Chciałoby się powiedzieć, tak w końcu mamy to. Wczorajszy dzień w wykonaniu Mateusza notujemy na plus w postaci 156 PLN profitu. Tym razem moja kolej na walkę z bukmacherem. Czy uda mi się? Przekonamy się częściowo już dziś wieczorem bowiem, startujemy spotkaniem Brooklynu z Denver, które będziecie mogli obejrzeć o 21 na stronie PZBUKA w zakładce live. Oczywiście musicie posiadać aktywne konto i mieć na nim przynajmniej 1 zł. Także naprawdę warto! 

Odbierz pakiet powitalny w PZBuk!

Bonus od depozytu do 500 PLN + 100 PLN w punktach + voucher 1500 PLN!

Typomania – wygraj wyjazd na mecz ukochanej drużyny!

Załóż konto z kodem: 600PLN

Szukasz typów na NBA? Dołącz do naszej grupy NBA!

Skuteczność typów NBA w tym sezonie: 57/100

Profit: -767

Ubiegłą moją analizę rozpocząłem ankietą na grupie TYPY NBA. Wtedy znaczna większość z was wybrała zbiórki Capeli, które niestety tym razem nie siadły. Dziś ponownie chcąc aktywizować was na grupce ponownie poprosiłem was o pomoc w doborze typu na mecz Denver z Nets. Jednogłośnie wybraliśmy zwycięstwo Nuggets, także nie pozostaje nic innego jak zaprosić was do analizy.

Zdarzenie: Brooklyn Nets vs Denver Nuggets

 Typ:  zwycięstwo Denver Nuggets

Kurs: 1,60

Nets w przeciągu 10ciu spotkań wygrali 7 z nich i ciężko powiedzieć, że przed tym spotkaniem są bez szans. Mimo braku Irvinga, który nadal obserwuję grę swoich kolegów z ławki, to Brooklyn ma swojego lidera. Mowa o Dinwiddie, który średnio notuje 23,8 punktu, 7,5 asysty od ostatniej gry, w której uczestniczył Kyrie. W zespole Sieci jest teraz naprawdę dobra chemia, o czym sam mówi Kenny Atkinson. Panowie wspierają się i to widać, lecz my jesteśmy dziś za zwycięstwem gości. Nuggets przyjeżdżają do Nowego Jorku po przegranej walce w Bostonie. Jokic dwoich się i troił, lecz to nie wystarczyło, gdyż reszta zagrała poniżej poziomu. Murray po starciu powiedział, że zdają sobie sprawę, że nie grają dobrze, a mimo to są w czołówce na zachodzie. Ja tak nie uważam. Więc co w tym meczu moim zdaniem nie zagrało? Myślę, że duże znaczenie miała gra dzień po dniu, która dała się we znaki graczom Michaela Malona. Obie ekipy mają silne składy, lecz jestem zdania, że Bryłki dysponują większym zasobem doświadczenia i jakości na parkietach NBA. Liczę na przełamanie i gram dwójeczkę po kursie 1.60 z oferty PZBUK.

Zdarzenie:  Charlotte Hornets – Atlanta Hawks

 Typ:  D. Graham powyżej 32,5 pkt, zbiórek i asyst

Kurs: 1,83

Jastrzębie w przeciągu 12 ostatnich gier wygrały tylko raz i ciężko w takim wypadku typować, kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Obie drużyny nie grają w pełni skupienia przez 48 minut, jednak to Szerszenie są stawiani w roli faworyta. Początkowo myślałem nad overem 219,5 pkt, lecz w końcu postanowiłem, że drugim typem będzie łączny over Grahama. Devonte na ten moment wyrasta na lidera Szerszeni i potwierdza, że sezon debiutancki ma już z tyłu głowy. Według nas jest jednym z  kandydatów do tytułu MIP, czyli zawodnika, który poczynił największy postęp, względem roku poprzedniego. W zeszłym sezonie tylko 4,7 punktu w przeciągu średnio 14 minut gry, a w tym już 19.1, lecz w przeciągu 33 min. Oczywiście ktoś powie, że w tym momencie występuję w całkiem innej roli w zespole, lecz tak czy siak, jest to ogromny postęp. Rzuciłem okiem w statystyki z ostatnich 10 bitew i nie mogłem inaczej zareagować niż zagrać ten typ.

  • 29 punktów, 8 asyst i 3 zbiórki przeciwko Nets
  • 33 punkty, 9 asyst i 7 zbiórek przeciwko Golden State
  • 15 punktów, 13 asyst i 4 zbiórki przeciwko Suns
  • 24 punkty, 5 asyst i 4 zbiórki przeciwko Bucks

Mógłbym wymieniać jeszcze dalej, lecz nie miałoby to większego sensu, gdyż na ostatnich 10 spotkań notował średnio 20.3 pkt, 8.9 asyst i 4 zbiórki, Rozgrywający jest zdecydowanie w formie i liczę, że przeciwko mającym problemy Hawks dalej pokaże swoją wartość.

Powodzenia!

kupon double

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Konto w PZBuk ✅

Konto na Typomanii- jeszcze nie ❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i walcz o świetne nagrody!