Piątkowy kupon na League of Legends European Championship został trafiony, a ze świetnej strony pokazał się Caps. Sobotnie mecze zapowiadają się jeszcze ciekawej, tym bardziej że szykuje się nam istny hit w postaci starcia G2 Esports z Rogue. Obecnie dwie najlepsze ekipy na starym kontynencie, a także bezpośrednia rywalizacja Inspireda z Jankosem. Który z Polaków będzie lepszy? 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Misfits Gaming – Astralis

Sobota, 13.02.21 – 18:00

Wczoraj byliśmy świadkami naprawdę dobrej gry ze strony Misfits Gaming, które sporo namieszało w starciu z G2 Esports. Pomijając fakt, że mistrzowie Europy na własne życzenie tak długo męczyli się z MG, ale wreszcie było widać pomysł na grę w wykonaniu Misfits. Dobrze dobrana kompozycja i granie wokół obiektów mogło przynieść niespodziankę, ale ostatecznie szalę zwycięstwa przechyliło doświadczenie oraz umiejętności indywidualne. Rekkles i Caps zagrali świetne starcia, a także dość niecodzienną taktykę. Część osób twierdzi wręcz, że Misfits to G2 Esports w wersji demo. Trudno się z tym nie zgodzić. 

MG będzie miało dzisiaj świetną okazję do udowodnienia, że tak jest. Poza tym kiedy ma się przełamać, jak nie w meczu na Astralis, które ewidentnie odcina kupony i jest jednocześnie najgorszą drużynę ligi. Biorąc pod uwagę, że w składzie są takie gwiazdy, jak nukeduck, czy promisq, mogłoby się wydawać, że powalczą chociażby o play-offy LEC. Jednak rzeczywistość brutalnie zweryfikowała te plany, a obecnie to zdecydowanie najgorsza drużyna w Europie. Co prawda znajduje się na ósmym, a nie dziesiątym miejscu w tabeli, ale tylko i wyłącznie dlatego, że dość szczęśliwie wygrała o jedno starcie więcej niż Vitality. Trudno powiedzieć cokolwiek dobrego na temat gry Astralis.

Co obstawiać?

Te źle dobiera kompozycje, umiejętnościami indywidualnymi nie błyszczy, a na tle Misfits Gaming nie wygląda najlepiej, jeżeli chodzi o pomysły na grę. Misfits ma również przewagę w postaci dwóch polskich zawodników – na top lanie gra Agresivoo, który na razie jest bardziej zmiennikiem Hirita, a na supporcie możemy obserwować Vandera. Doświadczenie Polaka jest wręcz nieocenione, co też widać po ruchach na mapie. Misfits Gaming ma tyle argumentów po swojej stronie, że to właśnie zwycięstwo tej ekipy typowałbym do AKO. Tym bardziej że Astralis nie prezentuje się ani trochę.

Moja propozycja: zwycięstwo Misfits Gaming
Kurs: 1.57

Zagranie na esport 

G2 Esports – Rogue

Sobota, 13.02.21 – 21:00

Spotkanie pomiędzy G2 Esports, a Rogue może obecnie budzić więcej emocji niż legendarne starcie G2 z fnatic. Głównie ze względu na to, że to już drugi sezon, gdzie RGE wyrasta na TOP 2 Europy, a FNC błądzi gdzieś w środku tabeli. W meczu pomiędzy tymi ekipami Jankos i spółka są faworytami, ale głównie ze względu na renomę składu, a także to, jakie nazwiska są w składzie: Caps, Rekkles, czy właśnie Jankos. Na papierze wygląda to świetnie, ale na serwerze już nie jest tak dobrze. Pisałem o tym wczoraj, gdzie zwracałem uwagę na to, że G2 często trolluje i gra zbyt luźno. Tak było chociażby właśnie w piątkowym meczu z Misfits, gdzie mogli je zakończyć o wiele szybciej. Należy jednak wspomnieć też o tym, że najlepsza drużyna Europy z 2020 roku obecnie gra wiele ciekawych, unikalnych lub rzadko używanych taktyk, jak chociażby wczorajsza Senna w rękach Rekklesa pod przedmiot dla wspierających, która siała spustoszenie w szeregach rywali.

Na Rogue taka gra nie będzie już tak skuteczna i tutaj zdecydowanie G2 musi się bardziej skupić. Jednak należy pamiętać, że zazwyczaj właśnie Jankos i spółka najczęściej mobilizują się na starcia z ekipami z topki. Część osób pewnie powie, że co w takim razie pokazali w starciu z fnatic, ale należy pamiętać, że wtedy mieli niesamowite lagi i bez nich to starcie wyglądałoby zupełnie inaczej. Na tle G2 w tym sezonie Rogue wygląda o wiele lepiej i prezentuje się dość stabilnie. Aktualnie drużyna Inspireda znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli, z przewagą jednej wygranej nad G2 Esports. “Polska” ekipa uległa jedynie w meczu z Schalke 04, które zaskakuje mocno w ostatnim czasie.

Co obstawiać?

Hitowy mecz oznacza również ciekawe kursy, które znajdziecie u bukmacherów. W ofercie forBET są ciekawe zakłady, w tym m.in. na wyścig kto pierwszy do 10 eliminacji, czy ile wież zostanie zniszczonych. Skupiłbym się właśnie na tej drugiej opcji, gdyż zapowiada się nam bardzo wyrównane starcie. W końcu to dwie drużyny, które prezentują zbliżony poziom. Warto zaznaczyć, że, aby spotkanie się zakończyło to musi zostać zniszczonych co najmniej pięć wież, a zazwyczaj jest to aż dziesięć. Biorąc pod uwagę wagę starcia, linia na 12,5 tych budowli nie wydaje się tak wysoka. Same mnożnik na to zdarzenie to aż 1.65, więc łączne AKO wynosi 2.59!

Moja propozycja: +12.5 zniszczonych wieży
Kurs: 1.65

forBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet LEC typy 13.02