre wrażenie, jakie zostawiali w dwóch pierwszych spotkaniach tych kwalifikacji, przeciwko Sangal i Endpoint.

Mousesports oczywiście nie są słabą drużyną, a fakt wygrania przez nich 7/8 ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach zdecydowanie to potwierdza, jednak moim zdaniem nie są obecnie w formie, która pozwalałaby na totalną dominację rywali, poza spotkaniem z Big nie mają na swoim koncie jakichś spektakularnych zwycięstw, którymi mogliby udowodnić swoją dobrą formę. Normalnie uznałbym takie kursy za bardzo sprawiedliwe, drużyny grają na bardzo podobnym poziomie, doliczając jednak czynnik doświadczenia na korzyść Myszy, wtedy kurs na ich zwycięstwo byłby jak najbardziej zrozumiały, jednak tutaj dochodzi jeszcze aspekt czasu. Mousesports w tym samym czasie rozgrywa kwalifikacje do dwóch dużych turniejów, z tym że w przypadku kwali Flashpoint mają jeszcze dolną drabinkę, natomiast w ramach IEM grają o wszystko. Z tego powodu uważam, że to zawodnicy Havu będą lepiej przygotowani na rywala, dzięki czemu przeważą wyrównaną szalę na swoją korzyść.

STS
2.05
Havu wygra spotkanie

Movistar Riders – DBL Poney
28.04.2021 r. Godz. 16:00

Drugie spotkanie przełożone na 16 również wiąże się z kwalifikacjami do IEM, jednak tutaj sytuacja przedstawia się zgoła inaczej. Wychodzę trochę w przyszłość, jednak według mnie w popołudniowych kwalifikacjach IEM to Mousesports przejdzie dalej, a nie Movistar, dlatego też drużyna Mopoza nie będzie miała dwóch nakładających się spotkań i kwalifikacje Flashpoint będą ich ostatnią szansą na kwalifikacje na duży turniej. Tutaj zdecydowałem się na wybór faworyta, czyli właśnie Movistar. Według mnie dobry wynik DBL Poney i eliminacja ENCE z turnieju wynikała raczej z beznadziejnej gry ekipy Dychy, niż naprawdę fenomenalnego występu Francuzów. Ekipa Alexa co prawda ostatnie dwa mecze przeciwko rywalom z pierwszego tieru przegrała w dosyć łatwy sposób, jednak na te gorsze drużyny radzi sobie wyśmienicie, co zresztą jest widoczne w ich statystykach i wynikach. Moivistar Riders jest być może w tym momencie zbyt słabe, żeby walczyć z najlepszymi drużynami na świecie, jednak jest wystarczająco dobre, żeby pokonać ekipę DBL!

STS
1.37
Movistar wygra spotkanie


Endpoint – Skade

28.04.2021 r. Godz. 18:00

Przechodzimy już do spotkań planowo rozpoczynających się o 18 i zaczynamy od starcia dwóch drużyn z niższego stopnia, czyli Endpoint oraz Skade. Faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest Bułgarska formacja, jednak według mnie nie można skreślać tutaj Endpoint, które jeszcze kilka tygodni temu rywalizowało jak równy z równym z najlepszymi. Po zmianach w składzie i zakontraktowaniu Mezziego nie mieli co prawda okazji pokazać się na wielu turniejach, jednak te kwalifikacje są idealną okazją do tego! Skade również zanotowało ostatnio mały spadek formy, porażka z EPG Family i Sprout to zdecydowanie nie są wyniki, jakich oczekiwali fani drużyny, jednak dziś wcale nie będzie łatwiej.

Zdecydowałem się tutaj na wygranie przynajniej jednej mapy przez Endpoint po kursie 1.57. Jest to moim zdaniem bardzo atrakcyjna opcja, zwłaszcza jeśli spojrzymy na ich statystyki na takich mapach jak Inferno czy Overpass lub Vertgio. Brytyjska formacja ma kilka asów w swoim rękawie i według mnie mogą oni nawet powalczyć o zwycięstwo ze Skade. Do taśmy pobieram jednak bezpieczniejszą opcję, Mezii jest solidnym wzmocnieniem drużyny i powinien zagwarantować swojej ekipie zwycięstwo na przynajmniej jednej mapie!

STS
1.57
Endpoint wygra przynajmniej jedną mapę

Baner grupy typerskiej facebook

Anonymo – Complexity
28.04.2021 r. Godz. 18:00

Przechodzimy teraz do spotkania, które chyba najbardziej ciekawi wszystkich Polaków, czyli do starcia Anonymo z Complexity w półfinale górnej drabinki kwalifikacji! Ekipa Snaxa jest już o krok od awansu na turniej, a nawet w przypadku porażki są oni w bardzo dobrej pozycji do walczenia o awans z poziomu dolnej drabinki. Dwóch kluczowych zawodników drużyny, czyli Kei i Snax oraz ich wyśmienita forma dały efekty w dwóch zwycięstwach z Dignitas i Ence. Dziś zdecydowanie najtrudniejszy rywal, bo Complexity jest jedną z drużyn z absolutnej czołówki światowej.  Co typuje w tym spotkaniu?

Oczywiście sercem jestem za zwycięstwem Polaków, jednak kurs jest ogromny, a przeciwnik bardzo trudny. Decyduje się jednak na handicap w ich stronę na pierwszej mapie, będzie to oczywiście mapa wyboru Anonymo, a więc prawdopodobnie Nuke lub Inferno. Na pierwszej z nich polska formacja notuje serię pięciu zwycięstw z rzędu, natomiast na drugiej aż siedmiu. Nie jestem pewny, na którą ostatecznie zdecydują się w starciu z COL, jednak według mnie zdobycie przez nich dwunastu rund jest jak najbardziej wykonalne, zwłaszcza że będą chcieli od początku pokazać swoje silne punkty i zaczepić się w spotkaniu. Nuke i Inferno to ich prawdziwe twierdze, a przy tak dobrej formie u Snaxa myślę, że nie powinniśmy się martwić o start tego spotkania! Kurs wysoki, jednak według mnie to jedna z najbardziej opłacalnych opcji w tym spotkaniu, jeśli chcecie możecie oczywiście uderzać w bezpośrednie zwycięstwo Polaków i dodać trochę emocji do kibicowania!

STS
1.80
Pierwsza mapa handicap Anonymo(+4,5)

Dignitas – AGO
28.04.2021 r. Godz. 18:00

Ostatni mecz na naszej taśmie również będzie z udziałem Polaków, jednak sytuacja AGO jest o wiele gorsza niż ta, w której znajduje się Anonymo. Jastrzębie po porażce z Movistar Riders spadły do dolnej drabinki turnieju, gdzie jednak w drugiej rundzie czeka na nich Dignitas, które w ostatnich tygodniach wyglądało naprawdę solidnie, chociaż w tym momencie obydwie drużyny grają po prostu w kratkę. To Dignitas jest jednak faworytem bukmacherów w tym spotkaniu i ja również zdecydowałem się na postawienie ich zwycięstwa w tym spotkaniu. Wiem, że to mało patriotyczna postawa, jednak AGO dużo brakuje do ich optymalnej formy, a w takim przypadku za Szwedami przemawia praktycznie wszystko. Ostatnie starcie tych dwóch drużyn zakończyło się zwycięstwem Dignitas, mają oni większe doświadczenie, lepszy map pool i ich gra wygląda po prostu solidniej niż gra Polaków. Oczywiście Dignitas nie jest obecnie w wymarzonej dyspozycji, jednak według mnie na AGO powinno to wystarczyć. Przegrany żegna się z kwalifikacjami i niestety według mnie pożegnamy dziś jedną Polską drużynę, ale mam nadzieję, że tylko jedną! W ten sposób kończę swoją taśmę, którą zbudowałem w STS, łączne AKO wyniosło 11,75, napiszcie, czy wybieracie poszczególne typy, czy na przykład gracie całość niską stawką! Powodzenia!

STS
1.48
Dignitas wygra spotkanie

Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).

  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Sprawdź opinie na temat STS!

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon sts 28.04.2021 r.