Skra potwierdzi aspiracje? Propozycja kuponu z kursem 2.17

Poniedziałkowe wieczorne spotkanie Cuprumu Lubin z PGE Skrą Bełchatów będzie ostatnim meczem w pierwszej rundzie tegorocznego sezonu PlusLigi. Zdecydowanym faworytem są Bełchatowianie i każdy inny wynik, niż zdobycie przez nich kompletu oczek będzie bardzo dużą niespodzianką. Kupon na ten mecz stawiam w Totalbet.

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cuprum Lubin vs PGE Skra Bełchatów (04.10.2021 r. 20:30)

Czwarty zespół poprzedniego sezonu będzie chciał po raz kolejny udowodnić, że mierzy w najwyższe cele i tym razem nic nie stanie na przeszkodzie ku temu, by sięgnąć po medale PlusLigi. Z kolei siatkarze z Lubina będą chcieli udowodnić, że stać ich na coś więcej niż jedenaste miejsce, które zajęli w ubiegłorocznej kampanii.

Dyskutując o tym spotkaniu, powinniśmy mieć na uwadze, o co tak naprawdę walczą obie drużyny. W Lubinie wierzą i za główny cel stawiają sobie to, by awansować do czołowej ósemki. Z kolei w Bełchatowie, jak co roku, celem jest sięgnięcie po najważniejsze trofea. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy Totalbet rolę murowanych faworytów w tym spotkaniu przydzielili Skrze. Jeśli ktoś z Was planuje postawić, że to Bełchatowianie zwyciężą, powinien zastanowić się nad skreśleniem tego zdarzenia, którego wartość została wyceniona na 1.18. Jeżeli ktoś chciałby zaznaczyć, że to Lubinianie triumfują, wówczas spotka się z kursem ustabilizowanym na 4.90.

Wspomniane zespoły mierzyły się ze sobą piętnastokrotnie w oficjalnych spotkaniach. I aż trzynastokrotnie lepsi okazywali się Bełchatowianie. Jednak Cuprumowi należy oddać, że w ostatnich dwu latach na przestrzeni pięciu gier byli w stanie dwukrotnie pokonać swojego rywala. Najpierw w 2019 r. zwyciężyli po tie-breaku, a w 2020 r. ogrywając Bełchatowian do zera. Co interesujące, wówczas siatkarze Skry nie tylko nie błyszczeli, ale wręcz wyglądali fatalnie na tle znacznie niżej notowanego rywala. Jednak do dziś siatkarscy eksperci tłumaczą, że na taki wynik mogło mieć wpływ ówczesne natężenie meczowe i fakt, że mogli być myślami przy meczu z bardziej liczącym się rywalem. Wówczas cztery dni później grali bowiem z VERVĄ Warszawą ORLEN (przyp. red. obecnie klub ze stolicy nazywa się Projekt Warszawa).

Tym razem nic nie wskazuje na to, byśmy byli świadkami spełnienia się podobnego scenariusza. Oba zespoły dopiero rozpoczynają swoją kampanię ligową, a z przyjrzenia się grom kontrolnym i roszadom kadrowym, wynika, że w znacząco lepszej sytuacji są Bełchatowianie. To do nich dołączyli tak uznani i cenieni na arenie międzynarodowej siatkarze, jak Damian Schulz, Holender z włoskim paszportem Dick Kooy, Serb Aleksandar Atanasijević, a także Estończyk Robert Taht. I choć doszło do zmian również na ławce trenerskiej, bowiem nowym szkoleniowcem Skry został Slobodan Kovac, a drugim asystentem Slobodan Prakljacić, tak można spodziewać się, iż forma zespołu będzie rosła z meczu na mecz. Bełchatowianie już teraz prezentują dobrą dyspozycję, co potwierdza, chociażby ostatnia pewna wygrana przed sezonem. Skra zmierzyła się z IBB Polonią Londyn, czyli ze swoim partnerskim klubem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem trzy do zera, a zacięty był tylko pierwszy set, w którym Bełchatowianie zwyciężyli do dwudziestu trzech. Jednak należy zaznaczyć, że to nie było jedyne okazałe zwycięstwo Bełchatowian w czasie meczów kontrolnych. Co najistotniejsze w tym przypadku, to fakt, że zespół Skry gra ze spotkania na spotkanie coraz efektowniejszą, a nie tylko efektywną siatkówkę.

Inaczej wygląda sytuacja w Cuprumie Lubin. Tu również doszło do zmiany szkoleniowca i miejsce Brazylijczyka Marcelo Fronckowiaka zajął dotychczasowy drugi trener, czyli Paweł Rusek. Właśnie wtedy rozpoczęły się diametralne zmiany. Najpierw z Cuprumem pożegnali się m.in. Przemysław Smoliński, Bartosz Makoś (który był ulubieńcem lokalnej publiczności) i Portugalczyk Miguel Tavares. Z kolei do klubu dołączyli tacy siatkarze jak Przemysław Stępień i Florian Krage. I choć wówczas prezes Cuprumu w wywiadzie udzielonemu Polsatowi Sport przyznał, że udało się pozyskać graczy, o których klub od dawna się starał. Tak jednak chwilę później przyznał, że sprowadził tych zawodników, na których pozyskanie „pozwoliły” warunki finansowe. Jakby tego było mało, to okazało się, że nowy szkoleniowiec musiał zmierzyć się również z odejściem najlepiej punktującego zawodnika przed poprzednim sezonem. Ronald Jimenez, bo o nim mowa, skorzystał z zapisu w kontrakcie, który umożliwiał mu rozwiązanie umowy i ostatecznie wylądował w lidze Korei Południowej. Tuż przed sezonem do Cuprumu dołączył francuski atakujący Jhon Wendt. Jednak jak widać, Cuprum zmaga się z większymi problemami od Skry, a do tego ostatnie gry kontrole wskazują, że dopiero poszukują optymalnej formy.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładu bukmacherskiego Totalbet -> https://zagranie.com/opinie-o-totalbet/

Cuprum Lublin – PGE Skra Bełchatów: kursy bukmacherskie

Dlatego też nie może dziwić, że Skra jest zdecydowanym faworytem. Nawet jeśli ktoś chciał postawić na to, że np. Bełchatowianie wygrają pierwszego seta, wówczas spotka się z kursem na poziomie 1.33. Nim przejdę do dalszego przedstawienia kursów i poszczególnych zdarzeń, zachęcam do sprawdzenia naszego kodu promocyjnego i informacji o bonusie Totalbet.

Oba zespoły dopiero rozpoczynają sezon, a historia ich starć uczy, że zazwyczaj pierwsze sety są wyrównane, więc nie może również dziwić wycena 1.57 na zdarzenie, że w pierwszym secie tego spotkania będziemy świadkami zdobycia przez oba zespoły więcej niż czterdziestu czterech i pół punktu. Start sezonu wiąże się z tym, że bukmacherzy Totalbet również ostrożniej podchodzą do tematu tego, w ilu setach rozstrzygnie się to spotkanie. Jeżeli ktoś chciałby skreślić, że dokładnie w trzech, wówczas spotka się z kursem 2.02, jeśli w czterech to z 2.60, a jeśli w pięciu to już z wyceną na 4.20. Na zdarzenie, że będziemy świadkami więcej, niż trzech i pół seta mamy wycenę na poziomie 1.70. Jeśli ktoś chciałby postawić na przeciwieństwo ostatnio wspomnianej kwestii, wówczas powinien wziąć pod uwagę kurs 2.02.

Cuprum Lubin nie wygra seta
Kurs: 2.17
Graj!

Patrząc na obecną formę drużyn, zamieszania kadrowe, zarówno w sztabach, jak i wśród samych zawodników, a także na fakt, jakie marki się ze sobą spotkają i jakie nazwiska znajdą się po obu stronach siatki, sądzę, że Cuprum Lubin nie ugra ani jednego seta w tym spotkaniu. Na to zdarzenie bukmacherzy Totalbet przygotowali kurs na poziomie 2.17.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN w TOTALbet:

Promocja obowiązuje do odwołania!
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

total

 

fot. Adam Starszyński

Zaloguj się aby dodawać komentarze