Już dzisiaj odbędzie się najważniejszy dla nas mecz na trwającym jeszcze Euro 2020. Polska o godz. 18:00 zmierzy się ze Szwecją i jeśli wygramy to spotkanie, to awansujemy do 1/8 finału. Z tej okazji bukmacherzy przygotowali szereg promocji na czele z podwyższonymi kursami, zakładami bez ryzyka, freebetami i wieloma innymi bonusami! W tym artykule poznasz najlepsze naszym zdaniem promocje i bonusy bukmacherskie na mecz Szwecja Polska na Euro 2020. Sprawdź koniecznie, bo darmowa i bezpieczna kasa czeka na Ciebie!

W tym miejscu sprawdź wszystkie aktualne oferty powitalne w zakładach bukmacherskich -> bukmacherzy oraz zobacz nasze typy i kursy na mecz Szwecja – Polska!

Bonusy i promocje na mecz Szwecja – Polska

Zakład bez ryzyka do 200 PLN w TOTALbet

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Kurs 25.00 na wygraną Polski ze Szwecją – SPRAWDŹ TERAZ 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie mają jeszcze konta w BETFAN. Jedyne, co trzeba zrobić, to zarejestrować się z tego linku: http://zagranie.com/go/betfan i wpisać kod promocyjny: 1650PLN. Dzięki temu będziesz mógł zagrać zwycięstwo Polski po kursie 25.00! Biorąc pod uwagę, że maksymalna stawka wynosi 10 zł, na rozpoczęcie swej przygody z BETFAN można zgarnąć ponad 200 zł na konto GŁÓWNE! A oto pełne zasady promocji na mecz Szwecja – Polska:
 • Dokonaj depozytu minimum, który będzie wynosił minimum 60 zł
 • Promocja przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla nowych graczy

Postaw kupon, który spełni następujące warunki:

 • Zagraj zakład (typu singiel) na wygraną Polski 
 • Maksymalna stawka wynosi 10 PLN
 • Wygrane zostaną wypłacone na Konto Główne po obrocie całością depozytu
 • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
 • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe
Pozostałe promocje dla nowych graczy w BETFAN to: freebet 50 PLN (grasz za całość, a ewentualna wygrana trafia na konto główne), CASHBACK 600 PLN (zakład bez ryzyka z tylko 1-krotnym obrotem!) oraz bonus do 1000 PLN za drugi depozyt!

kursy i typy na szwecja polska

Zakład bez ryzyka w STS do 230 PLN!

Jedną z ulubionych promocji dla nowych graczy jest zakład bez ryzyka, który występuje w połączeniu ze zwrotem na konto główne. Nie inaczej jest u największego polskiego bukmachera, którym jest STS. Załóż konto poprzez kliknięcie poniższego z kodem ZAGRANIE i ciesz się z bezpiecznego zakładu na start! Jeśli Twój pierwszy kupon w STS okaże się nietrafiony, to STS zwróci Ci postawione pieniądze na konto główne!

Poza tym dzięki naszemu kodowi otrzymasz bonus od depozytu do 1200 PLN oraz freebet w wysokości 30 złotych! Naszym zdaniem warto skorzystać z tej oferty właśnie na mecz Szwecji z Polską!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

50 PLN do zgarnięcia w Fortunie!

Na dzisiejszy mecz specjalną promocję przygotowała również Fortuna. W przypadku tego bukmachera do zgarnięcia macie aż 50 PLN i jedyne, co trzeba zrobić to:

 • 23.06.2021 (środa) należy postawić zakład z oferty prematch, że Polska w meczu ze Szwecją wygra do zera („2. Drużyna wygra do zera – TAK”, nr oferty 124311) za min. 50 zł brutto
 • W przypadku gdy Polska wygra do zera, bez względu na wynik końcowy kuponu, gracz otrzyma bonus 50 zł w postaci punktów FKP
 • W przypadku gdy Polska przegra lub wygra ale Szwecja strzeli min 1 gola w meczu, gracz nie otrzyma bonusu, bez względu na inne rozstrzygnięcia na kuponie
 • Na kuponie poza wspomnianym zakładem mogą być inne zdarzenia
 • Promocja nie obejmuje kuponów zawartych w ramach zakładów specjalnych, Hit Dnia, Super Oferta i Ekspert+

Załóż konto w Fortunie z kodem 2720PLN i z linku: https://zagranie.com/go/fortuna, a zgarniesz zakład bez ryzyka do 600 PLN oraz freebet 20 PLN na start!

szwecja polska bonus

Freebet 99 PLN dla wszystkich graczy od eWinner!

Jeśli jeszcze nie masz konta w eWinner to załóż je z kodem 610PLN i z linku: http://zagranie.com/go/ewinner. Dzięki temu zgarniesz zakład bez ryzyka do 110 PLN i bonus od depozytu! Poza tym z okazji meczu Szwecji z Polską możesz otrzymać darmowy zakład o wartości 99 złotych! Zasady:

 1. Zagraj kupon SOLO lub AKO za 99 PLN z zakładem na wygraną Polski ze Szwecją.
 2. Od razu po obstawieniu (niezależnie od rezultatu kuponu) na Twoje konto trafi freebet 99 PLN do wykorzystania na zakłady LIVE w ciągu 24h.
 3. Maksymalny kurs zakładu z freebetu wynosi 10.00.

Dla nowych graczy wygląda to jeszcze lepiej, bo grając za 99 PLN swój pierwszy zakład w eWinner (z kodem 610PLN) oprócz freebeta 99 PLN otrzymają jeszcze zwrot za pierwszy zakład na konto główne w razie porażki. Łącznie do zgarnięcia jest nawet 186,12 PLN!

szwecja polska promocje

Bez ryzyka na zwycięstwo Polski w ForBET

Każdy gracz może zagrać dzisiaj na zwycięstwo Polski w ForBET, a taki zakład zostanie objęty zakładem bez ryzyka! Emocji przy oglądania tego spotkania będzie bardzo dużo i każdy będzie drżał o swoje kupony. Grając w ForBET na zwycięstwo Polski, możesz być spokojny o to, że jeśli Polska nie wygra, to kasa wróci na Twoje konto! Jeśli nie masz konta, a chcesz skorzystać z promocji, to załóż je z kodem 2480PLN i z linku: http://zagranie.com/go/forbet. Zasady:

 • Promocja obowiązuje w dn. 23.06.2021, godz. 00:00 – 18:00.
 • Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 119 PLN lub 249 PLN.
 • Aby skorzystać z promocji należy postawić kuponsingiel, na którym znajduje się przedmeczowy typ w zakładzie trzydrogowym (1X2) nazwycięstwo Polski ze Szwecją w meczu Euro 2020.
 • Zwrot stawki w postaci bonusu zostanie przyznany tylko w przypadku gdy kupon będzie przegrany.
 • Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy kupon spełniający warunki promocji.
 • Do promocji nie zaliczają się kupony systemowe oraz kupony zagrane za środki bonusowe.
 • Bonusem należy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 2 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

polska szwecja promocje

Zakład bez ryzyka w ETOTO do 100 PLN + darmowe 5 PLN!

Specjalny zakład bez ryzyka za zwrotem na konto depozytowe czeka również na Ciebie w ETOTO. Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, to załóż je z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE105 i koniecznie zrób to ze specjalnego linku: http://zagranie.com/go/etoto-cashback. Dzięki temu skorzystasz z wyjątkowej oferty dla naszych czytelników, która obejmuje również darmowe 5 PLN na start!! Zakładasz konto i od razu na Twoim koncie pojawia się 5 zł. Poza tym freebetem możesz jeszcze skorzystać z zakładu bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem na konto główne!

Jeśli myślisz, że jest tu jakiś haczyk, to mogę Cię uspokoić. Wystarczy, że założysz konto w ETOTO z naszym kodem i linkiem, to na start otrzymasz zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe! Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, to cała suma wróci na Twoje konto główne, z którego od razu będziesz mógł wypłacić pieniądze! Mecz Szwecja vs Polska wydaje mi się najlepszą okazją na skorzystanie z tej promocji!

Promocja trwa do 23.06.2021 do godz. 19:59!

Extra 50 PLN za gola w meczu Polska – Szwecja w SUPERBET

 • W celu otrzymania bonusu Extra 50 PLN gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet pomiędzy 20.06, a 23.06.2021 roku z kodem ZAGRANIE i z linku: http://zagranie.com/go/superbet
 • Ponadto, gracz musi złożyć swój pierwszy zakład, po dokonaniu pierwszego depozytu, na mecz Polska – Szwecja, rozgrywany w środę, 23.06.2021 roku, w ramach Mistrzostw Europy. Promocyjny kupon musi być zawarty z oferty przedmeczowej.
 • Promocyjny kupon musi zostać złożony z konta depozytowego za minimum 50 PLN, z minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek z regularnej oferty organizatora promocji, na w/w mecz.
 • Tylko kupony pojedyncze kwalifikują się do otrzymania bonusu. Kupony zamknięte przy użyciu opcji cash-out nie kwalifikują do otrzymania bonusu. Z promocji wykluczone są także kupony zawarte przy użyciu oferty Super Kursy.
 • Kwota bonusu wynosi 50 PLN, za każdą bramkę strzeloną w w/w spotkaniu i zostanie przyznana bez względu na rozliczenie zakładu. Jeżeli mecz zakończy się wynikiem 5:0, czy 2:3, gracz otrzyma za każdego gola 50 PLN, czyli w tym przypadku 250 PLN w bonusie.
 • Bonus Extra 50 PLN zostanie aktywowany w dniu 24.06.2021 roku.
 • Bonus Extra 50 PLN może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 • Gracz może skorzystać z bonusu Extra 50 PLN roku tylko raz.

Obrót bonusem:

 • Gracz ma 3 dni na akceptację środków bonusowych przyznanych w ramach Extra 50 PLN.
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus Extra 50 PLN. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu Extra 50 PLN nie zostaną aktywowane.
 • Aby wypłacić środki bonusowe Gracz musi dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty bonusu Extra 50 PLN. Np. aby zrobić wypłatę 50 PLN z konta bonusowego na saldo depozytowe, Gracz musi obrócić kwotą równą 50 PLN x 1 = 50 PLN.
 • Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus jest aktywny, które spełniają następujące warunki:
  • Minimalny kurs dla zakładów pojedynczych wynosi 1.8
  • Minimalny kurs dla zakładów multi, wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 oraz z minimalnym kursem dla każdego zdarzenia na kuponie w wysokości 1.4
  • Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.8 dla najniższej kombinacji.
Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu

Skorzystaj z zakładu bez ryzyka 50% do 500 zł (zwrot na konto główne – można od razu wypłacić)! Warunki cashbacku (zwrot na depozyt) są proste:

 • Zakładasz konto z linku: REJESTRACJA W FUKSIARZ. Konieczna będzie prawidłowa weryfikacja numeru telefonu.
 • Wpłacasz środki na konto główne (minimum 20 PLN – bardzo ważne, aby uruchomić cashback) i zawierasz swój 1. zakład, który będzie ubezpieczony w razie porażki.
 • Jeśli chcesz wykorzystać cashback do maximum możliwości i otrzymać najwyższy możliwy zwrot, postaw swój pierwszy zakład za równo 1137 złotych. Twój kupon musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia, a wszystkie z nich powinny mieć kurs min. 1.2 na zdarzenie. Prostszych warunków nie znajdziesz nigdzie indziej!
 • Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, zgarniasz bardzo wysoką wygraną. W przypadku porażki, otrzymujesz cashback do 500 złotych. Środki wracają na Twoje konto i nie są objęte żadnymi wymaganiami obrotowymi. Kasa należy do Ciebie!
 • Wymagania kursowe i stawki: minimum 20 PLN, co najmniej 2 zdarzenia – każde z kursem przynajmniej 1.20!
fuksiarz koszulka
fuksiarz koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fot. z okładki: Piotr Matusewicz

Zaloguj się aby dodawać komentarze