W niedzielę zakończyliśmy prestiżowe snookerowe European Masters, w którym najlepszy okazał się Mark Selby, a już wczoraj rozpoczęła się kolejna runda Ligi Mistrzów. Dzisiaj odbywają się kolejne mecze, a ja przyjrzałem się dwóm moim zdaniem najciekawszym. Mark Allen zmierzy się z Luo Hunghao, a Un-Nooh z Sunnym Akanim. Sprawdź moją analizą i kto według mnie jest faworytem. Serdecznie zapraszam!

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mark Allen vs Luo Honghao

W poprzednich latach topowi zawodnicy nie traktowali rozgrywek Champions League zbyt poważnie, ale z powodu koronawirusa wiele pod tym względem się zmieniło. Ostatnie sezony były wypchane dużo bardziej prestiżowymi turniejami, a w Lidze Mistrzów grali zawodnicy z dolnej części rankingu. Obecnie zrezygnowano z kilku turniejów, a sam kalendarz jest dużo luźniejszy. Z tego powodu wszyscy zawodnicy z chęcią występują w Champions League, ponieważ dzięki temu, mogą rozegrać kilka meczów więcej, mogą lepiej przygotować się do kolejnych, bardziej prestiżowych zmagań, a pula nagród również jest nieco wyższa.

Dzisiaj będziemy mogli obserwować zmagania w grupach 9 i 19. W jednej grupie znajduje się czterech zawodników, którzy w ciągu jednego dnia rozgrywają wszystkie spotkania. Generalnie w snookerze nie ma remisów, ale w przypadku tych zawodów jest taka możliwość, ponieważ rozgrywane są maksymalnie cztery frejmy, a co za tym idzie, wynik 2:2 jest możliwy. Na moim kuponie znalazły się mecze, które kończą dzisiejsze zmagania. Decyduję się na to z bardzo prostego powodu. Allen i Un-Nooh to zawodnicy, którzy często potrzebują czasu, żeby się rozegrać i moim zdaniem dopiero w ostatnich meczach pokażą pełnię swoich umiejętności.

Mark Allen uznawany jest za jednego z najlepszych obecnie zawodników, ale w swojej karierze wygrał tylko 5 rankingowych turniejów. Nie zmienia to jednak faktu, że jego gra i czasami chirurgiczna precyzja mogą zrobić wrażenie na każdym oglądającym. Allen to typ zawodnika, który gdy tylko wejdzie na swój rytm, jest nie do zatrzymania. Mam wrażenie, że po dwóch rozegranych spotkaniach, trzecie będzie formalnością, tym bardziej że rywal nie jest z najwyższej półki. Luo Hongao to młody chiński zawodnik, który dopiero puka do bram dużego snookera i minie bardzo dużo czasu, żeby w nim zaistnieć. W ostatnich dwóch sezonach zawodnik nigdy nie przebrnął przez drugą rundę, a teraz trafił na bardzo wymagającego rywala w grupie. Ciężko mi pisać o stylu gry tego snookerzysty, ponieważ nigdy nie widziałem go w akcji i swój osąd opieram na tym, co potrafi Allen, a potrafi naprawdę dużo.

Nasz typ: Mark Allen win

Kurs: 1.77

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Thepchaiya Un-Nooh vs Akani Songsermsawad

Drugim meczem, który znalazł się na moim kuponie jest starcie dwóch zawodników z Tajandii. Dla obu snookerzystów to spotkanie będzie ostatnim w grupie, ale niezależnie od wcześniejszych wyników – walka będzie na całego. Mecze są krótkie, a o zwycięstwie może decydować czasami jedna bila. Moim zdaniem ten mecz może być ciekawym widowiskiem, w którym zobaczymy dwa różne style. Un-Nooh stawia na szybką i agresywną grę, a Sunny to rozwaga i spokój przez cały mecz. Kto dzisiaj okaże się lepszy?

W historii obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą dwukrotnie i oba te mecze wygrał Thepchaiya. Doświadczenie, umiejętności, szybkość gry i pewne budowanie brejków – te cechy charakteryzują tego zawodnika. W niektórych momentach emocje ponoszą Un-Nooha, przez co nie możemy go zaliczyć do ścisłej czołówki, a według mnie jest jednym z najciekawszych zawodników. Łapcie małą próbkę umiejętności żartobliwie nazywanego “Tapczana”:

Będę śledził wyniki pierwszych grupowych meczów, ale tak jak już wspomniałem – nie powinny mieć one wpływu na postawę tych zawodników. Moim zdaniem Un-Nooh powinien na spokojnie poradzić sobie ze swoim dzisiejszym rywalem. Sunny Akani jest młodym i interesującym zawodnikiem, ale jego dobre występy zdarzają się stosunkowo rzadko. Zawodnik ten charakteryzuje się wolną i poukładaną grą, ale raczej nie wystarczy to na zawsze groźnego Thepchaiya, który w obecnym momencie zajmuje 18. miejsce na światowych listach. Według mnie w małych derbach Tajlandii lepszy okaże się o 10 lat starszy Un- Nooh.

Nasz typ: Thepchaiya Un-Nooh win

Kurs: 2.26

ForBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy snooker

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze