Rozpoczynamy drugą rundę rywalizacji o Puchar Gagarina. Wczoraj po raz kolejny zanotowaliśmy 2/3 w AKO i zabrakło niewiele, aby kupon okazał się trafiony. W ostatnią niedzielę poszło gospodarzom chyba zbyt łatwo. Każdy z nich zwyciężył, strzelając swoim przeciwnikom sporo goli. Dzisiaj powinniśmy ujrzeć już inne spotkania. Ciekawy jestem, który z klubów wyrówna stan rywalizacji. Czy to będzie Magnitka, Lokomotiv, Ufa, a może niespodziewanie Podolsk? Przygotowałem kupon triple z nadzieją na przełamanie. Zapraszam do lektury!

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145 PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Skuteczność typów na KHL w 2020r: 50/70

Profit/strata w typach na KHL w 2020r: 3175 PLN

Skuteczność typów na KHL w marcu: 4/7

Profit/strata w typach na KHL w marcu: -199 PLN

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

SKA St. Petersburg vs Vityaz Podolsk

Gospodarze dosłownie zmiażdżyli swoich rywali. Wynik 6:1 to doskonale potwierdza i w grze chłopaków z Petersburga było widać pełne skupienie i motywacje. Obawiałem się o to, czy młodzi zawodnicy się nie sparzą, ale tak też nie było. Hat-trickiem popisał się Andrei Kuzmenko, a dwa trafienia dołożył 19-letni Kirill Marchenko. Oglądając to starcie, było czuć na trybunach wsparcie kibiców i ogromną tęsknotę za Pucharem Gagarina. Przypomnijmy, że SKA sięgnęło po to trofeum w kampanii 2016/2017. To może być ten sezon! Co tu pozytywnego powiedzieć o Podolsku? Może tylko pierwsza tercja byłą równorzędna, w której byli w stanie nawiązać równą walkę, ale druga część to już był odjazd rywala. Stracili wtedy cztery bramki i to trzy z nich w osłabieniu. Jeżeli nie umie się grać w tej specjalnej sytuacji, to nie ma czego szukać z takimi przeciwnikiem jak SKA. Widać było brak lidera Alexandera Syomina, który pauzuje z powodu kontuzji. Z pewnością przydałby się na tafli. Dzisiaj w bramce powinniśmy ujrzeć Igora Saprykina, ale czy on będzie lekiem na całe zło klubu spod Moskwy? Wątpię.

Co obstawiać?

Pójdę w stronę overu bramek gospodarzy. Jestem zdania, że Podolsk po raz kolejny zostanie tutaj pokonany. Zapewne goście się dzisiaj bardziej postawią niż w ostatnią niedzielę, ale oglądając pierwszy mecz tych drużyn w play-off, widać było różnicę klas. SKA w PP ma przygotowanych wiele schematów i trzykrotnie zaskoczyli swojego rywala w tym elemencie. Stawiam na trzy trafienia zespołu z Petersburga.

Zdarzenie: SKA St. Petersburg vs Vityaz Podolsk

Typ: SKA St. Petersburg powyżej 2.5 bramek

Kurs: 1.39

Jokerit Helsinki vs Lokomotiv Jarosław

Tutaj znowu widzieliśmy deklasację gospodarzy. Wynik 6:0 na tym poziomie gry to jest coś niewyobrażalnego. Okej, jest to hokej i takie rezultaty się zdarzają, ale w mojej opinii jest to najbardziej wyrównana para w play-off, a tutaj w pierwszym meczu zwycięstwo z ogromną przewagą. Jestem zdania, że gościom brakuje po prostu doświadczenia. Oddali tylko 17 strzałów na bramkę strzeżoną przez Antti Niemi i fiński goalkeeper nie miał zbyt wielu okazji, aby się popisać. W mojej opinii zawodnik ten to najsłabszy punkt Jokeritu, a i tak klub z Jarosławia nie potrafił to wykorzystać. Pierwsze koty za płoty i dzisiaj powinniśmy ujrzeć odmienione Loko. Przede wszystkim liderzy muszą wpłynąć na młodych hokeistów. Tutaj, tak jak w Podolsku spodziewam się zmiany na pozycji bramkarza, ponieważ Alexander Lazushin popełniał katastrofalne błędy i nie pomógł swojej drużynie. Goście to mieszanka młodości z doświadczeniem, ale jak na razie widzieliśmy jedynie tę młodą twarz Loko. Czy dzisija ujrzymy tą drugą?

Co obstawiać?

Po raz kolejny zaproponuje w tej rywalizacji over meczowy. Uważam, że goście bardziej postawią się gospodarzom i możemy oglądać wyrównane spotkanie. Stać na to Loko i nie raz pokazywali to w tym sezonie, że mogą nawiązać równą walkę z najlepszymi. Słabą stroną po obu stronach barykady są bramkarze. Kompletnie mnie nie przekonują i tutaj widzę szansę na gole. Klub z Jarosławia musi coś zmienić w swojej grze i bardziej się otworzyć, co stworzy okazje do gry z kontry Jokerit. Obie drużyny są do siebie podobne, posiadają słabą obronę, ale za to atak działa, jak należy. Typuje minimum pięć goli wraz z ewentualną dogrywką, a więc wynik 2:2 nas już urządza.

Zdarzenie: Jokerit Helsinki vs Lokomotiv Jarosław

Typ: powyżej 4.5 bramek (wraz z dogrywką)

Kurs: 1.51

Avangard Omsk vs Salavat Yulaev Ufa

Co tu dużo mówić, Jastrzębie nie dały większych szans Ufie i pomimo tego, że to właśnie goście strzelili pierwszą bramkę, to potem kilkukrotnie odpowiedzieli na nią gospodarze. Juhu Metsola dwoił się i troił, ale jego koledzy z obrony dopuszczali do zbyt dużej ilości strzałów na jego bramkę. Było ich łącznie aż 45 i szczerze mówiąc, nie ma co się dziwić, że padł taki wysoki wynik. O ile w pierwszej części wyglądało to nieźle, tak już w drugiej Jastrzębie odleciały i zapewniły sobie pierwszą wygraną w tej serii. Sporo pracy miał trener Ufy Nikolai Tsulygin, aby na nowo poukładać swój zespół. Spodziewam się roszad w piątkach, ponieważ eksperyment z niedzieli nie wyszedł, ale czy spowoduje to nagłą poprawę w grze gości? Nie wydaje mi się. Bob Hartley zastosował zasłonę dymną przed końcem sezonu zasadniczego, a teraz wyciąga to, co ma najlepsze. Szczególnie podobały mi się rozwiązania z szybkiego przejścia z ataku do obrony i tak właśnie kilkakrotnie zaskoczyli swojego rywala. Skuteczność w grze z przewagą jednego zawodnika również wróciła i będzie to główna broń Omska. Tak było również w poprzedniej kampanii. Czy w Bałaszycha ujrzymy drugą wygraną Jastrzębi?

Co obstawiać?

Muszę Wam powiedzieć, że jestem pod wrażeniem tego, jak zaprezentował się Omsk. Jak dla mnie zrobili największy postęp w porównaniu do tego, co było w sezonie regularnym. Ta drużyna ma ogromny potencjał i może tak jak sezon temu dojść bardzo daleko. W Ufie coś się popsuło szczególnie w obronie. Juhu Metsola miał sporo pracy i dzisiaj również tak powinno być. Nie przedłużając zbytnio, idę w kierunku gospodarzy. Uważam, że mogą powtórzyć swój występ z niedzieli. Z takim trenerem na ławce i mocnym składem są w stanie rywalizować z najlepszymi klubami KHL. Powinniśmy ujrzeć dzisiaj większą agresję po stronie gości, co będzie powodować wiele kar, a tym samym okazji dla Avangardu do zdobycia bramki. W poprzedniej kampanii byli słynni ze skuteczności gry w PP. Już w pierwszym meczu mogliśmy zauważyć, że Bob Hartley bardzo nad tym pracował, a efekty przyszły od razu, bo 2/3 takich sytuacji zostały wykorzystane. Oby i we wtorkowe po południe też tak było!

Zdarzenie: Avangard Omsk vs Salavat Yulaev Ufa

Typ: 1 (wraz z dogrywką)

Kurs: 1.45

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym 1145 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe z jednokrotnym obrotem. 

Typy KHL na 03.03 FORTUNA

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze