Przed nami piątek, który na pewno dostarczy nam wielu emocji. Po przerwie reprezentacyjnej, będziemy mogli wrócić do ligowych zmagań piłki nożnej, ale nie tylko. Dziś będziemy świadkami ostatniego turnieju na żużlu. O godzinie 19 zacznie się Speedway of Nation, gdzie będziemy trzymać kciuki za Polaków. Oprócz tego bardzo ciekawe mecze, dostarczą nam zawodnicy esportowi w Counter Strike’u. Tutaj rozgrywa się właśnie DreamHack Opel Fall 2020, którego również nie zabraknie na dzisiejszym kuponie. 3 zdarzenia, które mam nadzieję będą zielone. Zaczynamy o godzinie 16:30 na serwerze Counter Strike’a.

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

DreamHack Open Fall 2020

Team Vitality – fnatic

Piątek, 16.10.2020 – 16:30

Tak jak wspomniałem na początku, zaczynamy dziś kupon od zdarzenia w Counter Strike’u, które rozpocznie się o godzinie 16:30. Będzie to starcie pomiędzy Vitality a fnatic. Obie drużyny zaliczyły świetny start na sam początek turnieju. Vitality wygrało z całkowicie bezbarwnym mousesports 2:0, a fnatic ukąsiło OG wynikiem 2:1. Oglądając oba mecze, stwierdzam, że lepiej zaprezentowało się fnatic. Mecz był wyrównany, lecz poziom gry był o wiele wyższy niż w spotkaniu Francuzów, gdzie rozgromili myszy, które nie potrafiły sobie poradzić w żadnym aspekcie gry. Oba teamy mierzły się przed tygodniem w poprzednim turnieju – IEM New York 2020. Górą okazało się Vitality, które wymęczyło bardzo wyrównane spotkanie 2:1 (16:12, 17:19,19:16). Dziś przewiduję, że będzie również bardzo blisko i o zwycięstwie którejś z drużyn, zadecydują  detale. Bardzo ważną rzeczą będzie na pewno wybór map. Na de_inferno (mimo, że ostatnio przegrali) fnatic ma więcej do powiedzenia, tak samo jak na de_vertigo oraz de_train, gdzie strona CT spisuje się bardzo dobrze. Uważam, że dziś wybór map nie będzie się znacząco różnił od tego co było ostatnio, dlatego moim typem jest minimum jedna wygrana mapa szwedzkiej formacji.

Team Vitality – fnatic

Typ: fnatic wygra minimum jedną mapę

Kurs: 1.45

grupa

 

DreamHack Open Fall 2020

G2 Esports – Astralis

Piątek, 16.10.2020 – 16:30

Drugim meczem, który jest umieszczony na naszym kuponie oraz będzie rozgrywany w tym samym czasie co poprzedni będzie starcie pomiędzy G2 Esports a Astralis. Jeszcze rok czy dwa lata temu, powiedziałbym, że spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco oraz będzie zacięte. Tym razem nie mogę tego stwierdzić, ponieważ moim zdaniem będzie to mecz do jednej bramki. Astralis we wczorajszym spotkaniu, razem z Heroic pokazli piękno Counter Strike’a oraz jak powinien każdy mecz wyglądać. Jeśli chodzi o G2 to mają widoczny dołek. Na poziomie tier 1, przegrywają wszystko co się da, najgorsze jest to, że trwa już to długi czas. Fakt, wczoraj wygrali z Endpoint 2:0, dlatego znaleźli się w drabince wygranych. Trzeba jednak zauważyć, że było to ciężkie starcie dla Francuzów i było widać, że się męczyli (wygrana do 12 i 13). Dziś z takim przeciwnikiem jak duńska formacja, powinni mieć wiele kłopotów, z których się nie wydostaną. Moim typem na to spotkanie to gładkie zwycięstwo Astralis 2:0.

G2 Esports – Astralis

Typ: Astralis -1,5 handicap

Kurs: 1.70

zuzel

SoN – 1.runda Lublin

Piątek, 16.10.2020 – 19:00

O godzinie 19 będziemy świadkami ostatniego turnieju w tym roku na najwyższym poziomie na żużlu. Speedway of Nations będzie gościć w tym roku w Polsce. Miastem, które jest gospodarzem dziś i jutro jest Lublin. Tytuł bronią Rosjanie, którzy pojawią się w składzie: Artiom łaguta, Emil Sajfutdinov oraz Jewgienij Sajdullin. O złoto będzie walczyć również Polska, która oprócz Bartosza Zmarzlika ma w składzie Szymona Woźniaka oraz Dominia Kuberę. W dzisiejszym kuponie po lupę biorę jednak reprezentację Australii oraz Szwecji. U Kangurów zobaczymy Jasona Doyel’a , Maxa Fricke’a oraz Jaimona Lidseya. Moim zdaniem będą nad Szwecją, która, mimo, iż posiada w składzie dwóch, stałych uczestników GP 2021, czyli Fredrika Lindgrena oraz Oliviera Berntzona to jednak wydaje mi się, iż będą walczyć raczej z Wielką Brytanią o piątą lokatę. Na pewno Fredka będzie walczył, ponieważ jego sezon jest bardzo udany, natomiast bałbym się o Berntzona oraz Woentina, którzy nie są w najwyższej formie, albo nie są gotowi na jazdę na takim poziomie. Kangury mają przewagę, przede wszystkim tym, iż każdy z trojki zawodników na co dzień jeździ w PGE Ekstralidze, co przekłada się na doświadczenie.

SoN – 1.runda Lublin

Typ: Australia lepsza od Szwecji

Kurs: 1.45

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet

Zaloguj się aby dodawać komentarze