Specjalny zakład od GO+Bet przyniesie nam zysk? NHL PLAY-OFF SOLO 2.75!

Stało się! W nocy poznaliśmy pierwszą ekipę, która powalczy o Puchar Stanleya. Florida Panthers w swoim stylu w ostatnich sekundach zdobyli gola dającego im czwarte zwycięstwo i możliwość udziału w ostatecznej rywalizacji zachodu ze wschodem. Piątkowej nocy Vegas Golden Knights mogą dokonać tego samego i odprawić Dallas Stars w czterech meczach. Jeśli tak się stanie, to Panthers albo Golden Knights zdobędą swój pierwszy tytuł mistrzów NHL w historii. Teraz zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi predykcjami, ponieważ przygotowałem dla Was coś specjalnego, co będziecie mogli znaleźć tylko u jednego bukmachera!

Dallas Stars – Vegas Golden Knights (stan rywalizacji 0-3): typy i kursy bukmacherskie (26.05.2023)

Pierwsze dwa starcia w Las Vegas przyniosły nam sporo emocji i żeby poznać końcowego wygranego potrzebowaliśmy dodatkowego czasu gry. Po przenosinach do Dallas przyjezdni praktycznie rozstrzygnęli losy meczu już w pierwszych ośmiu minutach pierwszej tercji. W tym czasie Oettinger dał się pokonać trzy razy i dla golkipera Stars tamto spotkanie dobiegło końca. Kropkę nad “i” Golden Knights postawili w drugiej tercji i bez straty bramki przypieczętowali trzecią wygraną z rzędu nad Stars. Warto zwrócić uwagę na to, że jeszcze szybciej niż Oettinger swój trzeci mecz w serii zakończył Benn, który został ukarany karą meczu, a jego koledzy musieli przez pięć minut radzić sobie w czwórkę. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze daleko, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Jeżeli piątkowej nocy Golden Knights zgarną czwarte zwycięstwo, to hokeista Stars ma już ostatni mecz w play-off za sobą, ponieważ został zawieszony i nie zobaczymy go nadchodzącej nocy. Gospodarze stracili kapitana i zawodnika, który z trzeciej formacji bardzo dobrze punktował. Jednak jest coś jeszcze w czym Benn odgrywał bardzo ważną rolę. Mowa tutaj o wznowieniach, w których praktycznie napastnik Stars wykręcał najlepszy procent w całej lidze. Gospodarze poznali przedsmak tego, jak radzić sobie będą na bulikach bez swojego najważniejszego ogniwa. Koniec końców tacy zawodnicy, jak: Faksa, Domi, Hintz stanęli na wysokości zadania i godnie zastąpili swojego kapitana. Dziś korzystamy z oferty bukmacherka goplusbet, u którego znajdziecie specjalny zakład właśnie na to spotkanie. Jeśli jeszcze nie masz tam konta, to zachęcam Cię do zapoznania się z  kodem promocyjnym Goplusbet.

Statystyki:

  • Dallas Stars w play-off na bulikach osiągnęli 56,2% wygranych wznowień
  • Vegas Golden Knights na bulikach w play-off osiągnęli 50,2% wygranych wznowień
  • W trzech bezpośrednich starciach tych ekip w play-off tylko raz Golden Knights byli lepsi na bulikach
  • Najlepiej radzący sobie na wznowieniach zawodnik gości, to Karlsson, który wygrał 56,3% bulików w play-off
  • Najlepiej radzący sobie na bulikach hokeista gospodarzy przy nieobecności Benna, to Glendening, który wygrał 62,8% wznowień w play-off

Co obstawić?

Cały czas minimalnym faworytem według kursów są Dallas Stars. Osobiście bardziej spodziewam się scenariusza, w którym po czterech meczach zobaczymy brakującą ekipę w finale. Z racji tego, że zabraknie u gospodarzy Benna, to pokuszę i mimo, że jego zmiennicy dobrze prezentowali się na bulikach, to pójdę tutaj jednak w stronę Vegas Golden Knights. Nie myślę, że będą potrafili być lepsi na wznowieniach od Dallas Stars, ale uważam, że stać ich na bycie w kontakcie, jeśli chodzi o ten aspekt. Dlatego proponuje zakład na to, że gospodarze mogą wygrać więcej bulików od gości, ale do granicy sześciu wznowień. Jednak, to nie wszystko. Do tego dorzucam zakład na to, że Vegas Golden Knights nie przegrają w regulaminowym czasie gry. Jestem zdania, że powinni poradzić sobie z Dallas Stars, ale dla bezpieczeństwa wybieram opcję na 60 minut. Typy NHL, które do tej pory graliśmy są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Handicap wznowień 6,5 Golden Knights + Goście nie przegrają w regulaminowym czasie gry
Kurs: 2.75
Zagraj!

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze