Czas na turniej Blast Premier Fall Series 2020! W trzech grupach zmierzą się ze sobą najlepsze drużyny z całego świata, będziemy mogli również oglądać europejsko-amerykańskie pojedynki! Dziś przede wszystkim zajmiemy się analizą spotkania Natus Vincere oraz pojedynku pomiędzy NiP a EG! Które drużyny będą kontynuować zwycięską passę, a które kolejny raz będą musiały obejść się smakiem? Start zmagań już o 16:30, a tymczasem zapraszam do lektury!

 

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Natus Vincere – OG
27.10.2020 r. Godz. 16:30

 

Analizę rozpoczniemy od pierwszego spotkania z dzisiaj, a mianowicie meczu pomiędzy NaVi a OG! Jest to finał górnej drabinki grupy, a zatem zwycięzca tego pojedynku awansuje bezpośrednio do wielkiego finału, natomiast przegrany otrzyma jeszcze dodatkową szansę w postaci finału niższej tabelki, gdzie będzie mógł walczyć o powrót na szczyt. Według bukmacherów faworytem tego starcia jest drużyna Natus Vincere, która gładko pokonała NiP w swoim poprzednim spotkaniu. Og jest zdecydowanie w gorszej pozycji, gdyż awans musieli oni wydrzeć ekipie EG, wygrywając spotkanie 2:1. Kto dziś zwycięży i awansuje do wielkiego finału?

Powodów, dlaczego Navi jest typowane jako faworyt w tym spotkaniu jest wiele. Jeden z nich jest szczególnie ważny, a jest nim S1mple. W spotkaniu przeciwko NiP pokazał, że jest naprawdę w niesamowitej formie i nic, ani nikt nie jest w stanie go zatrzymać. Bilans 61-32 w statystyce K/D mówi sam za siebie. Gdy ten zawodnik jest w tak dobrej dyspozycji, to cały zespół gra lepiej! Brak formy tego zawodnika to z kolei dobry punkt, gdy chcemy typować przeciwko Navi. W obecnej sytuacji nie możemy jednak ignorować faktu, jak świetnym graczem jest S1mple.

Cała drużyna NaVi, systematycznie gra coraz lepiej. Wygrywają oni ponad 70% swoich ostatnich spotkań, a aż 47,6% z nich stanowią zwycięstwa 2:0. OG natomiast wygrywa około 57% swoich spotkań i zaledwie 28,6% wynikiem 2:0. Co więcej, spośród ostatnich 21 spotkań Navi, ani jedno z nich nie zakończyło się ich przegraną 1:2. Ich rywale takim wynikiem przegrywają około 25% swoich spotkań. Co to oznacza? Wynika z tego, że w przypadku gdy Navi wygra przynajmniej jedną mapę, wtedy albo wygrywają również mapę przeciwnika, albo wytrzymują presję i zamykają spotkanie na trzeciej mapie. OG natomiast często nie utrzymuje pełnego skupienia i maksymalnej formy przez całe spotkanie, ponieważ przegrywają oni co czwarte spotkanie, gdy do rozstrzygnięcia wyniku potrzebna jest trzecia mapa.

Pod względem indywidualnym zdecydowanie trzeba docenić grę Mantuu, który notuje podczas tego turnieju rating w wysokości 1.22, czy Valde, który w tabeli jest tuż za nim. Czy jednak będą oni w stanie przeciwstawić się rozpędzonego snajperowi z Navi? S1mple w momencie gdy notuje średnią formę jest ciągle zawodnikiem niezwykle niebezpiecznym. W momencie gdy jego gra się świetnie układa, wtedy nie ma mowy o pomyłce, nietrafionym strzale czy błędnej decyzji. S1mple jest moim zdaniem najlepszym zawodnikiem na świecie, i w ostatnich spotkaniach to potwierdzał. Moim zdaniem pod względem indywidualnym zawodnicy Navi stoją o półkę wyżej.

Forma NaVi systematycznie rośnie od kilku tygodni, a ich gra wygląda naprawdę dobrze. W meczu przeciwko NiP prezentowali się świetnie, a wynik 2:0 tylko to potwierdza. Trzeba przyznać, że OG pokazało serce do walki w meczu z EG, jednak gra i wynik nie niosą bardzo optymistycznych nastawień przed meczem z Navi. Według mnie Natus Vincere jest o wiele bardziej wymagającą drużyną od Evil Geniuses i po prostu starania OG, ich taktyki i umiejętności nie pozwolą im na pokonanie swojego dzisiejszego rywala. Kurs, jaki bukmacherzy proponują na zwycięstwo Navi jest bardzo atrakcyjny, dlatego decyduję się na dodanie tego zdarzenia do mojego kuponu. Mam nadzieję, że S1mple ciągle będzie w takiej samej formie jak jeszcze wczoraj i rosyjska formacja nie pozostawi OG żadnych złudzeń. Ciekawie prezentuje się również kurs na zwycięstwo NaVi wynikiem 2:0, jednak to już zostawiam do własnej analizy.

 

Natus Vincere – OG
27.10.2020 r. Godz. 16:30
Typ: Natus Vincere wygra spotkanie
Kurs: 1.69

 

grupa typerska

 

NiP – Evil Geniuses
27.10.2020 r. Godz. 19:30 (godzina może ulec zmianie)

 

Przechodzimy do drugiego spotkania, które rozpoczyna się planowo o godzinie 19:30, jednak w wyniku wcześniejszego zakończenia spotkania Navi – OG, godzina rozpoczęcia może ulec zmianie. Ten mecz rozgrywany jest w ramach dolnej drabinki, a więc zmierzą się w nim drużyny, które przegrały swoje poprzednie spotkania. Oznacza to, że zwycięzca tego starcia będzie mógł ciągle walczyć o awans do wielkiego finału, natomiast przegrany pożegna się z turniejem. Stawka jest wysoka, zatem emocje również będą ogromne. Kto okaże się być triumfatorem w tym meczu?

Moim zdaniem czeka nas bardzo wyrównany mecz, natomiast szansę na wygraną danego zespołu wynoszą 50/50. Mecz ten może potoczyć się w każdą ze stron, chociaż sam z lekka kibicuje NiP, ale to tylko osobista dygresja. Z perspektywy bukmacherów w roli delikatnych faworytów stawiani są zawodnicy z Ameryki. Kursy są jednak bardzo wyrównane, dlatego nie rozważam typowania zwycięzcy w tym spotkaniu.

Jako drugie zdarzenie na moim kuponie wybrałem dosyć bezpieczny typ, mówiący o tym, że na pierwszej mapie zobaczymy przynajmniej 25 rund. Jak dobrze wiemy, do wygrania mapy potrzebne jest aż 16 ze strony jednej drużyny, zatem druga ekipa będzie musiała wygrać jedynie dziewięć rund. W przypadku wyrównanego spotkania jest to jak najbardziej osiągalna liczba, zwłaszcza że nie mówimy tutaj o, chociażby mapie Nuke w wykonaniu Astralis, gdzie dominują totalnie oponenta. Co prawda EG fenomenalnie prezentuje się na, chociażby Inferno, jednak NiP również pokazało, że potrafi tam grać.

Dlaczego ten typ jest według mnie dobry? Przede wszystkim dlatego, gdyż jak już mówiłem, spodziewam się wyrównanego spotkania. Obie drużyny prezentują obecnie podobną formę, a i ich zawodnicy grają na swoim przyzwoitym poziomie. Również map pool jest korzystny dla tego typu. Prawdopodobnie będziemy mogli w ramach pierwszej mapy zobaczyć Inferno lub Overpass, a nie są to mapy, na których, teoretycznie, da się zdobyć bardzo dużą przewagę jako antyterroryści, jak na przykład Nuke. To prowadzi do wniosków, że over 25 rund zdaje się być coraz bardziej osiągalny. Prawdopodobnie jako pierwsi mapę będą wybierać zawodnicy NiP, co sprawia, że raczej będziemy oglądać mapę Overpass. EG pokazało już wczoraj, że potrafi grać na tej mapie, wobec czego spodziewam się równej walki i dobrego przygotowania obydwu drużyn.

Podsumowując tę krótką analizę, moim zdaniem taka ilość rund na pierwszej mapie jest dosyć bezpiecznym typem. Przynajmniej dziewięć rund od każdej ze stron to moim zdaniem minimum, i sam myślę, że zostanie pokryty znacznie wyższy over. Pamiętajmy, że jest to mecz o wszystko, zatem obydwie drużyny będą maksymalnie zmotywowane. EG jest z pewnością podrażnione wypuszczeniem z rąk wygranej przeciwko OG, natomiast NiP powinno pokazać więcej niż w spotkaniu przeciwko Navi. Według mnie jest to dobry typ na to spotkanie, a w połączeniu z wyborem z pierwszego spotkania, otrzymamy kurs pozwalający podwoić naszą stawkę!

 

NiP – Evil Geniuses
27.10.2020 r. Godz. 19:30
Typ: Powyżej 24,5 rundy w 1. mapie
Kurs: 1.39

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

Kupon forbet

Zaloguj się aby dodawać komentarze