Rzuty rożne w Chinach przyniosą kolejny profit? Walczymy o 245 PLN!

Zawodnicy Chiny

Po jednym dniu przerwy wracamy do Chin, gdzie udało nam się ostatnio przełamać i liczę, że dzisiaj ponownie będziemy cieszyć się z zielonego kuponu. Omówimy sobie obie rywalizacje i mam nadzieję, że ujrzymy ciekawą, ofensywą piłkę. Stawiamy na to, co przyniosło nam profit, zapraszam do lektury!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zhejiang Professional – Dalian Pro: typy i kursy bukmacherskie (06.07.2022)

Beniaminek Super Ligi coraz lepiej czuje się w elicie. Efektem była niedawna mała seria bez porażki, ale niestety ostatnie spotkanie z Henan Songshan Longmen nie wyszedł formalnym gospodarzom. Stworzyli sobie wiele szans, ale nic nie chciało po prostu wpaść do bramki przeciwnika. Niemniej jednak nie ma co narzekać, ponieważ celem jest spokojne utrzymanie się w lidze i sześć oczek przewagi nad zespołem z Kantonu jest dobrym buforem bezpieczeństwa. Cały czas brakuje mi Matheusa, który jest zdecydowanie najlepszym graczem Zhejiang Professional, ale kontuzja uniemożliwia mu występy na ten moment. Czy jego koledzy wrócą na dobre tory?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Dalian Pro, który mnie osobiście zaskakuje. Trzeba chyba pogodzić się z faktem, że uda im się pozostać w Super Lidze, chociaż zawodnicy tego klubu byli jednym z głównych kandydatów do opuszczenia chińskiej ekstraklasy. Spora rewolucja, która przeszła przez ten projekt pomiędzy sezonami, pozwala jednak myśleć o utrzymaniu i budowaniu przyszłości. Remis z Changchun Yatai był bardzo cenny, ale szkoda ostatecznie braku kompletu punktów, bo Dalian Pro dwukrotnie wychodził na prowadzenie. Dzisiaj dla formalnych gości kolejna szansa, aby zainkasować komplet oczek. Czy stać ich na to?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Zhejiang Professional w lidze zakończyło się porażką 0:1 z Henan Songshan Longmen
 • Zhejiang Professional znajduje się na 13. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie 2 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Dalian Pro w lidze zakończyło się remisem 2:2 z Changchun Yatai
 • Dalian Pro znajduje się na 11. miejscu w lidze z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 2 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 1 wygraną Zhejiang Professional i 4 remisami

Co obstawiać?

Tak jak wspomniałem wyżej, atakuje dzisiaj te zakłady, które przyniosły nam ostatnio sukces i celuje w rzuty rożne. Korzystam z BetArchitekta w Forbet i pobieram jedno mało prawdopodobne zdarzenie (poniżej 6.5 goli Dalian Pro) dorzucając właśnie kornery. Prześledźmy sobie ostatnie pięć rywalizacji obu zespołów pod kątem stałych fragmentów gry. Zhejiang Professional: 5, 2, 3, 6, 5. Dalian Pro: 3, 4, 5, 3, 10. Linia 7.5 nie jest wygórowana i pierwsza bezpośrednia rywalizacja zakończyła się właśnie 8 rzutami rożnymi. Mam nadzieję, że obie drużyny również dzisiaj pod tym kątem nie zawiodą. W Forbet czekają na Ciebie bonusy na start!

Powyżej 7.5 rzutów rożnych + Dalian Pro poniżej 6.5 goli

Zagranie grupa

Changchun Yatai – Shandong Taishan: typy i kursy bukmacherskie (06.07.2022)

Przenosimy się do drugiej rywalizacji, która również zapowiada się interesująco. Były beniaminek nie jest już tak groźny, jak w poprzedniej kampanii. Często tak jest, że nowe zespoły zaskakują, ponieważ pozostałe drużyny w stawce nie znają tego klubu, ale z biegiem czasu wiedzą, jakie są mocne i słabe strony danego projektu. Changchun Yatai miał jednak swoje problemy na początku sezonu, ale wydaje się, że wszystko wróci do normy po powrocie swojego lidera i mózgu środka pola, a więc Serginho. Trener Yang Chen szuka optymalnego ustawienia i zaskoczeniem dla mnie było postawienie na dwójkę napastników Dino Ndlovu oraz Junior Negao. Niestety ta koncepcja szybko legła w gruzach i nadeszła zmiana w przerwie przy okazji starcia z Dalian Pro. Dzisiaj należy spodziewać się sporej gry w defensywie, bo i przeciwnik jest mocny. Czy Changchun Yatai sprawi niespodziankę?

Celem Mistrza Super Ligi jest naturalnie ponowne sięgnięcie po złoto i po początkowych problemach wracają na odpowiednie tory. Tylko dwie porażki na osiem rozegranych spotkań to dobry wynik, chociaż beniaminek z Wuhan ma lepszy bilans pod tym względem. Ważne jest utrzymanie się za plecami lidera, aby w bezpośrednich rywalizacjach, postarać się pokonać największego rywala w walce o mistrzostwo. Do pierwszego składu wrócił Marouane Fellaini, który jest sercem i mózgiem Shandong Taishan i to przez niego przechodzi większość piłek. Belg dawno jednak nie popisał się golem. Czy dzisiaj nadejdzie jego przełamanie?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Changchun Yatai w lidze zakończyło się remisem 2:2 z Dalian Pro
 • Changchun Yatai znajduje się na 9. miejscu w lidze z dorobkiem 11 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie 2 zwycięstwa, 5 remisów i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Shandong Taishan w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Guangzhou City
 • Shandong Taishan znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 18 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 6 zwycięstw i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Shandong Taishan 4:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 1 remisem i 4 zwycięstwami Shandong Taishan

Co obstawiać?

Ponownie skuszę się na rzuty rożne, ponieważ jedni i drudzy wykonuj ich bardzo dużo. Pobieram sobie linie 8.5 i dokładam w BetArchitekcie mało prawdopodobne zdarzenie (poniżej 5.5 goli Changchun Yatai). Jak wyglądają kornery w ostatnich pięciu starciach obu drużyn? Changchun Yatai: 3, 4, 8, 4, 6. Shandong Taishan: 6, 9, 16, 4, 12. Liczę bardziej na faworytów, ale outsiderzy tez z pewnością coś dołożą. Pierwsze spotkanie tych zespołów w tej kampanii zakończyło się na 9 rzutach rożnych i mam nadzieję, że dzisiaj również ujrzymy tyle stałych fragmentów gry. Na koniec warto wspomnieć, że gramy w Forbet, gdzie przy rejestracji możesz skorzystać z kodu promocyjnego u tego bukmachera!

Powyżej 8.5 rzutów rożnych + Changchun Yatai poniżej 5.5 goli

06.07. Kupon Forbet Chiny

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze