Cieszę się, że doszliśmy do takiego momentu, w którym przegrana naszych siatkarzy w półfinale równa się katastrofie. To tylko pokazuje siłę reprezentacji Polski, którą udowodnili wczoraj, wygrywając 3:0 z Francuzami. Mamy brązowy medal, ale również trafiony typ na handicap punktowy w drugim secie, który przygotował dla was Mateusz Grzywacz. Czy uda mi się przedłużyć passę? Przekonamy się już dziś, a więc nie przedłużając, zapraszam do analizy.

Załóż konto w STS – zakład bez ryzyka do 150PLN!

Przejdź do rejestracji w STS

KOD PROMOCYJNY: ZAGRANIE

siatkówka

Takiego rozdania w historii Mistrzostw Europy jeszcze nie było. Triumfatorzy rozgrywek z 2011 roku zmierzą się z wicemistrzami z 2015. Chyba nikt, włącznie ze mną, na początku nie pomyślałby, że może dojść do takiego rezultatu. To jest właśnie piękno sportu. Oglądając półfinałowe spotkanie Francuzów z Serbami, jak i Polaków ze Słoweńcami, wprost nie mogłem uwierzyć, jak to się stało. Po wygranej Słoweńców z Rosjanami w głowie rozrysowała mi się prosta ścieżka do finału, w którym mieliśmy zmierzyć się z Francją. Jednak sport zrobił mi niezłego psikusa, zamieniając finał na pojedynek o brąz.

Serbia

Wszystko zaczęło się od wspaniałego startu w grupie B. Ekipa z Bałkanów swoją przygodę rozpoczęła od pokonania 3:0 reprezentacji Niemiec. Już wtedy można było rzec, że ewidentnie są w formie. Zresztą potem to udowodnili, przegrywając do ćwierćfinału tylko jednego seta. W walce o półfinał nie było już tak kolorowo. Ukraińcy nie przestraszyli się faworyzowanego przeciwnika i pokazali, że dobrą grą w obronie i trudną zagrywką są w stanie postraszyć swoich rywali. Przy stanie 2:2 powiem szczerze, że to, co zobaczyłem w czwartym secie, spowodowało, że nie do końca byłem pewny, kto z tego spotkania wyjdzie zwycięsko. Serbowie momentami stoją za bardzo rozluźnieni, co w efekcie przekłada się na masę błędów z ich strony. Mimo to w tie-breaku potrafili się zmotywować i od początku narzucili swój styl gry, pokazując charakter i doświadczenie, które przeważyło na końcowym rezultacie. W półfinale zaś niemal od początku goście grali nerwowo. Trójkolorowi rozpoczęli z wysokiego C i po pierwszym secie wydawać by się mogło, że pewnie zmierzają ku zwycięstwu. Tymczasem drugi set pokazał, że Serbowie ponownie potrafią wstać z kolan i wygrać, a wszystko za sprawą świetnie grającego Kovacevica.

Słowenia

Dla mnie jest to bez dwóch zdań czarny koń rozgrywek, dla którego dojście do finału i powtórka z rozrywki z 2015 roku, to ogromny sukces. Słoweńcy po niełatwej przeprawie, przebojem dostali się do bitwy o złoto. Wydaje mi się, że pojedynek z Bułgarami miał kluczowe znaczenie w dalszej grze Słoweńców. Wygrana spowodowała zastrzyk pewności, którą potem przełożyli na mocno faworyzowanych rywali z Rosji i Polski. Czy w związku z tym należy mówić, że są faworytami w dzisiejszej walce o medal? Współgospodarze mistrzostw wykorzystali swoje szanse, lecz nie grali kosmicznej siatkówki. Sporą robotę zrobili Słoweńscy kibice, co zresztą Kovacic w wywiadzie podkreślił, dziękując publiczności, która spowodowała, że jego zawodnikom grało się znacznie łatwiej.

Co obstawiać?

Najrozsądniejszym wyjściem według mnie będzie zagranie handicapu +1,5 seta w stronę dzisiejszych gości. Serbowie grają nerwową pełną błędów siatkówkę, która w ostatnich bataliach przekładała się na pięciosetowe mecze. Do stolicy Francji wybiera się spora grupa słoweńskich kibiców siatkówki, która jak przyznał Dejan Vincic jest bez wątpienia ich motorem napędowym. Moim zdaniem kibice ponownie dadzą zastrzyk energii swoim siatkarzom i jestem myśli, że są w stanie ugrać przynajmniej dwa sety, które w rezultacie rozliczyłyby nasz kupon na plus.

TYP: handicap +1,5 seta dla Słowenii

Kurs: 1.60

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

STS – specjalna promocja 150PLN bez ryzyka!

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 150 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

zagranie typy dnia

Więcej na temat bonusów w STS znajdziesz pod tym linkiem -> STS Kod promocyjny