Szkoda wczorajszych kuponów z Mistrzostw Świata U20, ponieważ tak naprawdę tylko Finlandia pokpiła sprawę. Dzisiaj ponownie zmierzymy się z tymi rozgrywkami i tak jak w niedzielę przygotowałem dwa AKO na wieczorne i nocne zmagania. Liczę na udane typowanie, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sprawdź kod promocyjny do Fortuny i ciesz się bonusami na start!

Austria U20 – Finlandia U20: typy i kursy bukmacherskie (27.12.2021)

Formalni gospodarze typowani są jako główny kandydat do spadku z elity. Niestety rozwój hokeja w tym kraju odbiega nieco od pozostałych i tym samym trudno będzie im utrzymać się na tym poziomie. Dodatkowo były problemy przed rozpoczynającym się turniejem i porażka 0:7 ze Szwecją to tylko potwierdza. Nie mniej jednak mają przewagę nad dzisiejszym rywalem, ponieważ nie muszą występować back-to-back i Austria zrobi wszystko, aby jak najlepiej zaprezentować się podczas inauguracji Mistrzostw Świata U20. Finlandia co roku walczy o najwyższe cele i po brązie zdobytym w poprzednim roku pragnie więcej. Ich start z Niemcami był niemrawy. Wygrana tylko 3:1 pokazuje jednak, że kumulują siły na następne dni i jest to bardzo ważne, przy takiej intensywności. Do końca nie zadziałał jeszcze PP, który będzie potrzebny w kluczowych momentach. Ze świetnej strony popisał się Brad Lambert i to z jego strony oczekuje największego zagrożenia. Czy napastnik ten ponownie poprowadzi swoją reprezentację do zwycięstwa?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 15:35.

Co obstawiać?

Ekonomiczny tryb gry Suomi dał mi wiele do myślenia i dlatego zaproponuję w tym spotkaniu po prostu under goli. Uważam, że Austria będzie miała trudno chociaż raz pokonać bramkarza rywali, a faworyci nie będą się mocno wysilać. Linia underowa 8.5 jest bardzo wysoka i z chęcią ją pobieram. Dodatkowo celuje w punkt Brada Lamberta, który występował już na Mistrzostwach Świata U20 w poprzednim roku i jego doświadczenie procentuje. Liczę na kolejny dobry występ z jego strony.

Fortuna
1.41
Poniżej 8.5 goli
Fortuna
1.41
Brad Lambert powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

hokej

Rosja U20 – Szwajcaria U20: : typy i kursy bukmacherskie (27.12.2021)

Rosjanie zawiedli swoich kibiców podczas wczorajszego spotkania ze Szwedami. Tak jak można było się domyśleć, jest tutaj problem z defensywą i Yaroslav Askarov ponownie miał kłopoty, aby powstrzymać ofensywę Trzech Koron. Oczywiście nie wszystkie gole poszły na jego konto, ale brakuje pewności siebie w tej formacji i to rzutuje na kolegów. Nie zawiódł jednak Matvey Michkov, który popisał się dwoma trafieniami i może zostać jedną z największych gwiazd tych Mistrzostw Świata U20. Dzisiaj pojawia się dobra okazja, aby podreperować nieco swoje statystyki, ponieważ Szwajcaria należy do underdogów tego turnieju i dodatkowo ich mecz sparingowy przed startem MŚ z Czechami został odwołany. W porównaniu z poprzednimi latami nie oglądamy tutaj aż tak bardzo obiecujących nazwisk i postarają się w pojedynczych starciach sprawiać niespodzianki. Czy formalnych gości stać na to w rywalizacji z Rosją?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 15:35.

Co obstawiać?

Szczerze mówiąc, nie spodziewam się innego wyniku niż pewnego zwycięstwa Rosji. Atak tej reprezentacji składa się głównie z zawodników, którzy znają się z gry SKA. St. Petersburg i zgranie oraz zrozumienie powinny za chwilę nadejść. Szwajcaria nie miała okazji ostatnio wystąpić w oficjalnym spotkaniu, dlatego też może im brakować sił szczególnie w końcówkach tercji. Do kanadyjki pobieram sobie największą wschodzącą gwiazdę reprezentacji Rosji, a więc Matveya Michkova. Jestem zdania, że popisze się łącznie dwoma punktami w klasyfikacji kanadyjskiej. To na nim spoczywa odpowiedzialność zdobywania bramek przez jego drużynę i bez niego trudno będzie o pozytywny rezultat na tym turnieju.

Fortuna
1.34
Rosja powyżej 3.5 goli
Fortuna
1.75
Matvey Michkov powyżej 1.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Szwecja U20 – Słowacja U20: : typy i kursy bukmacherskie (27.12.2021)

Ostatnim omawianym przeze mnie pojedynkiem będzie rywalizacja Szwecji ze Słowacją. Trzy Korony świetnie zaprezentowały się na inaugurację tegorocznych Mistrzostw Świata U20, nie dając większych szans Rosjan. Przyjemnie oglądało się ich poczynania i być może to oni będą czarnym koniem tego turnieju. Przede wszystkim PP świetnie funkcjonuje i to może być ich główna broń także i dzisiaj. Nie mniej jednak nie można nikogo lekceważyć i Słowacja starała się dorównać wczoraj z USA, ale wygrana powędrowała ostatecznie do rywali. Wydaje się, że ich kadra jest mocniejsza od tej, którą mieliśmy okazję obserwować rok temu. Czas urywać pojedyncze punkty faworytom, aby mieć okazję awansowania do fazy pucharowej. Czy nasi sąsiedzi powstrzymają Szwedów?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 15:35.

Co obstawiać?

Wspomniałem wyżej o świetnej skuteczności Trzech Koron w PP i postaram się to wykorzystać. W Fortunie znalazłem zakład, który mówi o tym, że łącznie w spotkaniu ujrzymy minimum dwa gole strzelone w grze z przewagą zawodnika. Jestem zdania, że sama Szwecja może pokryć tę linię, ale i Słowacji udało się zdobyć trafienie w tej specjalnej sytuacji we wczorajszym pojedynku z USA. Liczę mocno na Alexandera Holtza, który jest liderem swojej reprezentacji i w wyjeżdża na lód w pierwszym linku podczas PP. Jego punkt jest jak najbardziej możliwy.

Fortuna
1.58
Powyżej 1.5 goli strzelonych w przewadze
Fortuna
1.28
Alexander Holtz powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

MŚ 2 AKO Fortuna 27.12.

Fortuna MŚ 27.12. AKO 1

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze