Po zmaganiach siatkarzy w hali przychodzi czas na tych, którzy uprawiają tę dyscyplinę na piasku. W trzeciej kolejce spotkań w puli D po raz kolejny szykuje się interesujące starcie. Podobnie jest, gdy patrzymy na pulę B. Alvaro Morais Filho i Alison Cerutti będą chcieli udowodnić, że tylko łut szczęścia i lepsza dyspozycja dnia zadecydowały, że przegrali jeden do dwóch z parą Amerykanów – Phil Dalhausser i Nicholas Lucena. Z kolei duet sportowców występujących pod flagą Komitetu Olimpijskiego Rosji wystąpi w drugiej kolejce w roli zdecydowanego faworyta w starciu z łotewską parą, którą tworzą Martins Plavins i Edgars Tocs.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Sprawdźcie, co przygotowaliśmy, a także zapraszam do założenia konta w Fortunie, gdzie czekają na Was ciekawe bonusy -> promocje w Fortunie

Viacheslav Krasilnikov/Oleg Stoyanovskiy vs Martins Plavins/Edgars Tocs (29.07.2021 r. 10:00)

W tym zestawieniu nie trudno o wskazanie zwycięzcy. W drugiej kolejce puli B zobaczymy zespół, którego barw będzie bronić brązowy medalista z igrzysk w Londynie. Jednakże bardzo wątpliwe jest to, by udało się powtórzyć ten wyczyn przez Martinsa Plavinsa, ponieważ to właśnie na początku drugiej dekady dwudziestego pierwszego wieku para Łotyszy uchodziła za tych, którzy należą do ścisłej światowej czołówki. Rosyjski duet z roku na rok gra coraz lepiej, czego dowodem może być, chociażby zdobycie złotego medalu mistrzostw świata w siatkówce plażowej w 2019 roku. Jeżeli ktoś chciałby typować minizespół z Komitetu Olimpijskiego Rosji na zwycięzców w tym meczu, powinien wziąć pod uwagę, że bukmacherzy Fortuny wystawili to zdarzenie kurs 1.12; a na triumf Łotyszy, aż 6.00.

Patrząc na formę rosyjskich siatkarzy plażowych, należy zauważyć, że na razie wchodzą powoli w turniej. Dowodem tego jest fakt, że z niżej notowanymi Meksykanami w pierwszej kolejce grali w tie-breaku, dwukrotnie, tj. w pierwszym i trzecim secie, na przewagi. I o ile w pierwszym przegrali dwadzieścia cztery do dwudziestu sześciu, o tyle już w decydującej partii udźwignęli ciężar odpowiedzialności i wygrali osiemnaście do szesnastu. Sami zawodnicy przyznali, że jeszcze nie do końca odnaleźli tzw. zrozumienie z warunkami panującymi w Tokio i swoją formą. Słyną również z tego, że wolą wolniej wchodzić w turniej, tak by szczytowa forma przyszła w najważniejszych meczach turnieju, a nie np. spotkaniu otwarcia. Podejrzewam, że te dwie składowe zadecydowały właśnie o tym, że minidrużyna z Meksyku nieco sensacyjnie wywalczyła jednego seta w starciu z graczami występującymi pod flagą Komitetu Olimpijskiego Rosji. Z kolei Łotysze, choć wygrali w pierwszej kolejce, tak nie zagrali jeszcze ani minuty w Shiokaze Park. Wszystko dlatego, że Czesi zostali wykluczeni z rozgrywek. Wszystko za sprawą wykrycia wirusa Covid-19 u Ondreja Perusicia. Tym samym Czech był trzecim siatkarzem plażowym, po dwóch przedstawicielach RPA, który musiał wycofać się z zawodów wraz ze swoim minizespołem. Dlatego też nie sposób powiedzieć czegokolwiek więcej o formie Łotyszy. Zapewniają w wywiadach, że, mimo iż mimo dopisanych z automatu punktów za pierwszy mecz, są optymalnie przygotowani i, że nie potrzebują tzw. meczu na przetarcie.

Jaki jest kod promocyjny do Fortuny? <- SPRAWDŹ TERAZ!

Dlatego też tym razem podejmuję się skreślenia dokładnego wyniku, tak by nieco podwyższyć kurs na kuponie. Obstawiam, że, mimo iż Łotysze twierdzą, że są dobrze przygotowani, tak jednak nie mają żadnego spotkania w nogach. Siatkarze plażowi Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego mają za sobą, aż trzy sety w nogach, dzięki czemu w większym stopniu mogli złamać tzw. flow. Poza tym z poprzednich turniejów wiemy, że z meczu na mecz zazwyczaj grają coraz lepiej, więc typuję, że zwyciężą ostatecznie dwa do zera w starciu z Łotyszami. Na Fortunie kurs 1.36 wygląda zarówno na bezpieczny, jak i atrakcyjniejszy, niż na typowanie tylko triumfatora spotkania.

Moja propozycja: siatkarze plażowi Komitetu Olimpijskiego Rosji zwyciężą 2:0

Kurs: 1.36

Alvaro Morais Filho/Alison Cerutti vs Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen (29.07.2021 r. 15:00)

Para Alvaro Morais Filho i Alison Cerutti po dwóch rundach zmagań w puli D ma na koncie jedno zwycięstwo i przegraną. Przed startem rozgrywek brazylijska para była stawiana w roli faworytów nie tylko do wyjścia z pierwszego miejsca w grupie, ale również końcowego triumfu. Co prawda w pierwszej kolejce potwierdzili komentarze, pewnie ogrywając dwa do zera argentyński duet składający się z Juliana Amado Azaada i Nicolasa Capogrosso. Tymczasem w kolejnej rundzie przegrali z równie utytułowaną parą – Phil Dalhausser i Nicholas Lucena. Patrząc na sam wynik spotkania, można powiedzieć, że było wyrównane, ponieważ sportowcy Canarinhos stracili dwa sety dopiero w tie-breaku, wygrywając tylko drugiego ze wszystkich dwadzieścia jeden do dziewiętnastu. Podkreślić należy również, że pierwszego seta przegrali po grze na przewagi – dwadzieścia dwa do dwudziestu czterech, a w tie-breaku szli, prawie że oczko za oczko, aż do końcówki seta. Oczywiście patrząc na sam rezultat, trudno byłoby szukać powodów do optymizmu, ale jeśli głębiej zajrzymy do statystyk, okaże się, że złoci medaliści z Rio de Janeiro nie potrafią odpuścić rywalowi w żadnym secie.

Z kolei para Alexander Brouwer i Robert Meeuwsen kroczy od triumfu do triumfu na igrzyskach odbywających się w Tokio. Holendrzy w pierwszej rundzie ograli dwa do zera wspomnianą już parę Amerykanów, a w ostatni wtorek potwierdzając formę i nie zostawiając żadnych złudzeń argentyńskiemu duetowi, który również był już wyżej wymieniany. Tym samym w oczach ekspertów to oni stają się jednymi z głównych faworytów do sięgnięcia po złote medale, ponieważ ogrywają wszystkich nie tylko do zera, ale również w doskonałym stylu. Brązowi medaliści z poprzednich igrzysk olimpijskich rozkręcają się z meczu na mecz, „pozwalając” na coraz mniejsze zdobycze punktowe rywali. Oczywiste jest, że na otwarcie olimpijskiego turnieju mieli po drugiej stronie siatki bardziej wymagającego rywala do pokonania, ale nie lekceważąc Argentyńczyków, udowodnili, że skupiają się wyłącznie na końcowym triumfie. Sami w wywiadach po meczu zapewniali, że fakt, iż mają już awans do kolejnej fazy turnieju, nie oznacza, że odpuszczą ostatnie spotkanie. Przyznawali, że nie tylko lepsze, ale również bardziej prestiżowe byłoby wyjście z puli D jako zwycięzcy grupy, a zapytani o wymarzony scenariusz, odparli, że nie chcą stracić ani jednego seta tak długo, jak będzie to możliwe.

O motywację w obu reprezentacjach nie trzeba się martwić. Spotkają się złoci i brązowi medaliści z poprzednich igrzysk, a więc również poziom sportowy mamy zagwarantowany. Wyłonienie triumfatora wydaje się trudnym zadaniem, gdyż nawet bukmacherzy Fortuny postawili wyrównany kurs 1.96 do 1.73, delikatnie stawiając Holendrów w roli faworytów. Jeśli ktoś chciałby podjąć się typowania, jakim rezultatem zakończy się ten mecz, stanie przed jeszcze większą zagwozdką, gdyż na dwa do zera dla Brazylijczyków mamy kurs 3.15, na dwa wygrane przez Canarinhos, ale z jednym straconym już jest 4.10. Odwracając rezultaty, to jeśli mielibyśmy stawiać na zwycięstwo dwa do jednego Holendrów, powinniśmy spojrzeć na kurs 3.85, a jeżeli na pewny triumf dwa do zera na 2.65. Dlatego podejmuję się skreślenia wyłącznie tego, ile punktów padnie w pierwszym secie. Moim typem jest to, iż zobaczymy więcej, niż trzydzieści osiem punktów w pierwszej partii, na co w Fortunie mamy kurs 1.88.

Moja propozycja: w pierwszym secie zespoły zdobędą więcej niż 38.5 punktów

Kurs: 1.88

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź opinie o Fortunie

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze