fot. Xinhua

Pierwsza runda za nami, wśród 64 spotkań wielu niespodzianek nie było i głównie faworyci przeszli do kolejnej fazy. Największą sensacją było odpadnięcie Jacka Lisowskiego, który przegrał Peterem Devlinem. Dziś, podobnie jak wczoraj, przeanalizujemy więcej spotkań i rozbijemy je na osobne kupony. Gramy w PZBuk łącznie o 837 PLN! Z naszym kodem promocyjnym 700 PLN możecie zyskać zakład 500 PLN bez ryzyka oraz 200 PLN w sklepie u tego bukmachera.  

Załóż konto z kodem: 700PLN, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i 200 PLN w sklepie gracza

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 50 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Thepchaiya Un-Nooh vs John Higgins (14:00)

Mimo że w doświadczeniu, tytułach, umiejętnościach wiele przemawia za Szkotem, to Higgins nie przepada za tym formatem. Od kiedy jest to turniej rankingowy nie grał jeszcze w tych zawodach, a za czasów nierankingowych nie zaszedł dalej niż druga runda. Taj to zwycięzca tych rozgrywek z 2019 roku i pokazał, że potrafi grać jednofrejmowe mecze. Higgins grał bardzo defensywnie i dawał szanse Donaldsonowi, które Un-Nooh powinien umieć wykorzystywać. Stawiam tu przeciwko bukmacherów i uważam, że Thepchaiya wyjdzie zwycięsko z tego starcia.  

Nasz typ: Thepchaiya Un-Nooh wygra mecz

Kurs: 2.00

 

Xiao Guodong vs Robbie Williams (14:30)

Kolejne azjatycko-brytyjskie zestawienie. Tutaj również stawiam na zawodnika spoza Europy. Xiao dwukrotnie grał w finale Shoot-Outa, więc jest to turniej dobrze mu znany i jak mówią wyniki – lubiany. Williams jest 71. w rankingu i przegrał jedyny bezpośredni mecz z Chińczykiem. Sądzę, że Xiao znów będzie w stanie wygrać mecz w jednym podejściu. Najlepszy wynik Williamsa w karierze to druga runda tego turnieju – nie widzę dziś szans na pobicie tego rezultatu  

Nasz typ: Xiao Guodong wygra mecz

Kurs: 1,80

 

Jimmy White vs Gerard Greene (15:00)

Po raz drugi sześciokrotny wicemistrz świata pojawia się w naszej analizie. Wczoraj postawienie na niego się opłaciło i jak dobrze wiemy White lubi tego typu zabawę snookerem, bo tak trzeba postrzegać Shoot-Outa. I choć Greene jest wyżej w rankingu od White’a to tylko nieznacznie, a 10-minutowy frejm powinien być przewagą bardziej utytułowanego z Anglików. Kolejna próba gry na underdoga.  

Nasz typ: Jimmy White wygra mecz

Kurs: 2.10

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Andy Hicks vs Ian Martin (15:45)

Pojedynek między zawodowcem a amatorem. Hicks potrzebuje punktów, aby móc utrzymać się w czwórce zawodników, którzy dzięki punktom w tym sezonie utrzymają karty w Main Tourze na kolejną kampanię. Hicksowi zdarzyło się zagrać raz w półfinale tego turnieju i z pewnością jest w tym meczu faworytem. Martin pokonał w pierwszej rundzie 16-letniego amatora i sądzę, że w starciu z kimś lepszym od juniora będzie miał kłopoty.

Nasz typ: Andy Hicks wygra mecz

Kurs: 1,57

 

Matthew Stevens vs Michael Holt (17:45)

Ostatni mecz sesji popołudniowej to jeden z hitów tej rundy. Walijczyk jest bardzo atrakcyjnie grającym zawodnikiem podczas regularnych turniejów i wydaje się, że jest skrojony pod Shoot-Outa. Jego osiągnięcia mówią jednak coś innego – najdalej zaszedł do ćwierćfinału. Holt zaliczył dwa finały z rzędu i broni tytułu. Kto wie, czy po odpadnięciu Jacka Lisowskiego nie jest w czołówce kandydatów do wygranej w całym turnieju? Sądzę, że Anglik powinien być w tej potyczce górą.  

Nasz typ: Michael Holt wygra mecz

Kurs: 1,86

 

Mark Allen vs Dylan Emery (20:00)

Kolejna para zawodowiec-amator w pierwszym spotkaniu sesji wieczornej. Emery ma 19 lat i pokonał w pierwszej rundzie syna Barrego – Luke’a Pinchesa. Podejrzewam, że gdyby trafił na kogoś z grona profesjonalistów to dziś oglądałby te zawody już w telewizji. Allen popisał się za to rekordowym brejkiem w historii turnieju – 142 punkty i jest to spotkanie w którym możemy mówić o klarownej sytuacji – wyeliminowanie Irlandczyka to byłaby największa sensacja tego weekendu. Emery powinien dzisiaj dostać solidną lekcję snookera na najwyższym poziomie.  

Nasz typ: Mark Allen wygra mecz

Kurs: 1,28

 

Alan McManus vs Martin Gould (20:15)

Anglik swój pierwszy tytuł wywalczył właśnie w Shoot-Oucie (nie liczę Power Snookera, który był bardziej eksperymentem, niż pełnoprawnym turniejem). Było to osiem lat temu i od tamtej pory nie jest w stanie zbliżyć się do tego osiągnięcia. Najdalej zachodził do trzeciej rundy, ale przed zwycięstwem grał także w ćwierćfinale. Alan McManus jest jednym z tych zawodników, którzy pamiętają pierwszą edycję – z 1990 roku – i zagrał tam w półfinale. Od powrotu Shoot-Outa na salony odpadał głównie w 1. rundzie, a najdalej zaszedł do trzeciego meczu – dwukrotnie. Większe szanse widzę po stronie Anglika

Nasz typ: Martin Gould wygra mecz

Kurs: 1,66

 

Sunny Akani vs John Astley

Pojedynek dwóch snookerzystów, którzy wczoraj widnieli na naszych kuponach. Dziś stawiam na Taja, który wyrzucił z turnieju Dominica Dale’a, a Astley jak pisałem wczoraj – asem nie jest, ale na Reanne Evans wystarczyło. Akani dotarł kiedyś do ćwierćfinału tych zawodów, a Astley wyrównał swoje najlepsze osiągnięcie jakim jest dotarcie do drugiego meczu. Azjaci w tym turnieju będą faworytami, a Taj na pewno do nich się zalicza. Snookerzystę o statusie amatora powinien zdecydowanie pokonać.

Nasz typ: Sunny Akani wygra mecz

Kurs: 1,62

sobota1 sobota2sobota3

                                    Aż osiem spotkań z 32, które dzisiaj zobaczymy determinuje nas do podziału tych typów na kilka kuponów. Tak wyglądają moje trzy propozycje z trzema różnymi stawkami. Tak widzę to ja, a jak Wy dobierzecie stawki i mecze – zdecydujcie sami. Pamiętajcie, że Shoot-Out to turniej dużego ryzyka i niewątpliwego szczęścia jeśli chodzi o zawodników. Początek dzisiejszych sesji o 14:00 i 20:00. Czeka nas znów blisko 10h z dynamicznym snookerem!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze