Wielkimi krokami zbliża się faza pucharowa Flashpoint, jednak za nim będziemy świadkami niej, to jeszcze kilka drużyn powalczy o możliwość gry w play-offach. Wśród nich są Dignitas i forZe rywalizujące w drabince ostatniej szansy – przegrany odpada, więc obydwie ekipy mają nóż na gardle i muszą zagrać na 110 procent swoich możliwości. forBET dosyć standardowo dla siebie wystawił dużą oraz ciekawą ofertę, więc przygotowałem analizę pod zakład SOLO z kursem 1.80. 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dignitas – forZe

Niedziela, 22.11.20 – 14:00

Rywalizacja Dignitas z forZe jest trochę jak walka Dawida z Goliatem. Dignitas to oczywiście przysłowiowy Dawid. Szwedzi są dopiero na 77. miejscu w rankingu HLTV i nie zanosi się na to, żeby szybko mieli awansować, chociażby do TOP 50. Z kolei forZe być może nie jest światowym gigantem, a raczej europejskim średniakiem, ale na tle friberga i spółki malują się na mocną drużynę. Bilans w ostatnich pięciu spotkaniach obydwóch ekip jest identyczny. Jedna wygrana i aż cztery porażki. O ile Rosjanie mogą być po prostu w tymczasowym dołku, a sami rywale byli z wyższej lub co najmniej średniej półki, jak BIG, czy Virtus.pro. Sama gra też nie wyglądała na słabą, ale o tym więcej niżej. 

Z kolei Dignitas mierzyło się z takimi “potęgami” jak HAVU, czy Lyngby Vikings. Obydwa spotkania były przegrane (5:16 oraz 0:2). W zasadzie to trudno za cokolwiek wyróżnić Szwedów i Norwegów. Zmiana GeT_RiGhT’a nie przyniosła oczekiwanej zmiany. Co najwyżej zmniejszyła się liczba kibiców tej drużyny. Trudno się temu dziwić, w końcu Christopher Alesund był wielką gwiazdą z wręcz ogromnym doświadczeniem. Gra Dignitas nie może się podobać, bo Ci odkąd sformowali skład “starych” kolegów z Ninjas in Pyjamas, za wyjątkiem drobnych wyjątków, grają wręcz fatalnie. Styl, pomysł, umiejętności czysto strzeleckie, przygotowanie do map – za te wszystkie czynniki z czystym sumieniem można by wystawić notę 0 w skali 10 punktowej. 

Doskonale o tym mówią też statystyki Dignitas na poszczególnych mapach. Przyzwoicie to wygląda jedynie na Nuke’u oraz Trainie, gdzie mają powyżej 50 procent zwycięstw. Na pozostałych arenach wygląda to bardzo źle i lepiej przemilczeć ten fakt. Indywidualnie ich forma też prezentuje się mocno przeciętnie. W bezpośrednich starciach prowadzi forZe, które raz wygrało 2:0, a drugim razem 2:1. Obydwa mecze były w ramach Eden Arena Malta Vibe Cup i odpowiednio szóstej oraz dziewiątej edycji. W przypadku Rosjan z kolei sytuacja wygląda zupełnie inaczej. W dobrej dyspozycji jest xsepower, niewątpliwie największa gwiazda tej formacji.

Zagranie na esport

W ostatnich trzech miesiącach sam zainteresowany wykręcił rating na poziomie aż 1.18, co jak na dość specyficzny styl gry tej formacji, jest wręcz świetnym wynikiem biorąc pod uwagę na to, z jakimi drużynami mierzy się forZe. Może też liczyć na dużą pomoc ze strony FL1T, który w ważnych momentach potrafi wziąć na swoje barki grę drużyny. Szczególnie gdy wspomnianemu xsepowerowi po prostu nie idzie (z różnych powodów, np. słabego dnia). Map pool w przypadku Rosjan wygląda dość przyzwoicie. Na pięciu z siedmiu map mają minimum 50 procent win ratio, co jest wręcz bardzo dobrym wynikiem i niewiele drużyn może się tym pochwalić. Ich najmocniejsze strony to zdecydowanie Mirage i Nuke – w przypadku drugiej z tych aren jest to też silna mapa Dignitasu, o czym wyżej wspomniałem.

forBET, tak jak to ma w zwyczaju, wystawił naprawdę ciekawą ofertę na spotkanie forZe z Dignitas. Co prawda sam zakład na wygraną Rosjan nie ma większego sensu, bo kurs na to wynosi jedynie 1.40. Zupełnie inaczej jednak wygląda sytuacja w przypadku propozycji na zwycięstwo Rosjan na pierwszej mapie z handicapem rundowym -2.5. W tym wypadku współczynnik to aż 1.80 i można już go zagrać jako singiel. Tym bardziej że samo forZe nie powinno mieć większych problemów z zamknięciem tego spotkania na dwóch mapach. Od samego początku będą naciskać na oponentów i właśnie to można wykorzystać.

Moja propozycja: wygrana forZe na 1. mapie z handicapem -2.5
Kurs: 1.80

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

oferta w forbet na flashpoint

Zaloguj się aby dodawać komentarze