Skupiłem się na kolejnych dwóch meczach Mistrzostw Świata Elity, gdzie dojdzie do emocjonujących spotkań. Słowacja, Dania oraz Kanada nie jest pewna udziału w play-off turnieju rozgrywanego w Finlandii i jedna z tych reprezentacji dzisiaj odpadnie. W najgorszej sytuacji są nasi sąsiedzi, którzy potrzebują zwycięstwa w czasie regulaminowym z wtorkowym rywalem. Czy kilka dni odpoczynku pozwoli im dalej walczyć o medale? Zapraszam do lektury!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Słowacja – Dania: typy i kursy bukmacherskie (24.05.2022)

Słowacy prezentują się zdecydowanie gorzej, niż to było podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Przypomnijmy, że w lutym podopieczni Craiga Ramseya sięgnęli po brąz i tym samym odnieśli spory sukces. Po wielu latach udało im się stanąć na podium. O wiele ciężej jest jednak pozostać na wysokim poziomie i o tym doskonale zdają sobie fani tej reprezentacji, którzy wiedzą, o co chodzi w hokeju na lodzie. Kanadyjski szkoleniowiec wprowadził kilka nowych twarzy do kadry, ale jedna gwiazda cały czas błyszczy. Jest to oczywiście Juraj Slafkovsky, przed którym stoi ogromna kariera i NHL na niego czeka. Ciekawy jestem, jak poradzi sobie w najlepsze lidze świata. Czy dzisiaj wraz z Tomasem Tatarem poprowadzą Słowację do wygranej?

Dania świetnie spisała się podczas wczorajszego spotkania z Kanadą. Po raz pierwszy od wielu, wielu lat udało się pokonać ten zespół i to tylko pokazuje, jaki był to sukces. Jeszcze większym osiągnięciem będzie znaleźć się w czołowej ósemce świata i formalni goście są blisko spełnienia swoich marzeń. Dyscyplina sportu, którą kochamy, stale rozwija się w tym kraju i są tego efekty. Jeszcze niedawno Dania była po prostu chłopcem do bicia, a teraz trzeba się z tą nacją liczyć. Coraz więcej zawodników stara się podbić NHL i popularność hokeja na lodzie wzrasta. Mocną siłą formalnych gości jest defensywa. Na ten moment stracili jedynie 11 goli, co jest jednym z najlepszych wyników na tym turnieju i bramkarz Sebastian Dahm popisuje się świetną skutecznością obron. Na ten moment zachował tylko jedno SO, czy dzisiaj będzie drugie? Bonusy w Fuksiarzu na Ciebie czekają!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 00:41.

Co obstawiać?

To Słowacja musi sięgnąć po wygraną w czasie regulaminowym, a Danii potrzebny jest jedynie remis. To powoduje, że mniej więcej możemy spodziewać się, jak będzie wyglądał dzisiejszy mecz. Uważam, że to nasi sąsiedzi będą dominować na tafli i dlatego pobieram linię 25.5 celnych strzałów. Przypomnijmy, że formalni gospodarze mieli dwa dni przerwy, a ich przeciwnicy włożyli wczoraj sporo sił w spotkanie z Kanadyjczykami. Poza tym Dania lubi grać z kontry. Daje się wyszaleć rywalowi i szybkim atakiem wypunktować daną reprezentację. To oglądaliśmy podczas poniedziałkowej rywalizacji z drużyną spod znaku Klonowego Liścia i dzisiaj taktyka będzie podobna. Słowacy oddają wiele strzałów na bramkę przeciwnika i do tej pory były to takie liczby jak 28, 29, 35, 34, 34. Linia 25.5 jest zaniżona i mając na uwadze podwójną motywację, odpoczynek oraz taktykę rywala jestem zdania, że będzie ona pokryta.

Fuksiarz
1.80
Słowacja powyżej 25.5 celnych strzałów

Grupa hokej zagranie

Kanada – Francja: typy i kursy bukmacherskie (24.05.2022)

Meldujemy się do wieczornego meczu pomiędzy Kanadą a Francją. Dwie porażki obrońcy tytułu sprzed roku spowodowały mały niepokój w szeregach tej reprezentacji. O ile przegraną ze Szwajcarią można było wkalkulować, tak strata punktów z Danią zaskoczyła niejednego obserwatora. Trzeba wreszcie wziąć się w garść, ponieważ brak play-off byłby sporym rozczarowaniem. Selekcjoner Claude Julien pozwolił sobie w poniedziałek na małe eksperymenty i wymienił kilku zawodników, ale wydaje się, że mało kto skorzystał ze swojej okazji. Dodatkowo kara meczu nałożona na jednego ze swoich liderów Maxime Comtois znacznie skomplikowała walkę o zwycięstwo we wczorajszym spotkaniu. Dzisiaj trener na pokład wysyła swoich sprawdzonych żołnierzy i komplet punktów jest musem. Czy Kanada łatwo poradzi sobie z Francuzami?

Trójkolorowi znaleźli się na tegorocznych Mistrzostwach Świata tylko ze względu na wykluczenie reprezentacji Rosji i Białorusi i wykorzystali swoją szansę. Utrzymali się w Elicie i zwycięstwo nad Włochami było kluczem, aby za rok ponownie mierzyć się z najlepszymi. Szacunek za to, co dokonali Francuzi i jeszcze większy za to, że do końca walczą o następne wygrane. Outsiderzy zaskoczyli ostatnio Szwajcarów, prowadząc 2:0 i mając trzeciego gola na kiju, ale rzut karny nie został wykorzystany przez największą gwiazdę reprezentacji, a więc Alexandre Texier. Niestety sił starczyło im jedynie na pierwszą tercję i to przeciwnicy ich kompletnie zdominowali sięgając ostatecznie po zasłużoną wygraną. Dzisiaj również postarają się postawić Kanadyjczykom. Jak tym razem spiszą się Trójkolorowi? Przy okazji zachęcam Cię do skorzystania z kodu promocyjnego w Fuksiarzu!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 00:41.

Co obstawiać?

Kanada będzie niezwykle zmotywowana, aby po dwóch porażkach z rzędu wrócić wreszcie na zwycięską ścieżkę. Nie spodziewam się innego scenariusza, jak pełnej dominacji faworytów, dlatego ponownie skupiam się na celnych strzałach. Jasne, linia jest wysoka, bo wynosi ona 32.5, ale 11 trafień na bramkę przeciwnika podczas każdej tercji jest jak najbardziej możliwe. Jeżeli tylko Słowacja wygra wcześniej w czasie regulaminowym z Danią, to faworyci mają wszystko w swoich rękach i nogach i mogą nawet wskoczyć przy dobrych wiatrach na drugą pozycję. Będzie to zależeć od rezultatu starcia Niemców ze Szwajcarami. Uważam jednak, że Kanada nie ogląda się na nikogo, skupi się na wyjściu z mini kryzysu i współczuję bramkarzowi Francji. Bombardowanie bramki z każdej pozycji to styl ekipy z Ameryki Północnej, licząc na skuteczne dobitki i o tym przekonają się Trójkolorowi.

Fuksiarz
1.40
Kanada powyżej 32.5 celnych strzałów
24.05. Fuksiarz hokej

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze