Po dwóch z rzędu wpadkach w ubiegłym tygodniu postanowiłem nie pisać analiz, tylko skupić się na typowo kibicowskim śledzeniu rozgrywek. Po całkowitym falstarcie w moim wykonaniu podczas UK Open popadłem w małą niechęć i depresję, ale mam wizję na kolejne spotkania. W mojej opinii nadszedł czas przetasowań, zawodnicy dobrze prezentujący się końcem i początkiem roku, powoli spuszczają z tonu i na scenę ponownie wychodzą znane twarze. Rob Cross, James Wade, Jonny Clayton, czy sam Michael van Gerwen odczuwalnie pokazują lepszy poziom gry niż przez ostatnie miesiące.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka w Anglii!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Daryl Gurney- Glen Durrant

Typując tegoroczną Premier League, chyba już przyzwyczaiłem od typowani przeciwko Glennowi Durrantowi. Jednak tym razem idę w przeciwnym kierunku i mimo bardzo dobrego rozegrania przez Daryla turnieju w weekend, postawię właśnie w kierunku byłego BDOwca. Podczas wspomnianych zmagań UK OPEN, Daryl Gurney rozegrał, aż pięć spotkań. Na wstępie spotkał się z Keganem Brownem i mimo roli zdecydowanego faworyta, zwycięstwo wydarł dopiero w ostatnim legu, wygrywając 10-9.  podobnie sytuacja miała się w spotkaniu z Irlandczykiem O’Connorem, od pożegnania się z turniejem Gurney był o “drugi” włos. Kontynuując, dwa stykowe zwycięstwa chyba dały Darylowi poczucie, że to musi być jego weekend i napędziły do uzyskania całkiem dobrych średnich i dwóch kolejnych zwycięstw, najpierw nad Peterem Wrightem 10-6, ze średnią w okolicy 99 punktów w trzech rzutach, oraz Jellem Klassenem, przy 95,5 punkach tej samej statystyki. Ćwierćfinałowe spotkanie, zakończyło się dla reprezentującego Irlandię Północą zawodnika bardzo szybko, bo wygrał jedynie trzy legi. Jednak już to można uznać za spory sukces w pojedynku z późniejszym Mistrzem, rzucającym ze średnią 110 punktów!!

Glen Durrant swój udział w rozgrywanym w ojczyźnie turnieju zakończył w pierwszym spotkaniu, z Peterem Wrightem rezultatem 8-10. Sam wynik nie dziwi, Mistrz Świata, był zdecydowanym faworytem, a na gratulacje zasługuje sama postawa Durranta, który nie odstawał od Szkota w żądnym aspekcie i miał swoje szanse na zwycięstwo, jedyny problem Anglika to skuteczność na doublach. Wcześniej w swoich statystykach zapisane ma spotkanie przeciwko Gerwynowi, które sam typowałem i rzucona tam średnią równą 100. Właśnie takimi spotkaniami Duzza buduje powoli swoją markę na arenie międzynarodowej.

Dlaczego Durrant? Po Andersonie i Aspinallu stawiam go następnego w kolejce. Jest to zawodnik, który w mojej opinii zasłużył na sukces,a w spotkaniu z Darylem, rzucającym bardzo dobrze, ale mającym bardzo często gorącą głowę powinien wykorzystać swój potencjał.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Gerwyn Price- Michael van Gerwen

Powtórka, rewanż z niedzielnego finału UK OPEN,  obaj zawodnicy w brytyjskiej imprezie rozegrali po sześć spotkań, zanim spotkali się w finale, który zakończył się wynikiem 9-11 dla Holendra. Na pierwszy rzut oka to Gerwyn pewniej przechodził przez kolejne rundy najpierw wygrane z Noppertem 10-3, i z Evansem ponownie 10-3. Jako jedyne zacięte spotkanie, można uznać to z Niemcem Clemensem, które wygrał 10-9, notując średnia na poziomie 102 punktów. W późniejszych starciach utrzymanie tego poziomu, czyli 10 punktów w trzech rzutach, w spotkaniach z van den Bergiem, oraz Claytonem. W finale nie udało się utrzymać tej średniej, ale jest to zrozumiałe ze względu na dłuższy przebieg starcia.

Do wymarzonych, startu nie może zaliczyć z pewnością MVG. Na początku 18 legowa przeprawa z Nathanem Aspinallem, następnie dość niespodziewana przeprawa, aż do decydującego lega z Lowe. Po dwóch słabszych spotkaniach Holender wskoczył na swój poziom i spokojne zwycięstwa odpowiednio do 4, 4 i 3 z Wade-em, Crossem i Gurenyem. w ani jednym z wymienionych pojedynków Michael nie zszedł ze średnią poniżej 108 punktów!!!! Podobnie jak w finale, który wspomniałem już wyżej.

W nagłówku pisałem o powrocie Michaela na najwyższy poziom i z tego skorzystam, proponując ten typ, jak dla mnie MVG przez kolejnych kilka miesięcy całą arenę darta, przechyli na swoją stronę.

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne

Zaloguj się aby dodawać komentarze