Kalendarz snookerowy wywrócił się do góry nogami, ale na szczęście najważniejsze i najciekawsze turnieje nadal są rozgrywane. Nie tak dawno ekscytowaliśmy się Mistrzostwami Świata, ostatnio zakończyła się Liga Mistrzów, a w tym tygodniu trwa Champion of Champions, czyli jeden z najbardziej prestiżowych turniejów. Dzisiaj przy stole zobaczymy Marka Salby’ego, który zmierzy się z Lucą Brecelem oraz Kyrena Wilsona i Stephena Maguire’a. Faworyci tych pojedynków są znani, ale ja liczę na ciekawe i pasjonujące widowiska. Zapraszam do mojej zapowiedzi tych spotkań!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 2961PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Champion of Champions – o co chodzi?

Omawiany turniej jest jednym z najbardziej prestiżowych w całym kalendarzu. Do areny, w której rozgrywane są zawody, przyjeżdżają bowiem wszyscy zwycięzcy turniejów, które zostały rozegrane w ostatnim roku. Udział bierze 16 zawodników i 13 z nich może pochwalić się zwycięstwem w jakichś rozgrywkach. Pozostałe 3 miejsca uzupełnili Higgins, Gilbert oraz Allen (najwyższe miejsca w rankingu), którzy dołączyli do takich zawodników jak O’Sullivan, Trump, Robertson czy Selby. Takie nagromadzenie wybitnych snookerzystów, którzy od razu zaczynają od 1/8 może rozpalić każdego snookerowego fana.

Jednego dnia rozgrywane są dwa spotkania 1/8 (do 4 wygranych frejmów), a wieczorem zwycięzcy tych meczów spotykają się już w 1/4 (do 6 wygranych partii). Turniej rozpoczął się w poniedziałek, dlatego już teraz wiemy, że w półfinale zagrają Trump i Robertson, którzy czekają na swoich rywali. Wymieniona dwójka rozegrała między sobą niesamowity finał w zeszłym roku, w którym lepszy okazał się Australijczyk. Czy historia się powtórzy? Inny plan mają na to Selby i Wilson, którzy dzisiaj wkraczają do gry.

Mark Selby vs Luca Brecel

Pierwszy z tej dwójki w ostatnich miesiącach wygrał dwa prestiżowe turnieje: Scottish Open 2019 oraz European Masters (jesień 2020). Z kolei Brecel może pochwalić się wygraniem turnieju Championship League 2020. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Selby, który na swoim ma 3 Mistrzostwa Świata i bez wątpienia możemy uznać go za jednego z najlepszych graczy w historii.

Styl Anglika nie jest jednak stylem, który cieszy oko przeciętnego widza. Selby gra wolno, długo zastanawia się nad każdym zagraniem, lubi grę defensywną i często doprowadza tym do zdenerwowania swojego rywala. Taka gra może nie jest widowiska, ale spowodowała ona, że Mark jest jednym z najbardziej utytułowanych graczy, który nadal nie ma zwycięstwa w Champion of Champions. Teraz szanse na wygraną są duże, ponieważ Selby w ostatnich miesiącach grał całkiem dobrze. 

Jego rywalem będzie Luca Brecel, który o takich osiągnięciach może na razie pomarzyć. Nie mogę jednak temu zawodnikowi odebrać ogromnej woli walki, dużych umiejętności i ofensywnego stylu gry. Belg nie boi się podjąć ryzyka i przejąć inicjatywy. Często przekłada się to na zwycięstwa, ale czy wystarczy to na Selby’ego?

Co obstawiać?

W tym meczu stawiam na to, że zobaczymy minimum 6 partii. Oczywiście zdecydowanym faworytem jest Selby i moim zdaniem to właśnie ten zawodnik odniesie zwycięstwo. Nie wydaje mi się jednak, żeby było to zwycięstwo łatwe i przyjemne. Mark przyzwyczaił nas do tego, że jego mecze nie są zbyt krótkimi widowiskami i często nawet niżej notowani rywale potrafią dojść do głosu. Champion of Champions jest wymagającym turniejem i grają tutaj sami najlepsi. Brecel nie jest może w ścisłej czołówce, ale nie raz pokazał już duże umiejętności i moim zdaniem każdy z tych graczy wygra przynajmniej po dwie partie. 8 ostatnich bezpośrednich pojedynków to 5 zwycięstw Selby’ego i 3 wygrane Brecela. Dodam, że tylko 2 z tych spotkań zakończyły się wygranymi do zera. Pozostałe spotkania były bardzo wyrównane i liczę na to, że dzisiaj będzie tak samo.

Nasz typ: +5.5 frejmów

Kurs: 1.65

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Kyren Wilson vs Stephen Maguire

W meczu, który zostanie rozegrany o godz. 16:00 zmierzą się Kyren Wilosn, zwycięzca Championship League (jesień 2020), czyli ostatniego turnieju przed Champion of Champions ze Stephenem Maguire’em, niespodziewanym wygranym w Tour Championship. Dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem jest Szkot, którego szczyt kariery przypadł na lata 2004-2008. Maguire jednak od czasu do czasu potrafi nas czymś zaskoczyć i może dzisiaj zrobi to ponownie?

Jego rywalem będzie 29-letni Wilson, który właśnie teraz wchodzi w swój najlepszy okres. W ostatnich miesiącach Kyren grał w finale Gibraltar Open, w finał Mistrzostw Świata, w którym przegrał z O’Sullivanem oraz odniósł zwycięstwo w Championship League. Trzeba przyznać, że Anglik znajduje się obecnie w bardzo dobrej dyspozycji i moim zdaniem w tym turnieju może to potwierdzić. Wilson gra bardzo inteligentnie. Wie kiedy zaatakować i się tego nie boi i wie kiedy ważniejsza jest gra w odstawne, która też wychodzi mu bardzo dobrze. Moim zdaniem faworyt dzisiaj nie zawiedzie, a szczęśliwe zwycięstwo Maguier’a w Tour Championship nie zostanie dzisiaj powtórzone.

Co obstawiać?

W drugim dzisiejszym meczu stawiam na minimum dwufrejmowe zwycięstwo Wilsona. Kyren w ostatnim czasie znajduje się w fenomenalnej dyspozycji i moim zdaniem odniesie pewną wygraną. 4 ostatnie bezpośrednie starcia tych zawodników to 3 pewne i wysokie wygrane Anglika. Patrząc na to, jak obecnie gra Wilson oraz na to, że wygrał ostatnio turniej Championship League (jesień 2020), to właśnie ten zawodnik powinien dzisiaj pokazać klasę i zgarnąć pełną pulę. Maguire jest ostatnio pod formą i nie wydaje mi się, żeby był w stanie nawiązać dzisiaj równorzędną walkę.

Nasz typ: Kyren Wilson (-1.5 frejma)

Kurs: 2.01

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

betfan snooker typy

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze