Wczoraj dzień bardzo udany, bowiem trafione kupony z kursami 4 oraz 2. Bardzo dobre rozpoczęcie tygodnia no i obieramy kurs na kolor zielony. Dzisiaj 1 spotkanie w turnieju rozgrywanym w Audi Dome i mecz ważny, bo dowiemy się, kto będzie najsłabszy, a kto zajmie 9 miejsce. Niestety w tym meczu zagra Jarosław Zyskowski. Niestety, bo na pewno on jak i jego klub liczyli na więcej, ale z drugiej strony to kolejna okazja do zagrania nie tylko w jego stronę, ale i na jego kolegów z parkietu po fachu. Ponownie korzystamy z Betfan, ponownie gramy na zawodników. Oby ponownie się zazieleniło, zapraszam do analizy.

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Crailsheim Merlins – RASTA Vechta

16.06.2020r. 20:30

Starcie dwóch najsłabszych drużyn w turnieju o pierwszą wygraną w turnieju, która zapewni im przedostatnie miejsce. Szykuje się zażarta bitwa. Kto będzie górą?

 

Crailsheim Merlins

Poza wysoką porażką z Bayernem, gdzie różnica to 31 punktów w zasadzie nie było tak tragicznie. 11 z Gottingen, 12 z Ulm czy raptem 2 z Oldenburgiem. Za rozmiary porażki i styl jednak punktów nie przyznają. Zasłużyli na ostatnie miejsce, chociaż na pewno ta ekipa to spory zawód, no bo 3 miejsce w lidze przed przerwą spowodowaną koronawirusem i rola takiej rewelacji sezonu. Teraz jednak wszystko legło w gruzach, powrót do codzienności i raczej pamiętany będzie ten turniej aniżeli niedokończony sezon zasadniczy.

Na pewno Merlins mają tę przewagę nad rywalem, że odpoczywali kilka dni i na to spotkanie wyjdą wypoczęci. W ostatniej kolejce przecież pauzowali, a więc za nimi 3 dni odpoczynku. Ten ostatni mecz był w ich wykonaniu zdecydowanie najlepszy. Nie tylko jeśli chodzi o różnicę punktów, ale przede wszystkim o liczby, o procenty. 55% z gry w tym ponad 70% za 2, a do tego 56% z linii rzutów osobistych. W całym turnieju układa się to tak, że z gry mają 48% (57% za 2 oraz 37% za 3), a do tego 74% z linii rzutów osobistych. W zasadzie z każdym kolejnym meczem te liczby były coraz lepsze, rozkręcali się i to też pokazywały wyniki.

Na przestrzeni całego sezonu najlepszym punktującym jest Javontae Hawkins, ale już uwzględniając tylko i wyłącznie ten turniej to bryluje i to mocno Sebastian Herrera. 22 latek jest najlepszym punktującym ekipy. Zalicza naprawdę dobre spotkania. Ale po kolei.

 • Vs Gottingen: 15 punktów (2/5 za 2 i 3/5 za 3 oraz 2/2 za 1), 3 zbiórki i 2 asysty;
 • Vs Bayern Monachium: 27 punktów (7/10 za 2 i 2/5 za 3 oraz 7/7 za 1), 2 zbiórki i 5 asyst;
 • Vs Ulm: 16 punktów (5/6 za 2 i 0/2 za 3 oraz 6/8 za 1), 1 zbiórka i 9 asyst;
 • Vs Oldenburg: 16 punktów (3/6 za 2 i 2/4 za 3 oraz 4/4 za 1), 2 zbiórki i 2 asysty.

Średnia z tych 4 spotkań młodego Niemca to 18.5 punktu na mecz, 2 zbiórki i 4.5 asysty na mecz. Liczby dobre i myślę, że przy tej stawce, a więc w spotkaniu, gdzie już gra się o to, by nie być ostatnim Herrera będzie aktywny. Imponuje skutecznością, gra na dobrych procentach, więc powinien zakręcić się w okolicach swoich średnich.

 

 

RASTA Vechta

5 punktów różnicy z Ludwigsburgiem, 4 z Frankfurtem, a potem już dużo gorzej, bo 30 z Albą, a wczoraj 18 z Bambergiem. Szanse na wygraną były, ale nie udało ich się wykorzystać. Szkoda, bo na pewno każdy z nas widziałby Polaka sprawdzającego się na tle krajowych potęg, chociaż przeciwko dotychczasowym rywalom wyglądał naprawdę bardzo dobrze. Najbardziej jednak szkoda tego starcia z Frankfurtem, bo tam pozwolili rywalom w końcówce przy prowadzeniu na udaną końcówkę, konkretnie 11-3 i to zaważyło na porażce Vechty.

W tym turnieju sporym problemem są rzuty z dystansu. Wczoraj co prawda były przebłyski chociażby Matica Rebeca, który trafił z dystansu 3 razy, a cała Vechta 10. 1 mecz to jednak zdecydowanie za mało. W całym turnieju Vechta gra na poziomie zaledwie 40% z gry (53% za 2 oraz 28% za 2) oraz 71% z linii rzutów osobistych. No ciężko o walkę o końcową wygraną, jeśli liczby procentowe są tak mizerne zwłaszcza z dystansu. Tylko raz udało im się rzucać na poziomie powyżej 30%. To ewidentnie jest problem, który uniemożliwił im wejście do play off. Ciężko o poprawę przy graniu co dzień. Można wiec będzie raczej oczekiwać wejść pod kosz, wymuszeń fauli czy szukania gry z półdystansu. Trójki się pojawią, ale nie będzie ich wiele. Te 10 z wczoraj to najlepszy wynik w turnieju. Uda się im go pobić?

Od początku turnieju Vechta miała 2 graczy, którzy byli regularni i nie schodzili z wysokiego poziomu. Wczoraj próbował dołączyć do nich wspomniany Rebec, który zaliczył 16 punktów. Słabiej Polak, który ukończył spotkanie z 10 punktami. Klasą samą dla siebie, a do tego liderem ekipy i czołowym punktującym tego turnieju pozostaje Trevis Simpson. Znakomite spotkanie przeciwko Bambergowi i widać, że jemu bardzo zależało. W pojedynkę jednak nie da się wygrać spotkania w koszykówkę niezależnie od tego jakie umiejętności się posiada. W tym turnieju gra naprawdę solidnie i liczby to jak najbardziej potwierdzają.

 • Vs Ludwigsburg: 18 punktów (3/6 za 2 i 4/7 za 3 oraz 0/0 za 1), 4 zbiórki i 2 asysty,
 • Vs Frankfurt: 19 punktów (2/2 za 2 i 4/14 za 3 oraz 3/3 za 1), 1 zbiórka i 0 asyst,
 • Vs Alba Berlin: 21 punktów (2/4 za 2 i 3/7 za 3 oraz 8/8 za 1), 1 zbiórka i 0 asyst,
 • Vs Brose Bamberg: 28 punktów (8/10 za 2 i 2/11 za 3 oraz 6/9 za 1), 4 zbiórki i 4 asysty.

Łącznie aż 86 zdobytych punktów, co daje zawodnikowi z USA aż 21.5 punktu na mecz. Do tego 2.5 zbiórki i 1.5 asysty na spotkanie. Te 2 statystyki to jednak mają małe znaczenie, bo nie za to w tej drużynie ten gracz jest odpowiedzialny. Jego zadaniem jest zdobywanie punktów, ma wolną rękę i może wychodzić czasami poza określone schematy. Wywiązuje się ze swoich zadań znakomicie i biorąc pod uwagę fakt, jak ważne to spotkanie dla Vechty można spodziewać się jego dużej aktywności, wielu szans na punkty no i sporo minut. Był moment we wczorajszym meczu, gdzie mógł nabawić się kontuzji, zszedł z parkietu trzymając się za nogę, ale to na pewno nic poważnego. Simpson w gazie jest wart wiele w tej lidze i tymi meczami na pewno to udowodnił.

 

Podsumowanie

Kto oglądał choć jedno ze spotkań obu ekip ten wie jak spore problemy mają te kluby jeśli chodzi o defensywę. Merlins miało nieco czasu na poprawę tego, Vechta już nie. Myślę, że ekipy podejdą do tego spotkania z taka myślą, że nie ma czego bronić, ale trzeba zaatakować i postawić na defensywę. Wiele zależy tutaj od liderów, wspomnianych w analizie, a więc od Sebastiana Herrery i Travisa Simpsona, którzy są najlepsi w obu klubach. Tworzę na dzisiaj zakład bardzo podobny jak wczoraj, ponownie łączymy siły 2 graczy, ale do tego zamiast wygranej którejś z ekip proponuję punkty w meczu. Zadowoleni? No to pozostaje tylko czekać na mecz.

 

Moja propozycja: Powyżej 165 punktów w meczu + Sebastian Herrera i Trevis Simpson minimum 33 punkty

Kurs: 2.25

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

 1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
 4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
kupon Betfan

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!