Za nami drugi dzień VCT Masters Reykjavik, który nie był zbyt udany. Trafiony jeden na dwa typy, ale raczej mało kto się spodziewał tak fatalnej formy Liquid. Dzisiaj liczymy na więcej szczęścia i dobre mecze. W grze m.in. Sentinels, a także Crazy Raccoon. Sprawdźcie typy bukmacherskie na środowe starcia w Valorant Champions Tour!

200 PLN od depozytu + 280 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

X10 Esports – Crazy Raccoon
(17:00 środa, 26.05.2021)

Zarówno X10 Esports, jak i Crazy Raccoon mają nóż na gardle oraz ogromną presję. W końcu nikt nie chce odpaść z tak prestiżowego turnieju zaledwie po dwóch meczach. Według kibiców nieznacznym faworytem są zawodnicy CR, ale różnica w głosach to zaledwie sześć procent (53 vs. 47). Uważam jednak, że w rzeczywistości jest zupełnie inaczej i zawodnicy z Japonii prezentują się o wiele lepiej od zespołu z Tajlandii. X10 Esports nie potrafiło wygrać nawet mapy na Brazylijczyków, którzy wcale wybitni nie są, a Crazy Raccoon postawiło duży opór Version1. 

W spotkaniu z amerykańskim gigantem potrafiło zaskakiwać, odwracać rundy 2 vs. 4, czy wygrywać force. Tak naprawdę, to niewiele brakowało, żeby to Munchkin i spółka sięgnęli po zwycięstwo. Wspomniany zawodnik dobrze sobie radzi Raze na tym turnieju, więc możemy spodziewać się, że znowu wyciągnie tę postać, a X10 Esports niekoniecznie ma pomysł na to, jak ją skontrować. Crazy ma także inny atut – dość niecodziennie kompozycje. Gracze z Azjii stawiają na dwóch duelistów, ale nie grają Sage, a zamiast tego wybierają kontrolerów, jak Omena, Astre, czy Killjoy.

Co obstawiać?

Mecz pomiędzy X10 Esports, a Crazy Raccoon zapowiada się na bardzo ciekawy i wyrównany. Na papierze być może są to zbliżone drużyny, jednak obserwując te ekipy w pierwszych meczach, można było dość do wniosku, że gracze CR wypadli o wiele lepiej i nie powinni mieć problemu z ograniem środowych przeciwników. X10 miało wiele problemów z organizacją gry, a także egzekwowaniem taktyki. Proponowany typ ode mnie to właśnie zwycięstwo Munchkina i ekipy, a w STS kurs wynosi aż 1.65!

STS
1.65
Crazy Raccoon wygra mecz

W STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie grać bez ryzyka do 280 PLN!

Baner grupy esportowej

Sentinels – Vikings
(22:00 środa, 26.05.2021)

Zawodnicy Sentinels i Vikings zagrają ze sobą w półfinale górnej części drabinki. Amerykański zespół awansował do niego po dobrej grze na fnatic, ale wcale nie było to proste spotkanie dla TenZa oraz jego drużyny. Kanadyjska gwiazda była zdecydowanie najlepszym graczem na serwerze, a na Jett oraz Reynie wykręciła rating na poziomie 1.49. Do tego swoje dołożył również ShahZaM, a reszta im po prostu dobrze asystowała. Sentinels nie dość, że świetnie strzelało, to jeszcze kontrolowało mapę i potrafiło wywierać presję na fnatic. Te jednak rzuciło spore wyzwanie Sentinels, więc dla najlepszego zespołu z Ameryki nie była to wcale prosta przeprawa. 

Vikings z kolei męczyło się nawet na X10 Esports, wygrywając zaledwie 13:11 na Iceboxie oraz 14:12 na Ascent. Nie ma w tej drużynie wyróżniającej się postaci, a żaden z graczy nie przebił ratingu 1.00 w meczu z X10 Esports, co tylko świadczy o ich formie. Trudno szukać tutaj argumentów, które przemawiałyby właśnie za brazylijską formacją. Sentinels to po prostu mocni faworyci, co widać także po kursach w zakładach bukmacherskich STS. Szanse na wygraną amerykańskiej drużyny wynoszą około 90 procent, więc widzimy, jak duża jest przepaść pomiędzy tymi regionami.

Co obstawiać?

Jeżeli zastanawiacie się, co warto obstawić, to dobrze trafiliście. Takie spotkania tworzą duże możliwości graczom pokroju TenZa, czy ShahZaMa. Spodziewam się świetnego show w ich wykonaniu, a Kanadyjczyk będzie miał dobrą okazję, żeby zmierzyć się z Sacym. W STS znajdziemy zakład na to, że Sentinels wygra 2:0 po kursie 1.75, więc to właśnie go proponuje dodać na kupon. Gracze z Ameryki są prawdopodobnie najlepszym zespołem na świecie, a przynajmniej to chcą udowodnić szerszej publice. Teraz mają do tego świetną okazję.

STS
1.75
Sentinels wygra z handicapem map -1.5

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.

typy valorant 26.05.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze