S1mple w pojedynkę wygra Majora?? Gramy singla 3.77!

Esport zdjęcie 05.11

Już wczoraj rozpoczęła się faza play-off tegorocznego Majora, na wielkiej scenie awans do półfinałów zapewniły sobie ekipy Heroic oraz G2 Esports. Świetnie oglądało się te zmagania, zwłaszcza że na trybunach pojawili się kibice, co oczywiście zaostrzyło rywalizację. Dziś kolejne dwa spotkania, jednak tym razem faworyci są o wiele wyraźniejsi. Natus Vincere jest obecnie chyba największym faworytem całego turnieju, muszą jednak przejść najpierw Vitality, z Zywoo w składzie. Co typować w tym meczu?

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start 600 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Natus Vincere – Vitality:

typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (05.11.2021 r.)

Zdecydowanie najbardziej emocjonujące spotkanie dzisiaj, bo oczywiście naprzeciw siebie staną S1mple oraz Zywoo, czyli według wielu dwóch najlepszych graczy na świecie. Ich pojedynki zawsze dostarczają wrażeń i świetnych zagrań, bo obydwaj zawodnicy potrafią po prostu wznieść się na swój najwyższy poziom w najważniejszych momentach, a właśnie taką chwilą niewątpliwie jest ćwierćfinał Majora. Zwycięzca może być tylko jeden, więc stawka jest naprawdę wysoka. Który z zawodników poprowadzi swoją drużynę do triumfu, a który wróci dziś do domu? Na początku przypominam wam jeszcze o kodzie promocyjnym Fortuna, z którym możecie otrzymać naprawdę fajne bonusy!

Według bukmacherów faworytami i to bardzo wyraźnymi jest ekipa ze wschodu i szczerze mówiąc wysokość kursów bardzo mnie dziwi. O ile rozumiem, że NaVi może być traktowane jako pewniejsza drużyna, jednak takie kursy w półfinale majora, między takimi drużynami sprawiają, że stawianie na Natus Vincere po prostu się nie opłaca, a może tylko sprawiać dodatkowe ryzyko. Przyjrzyjmy się jednak temu co najważniejsze w typowaniu tego typu spotkań, czyli statystykom i formie obydwu drużyn, na trwającym własnie Majorze.

NaVi rozegrało jedynie trzy spotkania na tym turnieju, a wszystko to dlatego, że startowali oni od fazy legend i wygrali każde ze spotkań, co spowodowało ich szybki awans do kolejnej fazy z bilansem 3-0, podobnie jak G2 Esports. Vitality natomiast rozpoczęło naprawdę słabo turniej, bo od bilansu 0-2. Od tamtego momentu każdy kolejny mecz był ich meczem o przetrwanie i w każdym kolejnym spotkaniu udowadniali, że są w stanie walczyć do samego końca i ich forma tak naprawdę jest wyższa niż wielu się spodziewało. Oczywiście w najwyższej formie jest wspominany przeze mnie Zywoo, który obecnie notuje rating 1.33. Z meczu na mecz wszyscy zawodnicy grają coraz lepiej i coraz pewniej, a to oczywiście przekłada się na lepsze wyniki drużyny.

Baner grupy typerskiej facebook

Tak więc, pomimo tego, że Vitality zanotowało gorszy start, tak jednak w tym momencie obydwie drużyny prowadzą serię trzech zwycięstw z rzędu. Przewagą NaVi jest to, że mieli oni kilka dni więcej odpoczynku, a także możliwości do przygotowania się na kolejnego rywala. Przejdźmy jednak do statystyk map, jakie mogą pojawić się w dzisiejszym ćwierćfinale i w tym momencie nie widać już aż tak wielkiej przewagi ekipy S1mpla, a na pewno widać elementy, które mogą przybliżyć Vitality do zwycięstwa. Jeśli chodzi o NaVi, to ich absolutnym bastionem jest mapa Nuke, gdzie wygrali osiem map z rzędu i są tam naprawdę silni. Vitality natomiast najlepiej prezentuje się na mapie Dust, gdzie wygrywają pięć spotkań z rzędu. Obydwie ekipy mają jednak bardzo podobne statystyki na praktycznie każdej mapie, nie jest też tak, że Vitality nagle nie potrafi grać na Nuke, bo jest to jedna z ich ulubionych map.

Co typować?

Idę tutaj pod prąd i typuję zwycięstwo Vitality. Według ich formy i statystyk z tego turnieju nie odstają bardzo od swoich rywali, a z pewnością nie tak bardzo jak mógłby wskazywać kurs na ich zwycięstwo. Gramy formułę BO3, na scenie, więc bardzo dobrze można przygotować się pod swojego rywala, a forma zawodników takich jak Zywoo czy Apex szybuje do góry. Wiem, że S1mple jest bardzo zmotywowany na wygranie tegorocznego Majora, jednak według mnie to najwyższy czas na niespodziankę, a Vitality jest najlepszą drużyną, żeby takiej niespodzianki dokonać. Wiem, że jest to ryzykowny typ, jednak kurs jest bardzo wysoki i z pewnością to ryzyko rekompensuje. Według mnie to najlepszy typ na ten ćwierćfinał i właśnie tak gram mój kupon! Klasycznie na koniec przypominam o regularnym sprawdzaniu naszej strony, gdzie będą pojawiać się kolejne typy na Majora!

Kupon esportowy fortuna 05.11

fot. Norbert Barczyk/pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze