Zrobiliśmy sobie dzień przerwy z typowaniem na stronie. Na naszych grupach pojawił się luźny kupon z wczorajszych meczów i jak się to skończyło? Oczywiście 2/3. Te play-offy wydają się dla mnie zaczarowane, ponieważ od czterech dni brakuje zawsze jednego trafienia. Czas zmienić taktykę i zagramy dzisiaj odważniej, ale z mniejszą ilością zdarzeń, a bliżej przyjrzymy się starciom Lokomotiv Jarosław z Jokerit Helsinki oraz Vitjaz Podolsk z SKA St. Petersburg. Czy tytułowa lokomotywa pokaże w końcu swój młodzieńczy pazur? Zapraszam do lektury i do wykorzystania zakładu bez ryzyka dla nowych graczy Fortuny do 125 PLN!

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145 PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Skuteczność typów na KHL w 2020r: 52/73

Profit/strata w typach na KHL w 2020r: 3050 PLN

Skuteczność typów na KHL w marcu: 6/10

Profit/strata w typach na KHL w marcu: -324 PLN

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Lokomotiv Jarosław vs Jokerit Helsinki

Chyba każdy fan KHL jest nieco zdziwiony postawą dzisiejszych gospodarzy w fazie pucharowej. Okej, 2:0 dla klubu z Finlandii w serii jest zrozumiałe, ale rozmiary ich wygranych już nie. Wyniki 0:6 i 1:5 nie przynoszą chluby zespołowi z Jarosławia. Dlaczego tak się dzieje? Oglądając mecze można było mieć wrażenie, że w każdym elemencie są gorsi od Jokeritu. Wolniej poruszają się na tafli, przegrywają wznowienia, tworzą sobie mało czystych sytuacji do zdobycia gola, grają po prostu mniej agresywnie przy bandach. Poza tym trener Mike Pelino ciągle eksperymentuje w piątkach i je miesza, co nie jest dobre, gdy nie ma się wcześniej zgranej drużyny. W Lokomotivie rządzi młodość i średnia wieku całego zespołu jest najniższa w stawce. Nie ma też doświadczenia i ogrania na tym poziomie rozgrywek. Jedyną nadzieją jest powrót na własną taflę i wyrównanie serii na 2:2, ale czy to stać gospodarzy?

Trzeba przyznać, że zaimponowali mi goście w ostatnich dwóch starciach. Ostatnie mecze sezonu zasadniczego to była typowa zasłona dymna, trzeba było te starcia po prostu rozegrać, tracąc przy tym jak najmniej sił. W niedzielę oraz we wtorek był widoczny głód i motywacja, aby w tej kampanii dokonać czegoś wielkiego, a więc sięgnąć po Puchar Gagarina. Nie będzie to łatwo, bo już w kolejnych rundach czekają kluby z Moskwy, ale w takiej formie są w stanie pokonać każdego. Nawet weteran Antti Niemi gra na bardzo dobrym poziomie, a do tego wrócił pierwszy bramkarz Janis Kalnins, który daje spokój pomiędzy słupkami. Zauważalne jest również to, że wszystkie piątki grają na równym poziomie, nie ma tutaj utraty jakości, gdy jedna z nich schodzi, a druga się pojawia na lodzie. Śmiało można powiedzieć, że marzenia o końcowej wygranej w stolicy Finlandii są uzasadnione i jak najbardziej do spełnienia.

Co obstawiać?

Jestem zdania, że po raz kolejny zobaczymy bramki. Zmiana miejsca nie powinna wpłynąć źle na Jokerit, są pewni siebie i mają przewagę 2:0 w serii. Za to Lokomotiv jest na musiku i ewentualna przegrana dzisiaj może oznaczać koniec sezonu. Klub z Jarosławia ma sporo problemów, szczególnie w defensywie, a i obaj bramkarze nie pomagają. Ani młody Ilya Konovalov, ani doświadczony Alexander Lazushin są w takiej formie jak ich obrona. Spodziewam się otwartego spotkania, w którym zarówno gospodarze, jak i goście zdobędą minimum dwa gole. Stać na to zarówno Lokomotiv i Jokerit.

Zdarzenie: Lokomotiv Jarosław vs Jokerit Helsinki

Typ: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek

Kurs: 1.74

Vitjaz Podolsk vs SKA St. Petersburg

Zespół spod Moskwy z góry był skazany na porażkę, ale się nie poddają. Z SKA ciężko będzie wygrać serię, ale może uda się urwać mecz lub dwa? Byłoby to coś pięknego. Nadzieją dla nich może być powrót na własną taflę, na której spisywali się nieźle, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że panuje tutaj pewien chaos. Tak było na początku kampanii, tak jest teraz i tak naprawdę tylko dwie pierwsze piątki są konkurencyjne, a reszta już nie i jeżeli liczy się na pokonanie takiego hegemona, to trzeba grać równo przez całe spotkanie. W ostatniej rywalizacji widzieliśmy zryw Podolska w trzeciej części, a było to głównie spowodowane wyluzowaniem się zawodników z Petersburga. Quinton Howden udowodnił, że jest jednym z liderem swojego zespołu i wydaje mi się, że za chwilę ponownie zmieni klub. Czy dzisiaj ponownie pociągnie swoją drużynę do walki?

Obserwując poczynania dzisiejszych gości, porównuje je oczywiście z grą CSKA. Obie ekipy na 99% zmierzą się przeciwko sobie już w najbliższej rundzie i będzie to oczywiście jedna z ciekawszych serii. Muszę Wam powiedzieć, że zdziwiła mnie nieco informacja, że pierwszym bramkarzem na play-offy zostanie Alexander Samonov, ale może się to jeszcze w trakcie fazy pucharowej zmienić. Bardziej cenię sobie Magnusa Hellberga, który po transferze z Kunlun bardzo dobrze prezentuje się w Petersburgu, ale to już są decyzje trenera Alexei’a Kudashova. Należy wspomnieć, że Vasili Podkolzin został najmłodszym strzelcem w historii play-off i dopiero w czerwcu tego roku skończy 19 lat. Młodość to siła SKA i razem z Ivanem Morozovem i Kirillem Marchenko tworzą potęgę Petersburga. Jak spiszą się w kolejnych spotkaniach?

Co obstawiać?

Tutaj celuje w trochę wyższy kurs, ale to samo zdarzenie co w poprzednim opisywanym przeze mnie meczu. Uważam, że zarówno Podolsk, jak i SKA zdobędą przynajmniej po dwa gole. Gospodarze wiedzą, że nie mają nic do stracenia i są w stanie zaskoczyć faworytów. Wygrali pierwszą, jak i trzecia część drugiego meczu w serii, ale oczywiście ta druga po raz kolejny poszła nie po ich myśli. Na swoim lodzie czują się lepiej i jestem zdania, że zobaczymy kolejną wymianę ciosów. Goście będą chcieli zamknąć tę serię pod Moskwą, aby jak najszybciej zregenerować się przed wymagającymi starciami z CSKA, ale jak do tej pory mogliśmy zauważyć, nie błyszczą w defensywie. Jestem ciekawy czy dzisiaj zobaczymy zmianę na pozycji bramkarza, jeżeli nie to łatwiej będzie gospodarzom o gole.

Zdarzenie: Vitjaz Podolsk vs SKA St. Petersburg

Typ: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek

Kurs: 2.12

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym 1145 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe z jednokrotnym obrotem. 

KHL na 05.03 Fortuna

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze