Drugi tydzień League of Legends European Championship Summer Split 2021 zapowiada się świetnie. W grze nie tylko Rogue vs. Misfits, ale też Vitality – fnatic. Czy Selfmade zemści się na byłej organizacji? Gramy ciekawe AKO z kursem całkowitym na poziomie 2.56. Spodziewamy się wyrównanych starć!

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Rogue – Misfits
(20:00 piątek, 18.06.2021)

Zawodnicy Rogue do drugiego tygodnia League of Legends European będą podchodzić w dobrych nastrojach, pomimo tego, że nie byli bezbłędni. Spełnili plan minimum, czyli zwycięstwa na exceL eSports i Team Vitality, co było dla nich wręcz obowiązkiem. Potencjał kadrowy Łotry mają na TOP 2 Europy, więc nie mogą sobie pozwalać na wpadki z takimi ekipami. Jednak porażkę dość niespodziewanie zanotowali w spotkaniu z fnatic. FNC przecież jest obecnie słabym zespołem, który dokonał absurdalnych zmian w trakcie przerwy pomiędzy splitami.

Wydawało się więc, że RGE czeka łatwa przeprawa, jednak tak nie było. Rogue na start drugiego tygodnia zmagań powalczy w meczu z Misfits. Nie będzie to na pewno łatwe spotkanie, bowiem MG zanotowało świetny start i wygrało wszystkie swoje trzy mecze w super weeku. Ograło fnatic, SK Gaming i Team Vitality, więc nie były to najprostsze starcia. RGE jest faworytem, ale przecież Misfits Gaming pokazało, dlaczego trzeba się liczyć z tym zespołem. W dobrej dyspozycji jest Vander, który jest wspierającym tej drużyny, a wcześniej bronił barw Rogue. Razork i Vetheo również wyglądali dotychczas solidnie.

Co obstawiać?

Mecz pomiędzy Rogue a Misfits nie zapowiada się wcale na krótki i przyjemny. Dla obu ekip będzie miał duże znaczenie, bowiem może później decydować o miejsce w TOP 2 i łatwiejszej drabince w fazie pucharowej LEC Summer Split 2021. RGE powinno naciskać od pierwszych minut, ale Misfits Gaming pokazało, że potrafi się przed tym bronić. W Totalbet znajdziemy interesujący typ na to, że w meczu zostanie zniszczonych co najmniej 12 wież, a kurs na to wynosi aż 1.60.

Zdarzenie: Rogue vs. Misfits Gaming

Typ: +11.5 zniszczonych wież

Kurs: 1.60

Baner grupy esportowej

Team Vitality – fnatic
(21:00 piątek, 18.06.2021)

Jednym z najciekawszych meczów tego dnia niewątpliwie będzie starcie Team Vitality z fnatic. VIT na papierze jest faworytem, przynajmniej czysto teoretycznym, ale wcale wiele lepiej nie zagrało w pierwszym tygodniu niż fnatic. Widać, że potrzeba czasu, żeby selfmade się zaadoptował, ale już i tak ich gra wyglądała bardziej poprawnie niż w spring splicie. Tutaj może rozwinąć skrzydła bez obaw, że będzie musiał znów odpowiadać za słabe wyniki całej drużyny. Mniejsza presja, a gracze obok wcale nie są gorsi niż byli w FNC w spring splicie, co z kolei na pewno działa na plus polskiego leśnika.

Vitality w poprzednim tygodniu ograło Schalke 04 Esports i przegrało na Misfits Gaming oraz Rogue. Nie można więc z góry mówić, że są skazani na miejsce poza play-offami, bowiem rywalizowali ze świetnymi przeciwnikami. fnatic z kolei split zaczęło od przegranej na MAD Lions i Misfits Gaming. Do tego wygrało na Rogue, co akurat było niespodzianką. Widać jednak, że FNC jeszcze się odbijają czkawką zmiany w składzie, a także sposób ich przeprowadzenia, jakie dokonała organizacja w przerwie między splitami. Styl gry daleki jest od dobrego, a bwipo w jungli wcale się nie sprawdza. To, jak słaby jest, było widać chociażby na tle Elyoyi, czy Razorka.

Co obstawiać?

Spotkanie pomiędzy Team Vitality, a fnatic zapowiada się na wyrównane i spodziewam się, że nie skończy się przed 30 minutą. Być może FNC szybko zyska przewagę, jednak na dłuższą metę może być trudno im ją utrzymać. W zakładach bukmacherskich Totalbet możemy np. obstawić ile będzie zniszczonych wież. Tutaj linia również wynosi +11.5, a kurs to 1.60, więc da nam to łączne AKO na poziomie 2.56. Myślę, że to dobra opcja na dzisiejsze mecze, bowiem oba spotkania powinny być wyrównane, a do tego Selfmade będzie miał niezwykłą motywację, żeby pokazać jak bardzo ludzie w fnatic się mylili!

Zdarzenie: Team Vitality vs. fnatic

Typ: +11.5 zniszczonych wież

Kurs: 1.60

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

kupon totalbet 18.06.2021 esport

Zaloguj się aby dodawać komentarze