Za nami pierwszy dzień Valorant Champions Tour Masters: Challenger Stage 1, gdzie już teraz nie brakowało niespodziankę. W roli głównej niezawodne G2, które potrafi zawodzić jak nikt nie tylko w League of Legends, ale także w Valorancie. Teraz jednak czas na poważniejsze drużyny, a niżej znajdziesz analizę pod spotkanie Acend, gdzie grają dwaj Polacy!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fnatic – Guild Esports
(17:00 czwartek, 08.07.2021)

W środowych spotkaniach podczas Valorant Champions Tour Masters: Challenger Stage 1 poszło wszystko zgodnie z założeniami, jeżeli mówimy o tych dwóch drużynach, bo G2 znowu pokazało dlaczego nie można brać tej drużyny na poważnie. fnatic wygrało na Team Liquid po niezwykle zaciętym i wyrównanym starciu. Dzisiaj zagra więc z Guild Esports w spotkaniu zwycięzców. GE bowiem ograło Team BDS, ale nie brakowało tam nerwowości, głupio straconych rund i błędów popełnianych niczym amatorzy. Szwedzi w rywalizacji z Francuzami wyglądali bardzo słabo i tylko umiejętności indywidualne sprawiły, że ograli graczy BDS. 

fnatic nie miało łatwej przeprawy, bowiem już na starcie wylosowało Team Liquid. To obecnie dwie najsilniejsze formacje w Europie. FNC jednak było lekkim faworytom, bowiem już w Reykjaviku rozprawiło się z Liquid. Derke i spółka wywalczyli zwycięstwo, ale wcale nie było to proste tym razem, bowiem do rozstrzygnięcia potrzebne były aż trzy areny, a każda z nich na styk i równie dobrze mogło się skończyć 2:0 dla Liquid. Jednak dzisiaj na FNC czeka o wiele prostszy rywal. Dużo będzie zależeć tutaj od formy Derke, który był najlepszym graczem tej drużyny w ostatnich trzech miesiącach, a także od Domy. Ten z kolei królował wczoraj na serwerze.

Co obstawiać?

W tym spotkaniu faworyt jest jeden: fnatic. Te wczoraj wyglądało wręcz świetnie zarówno pod kątem umiejętności, jak i decyzyjnym. Guild Esports, tak jak już powiedziałem, popełniało masę błędów, miało problemy z o wiele łatwiejszym rywalem i na dodatek momentami wyglądali jak amatorzy. Dlatego też proponowany typ na dzisiaj to zwycięstwo FNC po kursie 1.37 w STS.

STS
1.37
fnatic wygra w meczu z Guild Esports
Baner grupy esportowej

FunPlus Phoenix – Acend
(17:00 czwartek, 08.07.2021)

FunPlus Phoenix w meczu z Acend jest stawiane jako faworyt, co dla mnie jest mocno niezrozumiałe. Jasne, wygrało wczoraj na G2 Esports, ale przecież to Samuraje zagrały tragiczny mecz, a nie Feniksy wybitny. Do tego FPX miało wiele problemów w ostatnim czasie, o czym już pisałem wczoraj. Od tego, żeby stać się średniakiem ratuje ich tylko dobra postawa Zyppana i ShadoWa, ale to może najzwyczajniej w świecie nie wystarczyć do pojechania na kolejny lan, a już przecież zabrakło ich na poprzednim, rozgrywanym w Reykjaviku. Acend z kolei świetnie się prezentuje od dołącznie do nich zeeka. Aleksander Zygmunt dał nową jakość i świeżość, której tak bardzo brakowało. 

Pięć ostatnich spotkań Acend to same wygrane. Ograli kolejno Vodafone Giants, SUPRMODE Gaming, BIG, Team BDS oraz Rix.GG Thunder. Jasne, nie byli to poważni rywale na poziomie Liquid, czy fnatic, ale też nie były to słabe zespoły. BDS i Rix.GG to obecnie solidne druzyny. Forma cNeda jest świetna, a sam Turek wykręcił rating na poziomie aż 1.43, co jest wręcz rzadko spotykane na tym poziomie. zeek i starxo, czyli dwóch Polaków, to kolejni zawodnicy, którzy kręcą najlepsze statystyki w tej formacji, a ich wkład w wygraną często jest ogromny. Acend nie jest faworyzowane poprzez kursy, ale uważam, że ma większe szanse.

Co obstawiać?

Moim zdaniem Acend zaprezentowało się wczoraj o wiele lepiej niż FPX. Lepsza rotacja po mapie, odpowiednie taktyki i niepopełnianie prostych błędów. Dlatego też uważam, że to właśnie drużyna Polaków dzisiaj powinna sięgnąć po zwycięstwo, a nie FunPlus Phoenix. W zakładach bukmacherskich STS kurs na takie zdarzenie wynosi aż 2.15, wiec da nam to spore value i podstawę do solidnego AKO, a jak mogliśmy zauważyć w poprzednich spotkaniach, to kursy powinny być w drugą stronę.

STS
2.15
Acend wygra w meczu z FunPlus Phoenix

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Więcej o opinii o STS przeczytasz w tekście poświęconym temu bukmacherowi

typy valorant 08.07.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze