Do tej pory poznaliśmy czterech uczestników fazy pucharowej mistrzostw świata w League of Legends. Teraz czas na kolejne dwie ekipy, a do Jankosa może dołączyć Selfmade, reprezentant fnatic. Polak ma niemałe szanse, a my sprawdzamy kursy na jutrzejsze starcia. 

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

fnatic – Team SoloMid

Sobota, 10.10.20 – 10:00

Siódmy dzień Worldsów rozpocznie się od starcia fnatic z Team SoloMid. Czyli teoretycznie druga siła Europy zmierzy się z mistrzami Ameryki. Warto jednak pamiętać, że LEC jest znacznie mocniejszym regionem, a gracze ze Starego Kontynentu najzwyczajniej o wiele lepsi, od reprezentantów NA. Widać to zresztą po wynikach obydwóch drużyn. FNC po trzech meczach jest na pierwszym miejscu, które dzieli z LGD i Gen.G, a TSM z bilansem 0:3 zajmuje ostatnie miejsce w grupie. To dużo mówi o tym, jak prezentują się obydwie ekipy. W tym miejscu można mieć małe flashbacki, bo G2 Esports przed starciem z Team Liquid było w podobnej sytuacji, a później je przegrało, ale fnatic prezentuje się znacznie stabilniej.

Duży wpływ na grę wicemistrzów Europy ma Polak, Oskar “selfmade” Boderek. Nasz rodak kreuje sporo sytuacji na mapie, dzięki czemu Nemesis i Rekkles mogą się rozpędzić i stanowić o sile ognia tej formacji. Przed fnatic trudne wyzwanie, gdyż mają taki sam bilans jak LGD oraz Gen.G. To sprawia, że jedna z tych trzech ekip na pewno odpadnie już w fazie grupowej, a przecież każda z nich prezentuje podobny poziom. Jednak dzisiejsze starcia, szczególnie te PSG Talon z JD Gaming, pokazały, że nie można nikogo lekceważyć. Co nie zmienia tego, iż TSM raczej jest skazane na pożarcie. Zespół z NA nie potrafi się dostosować do mety i agresywnej gry. 

Team SoloMid przyzwyczajone zostało do spokojnej, pasywnej gry, taką jak prezentuje się w LCS. Oczywiście ta liga słynie z “młynu”, chaosu i jednej wielkiej dezorientacji, jednak przedstawiciele NA na Wordlsach nie starają się kreować swoich sytuacji. W starciach z takimi ekipami, jak LGD, czy fnatic są po prostu skazani na porażkę. To sprawia, że większe szanse na wygraną niewątpliwie ma FNC, jednak ja osobiście postawiłbym na liczbę eliminacji. forBET ponownie postarał się o ciekawą ofertę i dał linię 10.5. Kurs na to, że ekipa selfmade’a zdobędzie ich minimum jedenaście wynosi 1.52, więc dodaje go do kuponu. 

Moja propozycja: fnatic powyżej 10.5 eliminacji

Kurs: 1.52

Zagranie na esport

LGD Gaming – Team SoloMid

Sobota, 10.10.20 – 14:00

Podobnie jest też w przypadku starcia LGD Gaming z Team SoloMid. O TSM napisałem wystarczająco wyżej, więc tutaj skupie się głównie na LGD. Czwarta siła Chin, która ma realne szanse na wyjście z grupy, dotychczas wygrała na fnatic i TSM oraz przegrała na Gen.G. Grupa C wydaje się być bardzo wyrównana, co sprawia, że trudno typować bezpośrednich zwycięzców. Raczej w meczach z ekipą z NA trudno szukać niespodzianek i ta zapewne zakończy zmagania z bilansem 0:6, ale pozostałe spotkania to trochę rzut monetą.

LGD wykazuje się na tym turnieju dużym zrozumieniem mety i swoich draftów. Kompozycje, która wybierają, są raczej przez nich ogrywane, gdyż bardzo dobrze wiedzą, jak je wykorzystywać, co nie jest takie oczywiste. Rotacje po mapie oraz wywieranie nacisków w ważnych momentach również stoi na wysokim poziomie. W zasadzie jedynym mankamentem tej ekipy jest decyzyjność. Zdarza się, że podejmują niepotrzebne walki lub robią głupie błędy. To sprawia, że ich bilans wynosi właśnie 2:1, a nie 3:0. 

LGD ma też momentami braki w umiejętnościach indywidualnych. Może to wynikać z dyspozycji dnia, ale zdarza się wyłapywać gołym okiem ich gorsze zagrania. Ważnym punktem tego zespołu jest Peanut, który miał może słabsze mecze na tym turnieju, ale w najważniejszych momentach pokazywał się z dobrej strony. W tym wypadku również mamy do czynienia z meczem, gdzie LGD Gaming ma o wiele większe szanse na wygraną, ale bezpieczniejszą opcją jest obstawienie ilości eliminacji tej ekipy. Linia wynosi 10.5 a kurs to 1.46. Minimalnie niższy niż w przypadku fnatic, ale da nam kurs całkowity 2.21, który jest już wart uwagi. 

Moja propozycja: LGD Gaming powyżej 10.5 eliminacji

Kurs: 1.46

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forBET typy Lol

Zaloguj się aby dodawać komentarze