fot. Rafal Rusek

Warto również zerknąć w stronę Białorusi, gdzie odbędą się cztery mecze tamtejszej Wyszejszaja Liha. BATE oraz Szachcior Soligorsk rozegrają swoje spotkania i postarają się o kolejne punkty w tym sezonie. Czy im się to powiedzie i łatwo pokonają outsiderów ligi? My celujemy w rzuty rożne i mamy nadzieję na udane typowanie. Zapraszam do lektury i sprawdzenia opinii o LVBET, który oferuje BOOSTy postawionych kuponów za większą ilość zdarzeń w jednym AKO!  

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się z kodem 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
3423PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Nioman Grodno vs FC Mińsk (17.04. godz. 15:00)

Nioman to rozczarowanie tej młodej jeszcze kampanii Wyszejszaja Liha. Aktualnie znajdują się na miejscu barażowym i nawet taki beznadziejnie grający Sputnik znajduje się przed gospodarzami. Nie mniej jednak to dopiero piąta kolejka białoruskiej ekstraklasy i za chwilę tabela może się kompletnie odwrócić. Trzeba jednak zacząć regularnie punktować, a z tym ma problem ekipa spod polskiej granicy. Piłkarze Niomana tworzą sobie mnóstwo sytuacji, ale brakuje skuteczności w 16 przeciwnika. W rywalizacji z Dynamem Brześć oddali aż 10 celnych strzałów i żaden z nich nie znalazł drogi do bramki. W ostatnim spotkaniu z Gomelem wyglądało to nieco gorzej i wydaje się, że dzisiaj na ich stadion przyjeżdża dobry przeciwnik do przełamania. Czy gospodarze wreszcie sięgną po pierwszą wygraną w tych rozgrywkach?

Stołeczni swoim zwyczajem łapią pojedyncze punkty, które pozwolą im pozostać w białoruskiej ekstraklasie. Tak było w poprzedniej kampanii, gdzie w pewnym momencie mieli swoje problemy, ale tutaj osiągali remis z jedną drużyną, zwycięstwo z drugą i ostatecznie dosyć pewnie udało się utrzymać w Wyszejszaja Liha. Teraz swój plan realizują już od początku i należy im się szacunek za remis z BATE, chociaż blisko było wygranej. FC Mińsk może sobie pluć w brodę, że komplet punktów nie pozostał u nich, ale napór ekipy z Borysowa był ogromny i to jedno oczko trzeba szanować. Przed nimi kolejny ważny pojedynek, który może pozwolić im na spokojnie rozgrywanie tego sezonu. Czy powstrzymają tym razem Nioman w Grodnie?

Neman Stadium

Premier League

17 kwietnia 2021

15:00

Neman Grodno
FK Mińsk
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 17 kwietnia 2021 14:59.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Niomana Grodno w lidze zakończyło się porażką 0:2 z Gomelem
 • Nioman Grodno znajduje się na 14. miejscu w lidze z dorobkiem 2 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 remis i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie FC Mińsk w lidze zakończyło się remisem 2:2 z BATE
 • FC Mińsk znajduje się na 10. miejscu w lidze z dorobkiem 5 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Niomana Grodno 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie Niomana Grodno, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 remisem

Co obstawiać?

Jak się pewnie domyślacie, gramy rzuty rożne i liczę tutaj najbardziej na gospodarzy. Ile można przegrywać? To pytanie zapewne stawiają sobie gospodarze. Od początku ruszą na swoich rywali i postarają się przełamać tę negatywną serię. FC Mińsk w delegacjach na wiele pozwala, ale i oni sami będą kąsać kontrami. Pobieram linię 8.5 kornerów, która wydaje się być atrakcyjna.

LVbet
1.60
Powyżej 8.5 rzutów rożnych

Skorzystaj z kodu promocyjnego od LVBET już dziś!

grupa

BATE vs Eniergietyk-BDU (17.04. godz. 17:00)

Kolejna strata punktów pojawiła się u gospodarzy, tym razem z FC Mińsk. Pomimo dominacji w całym spotkaniu blisko było porażki, ale rzut karny wykonany w doliczonym czasie gry przez Maksima Skavysha dało jedno oczko na konto BATE. Niestety dla nich ich największy rywal po mistrzostwo Białorusi Szachcior Soligorsk jeszcze się nie pomylił i pomimo tego, że minęły dopiero 4 kolejki, to strata do Górali wynosi już 4 punkty. Ten dystans jest naturalnie do nadrobienia i nie można patrzeć się na innych, ale przede wszystkim na siebie. Przed rozpoczęciem tych rozgrywek doszło do małych przetasować w klubie z Borysowa. Odeszło kilku kluczowych i doświadczonych piłkarzy. Potencjał w składzie jednak jest, który pozwala bić się o najwyższe cele. Czy udowodnią to w dzisiejszym meczu?

Eniergietyk-BDU dosyć niespodziewanie przegrał tydzień temu z beniaminkiem. Jak mocny jest Sputnik, pokazał to przede wszystkim wczoraj, gdzie został zdemolowany przez Isłacz Mińsk. Nie najlepiej świadczy to o gościach, ale przed nimi nowy dzień i nowe wyzwania. Trzeba przyznać, że dzisiejszy przeciwnik leży przyjezdnym, ponieważ w poprzedniej kampanii dwukrotnie sprawili niespodziankę wygrywając z drużyną z Borysowa. Imponujące zwycięstwo osiągnęli szczególnie na stadionie BATE, gdzie przez dłuższy czas Eniergietyk-BDU grał w 10 i był w stanie powstrzymać napór przeciwników. Historia lubi się powtarzać, ale czy akurat dzisiaj? O tym przekonamy się późnym po południem.

Borisov Arena

Premier League

17 kwietnia 2021

17:00

BATE Borysów
Energetik-BGU
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 17 kwietnia 2021 16:58.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie BATE w lidze zakończyło się remisem 2:2 z FC Mińsk
 • BATE znajduje się na 4. miejscu w lidze z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 2 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie Eniergietyka-BDU w lidze zakończyło się porażką 0:1 ze Sputnikiem
 • Eniergietyk-BDU znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 remis
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Eniergetyka-BDU 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie BATE, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

BATE to maszynka do kornerów i część piłkarzy z pewnością pamięta niepowodzenia z poprzedniego sezonu z Eniergietykiem-BDU. Liczę tutaj na zmasowane ataki faworytów, którzy nie mogą dopuścić do sytuacji, która przydarzyła im się w stolicy Białorusi tydzień temu. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że kolejna strata punktów oddali ich od walki o mistrzostwo, ponieważ Szachcior się nie zatrzymuje. Korzystam z zakładów LVBET i tak jak w Grodnie, tak i tutaj pobieram linię 8.5 rzutów rożnych.

LVbet
1.42
Powyżej 8.5 rzutów rożnych

Szachcior Soligorsk vs Sławija Mozyrz (17.04. godz. 19:00)

Najpóźniejsze sobotnie spotkanie w Wyszejszaja Liha odbędzie się w Soligorsku, gdzie aktualny mistrz podejmie Sławiję Mozyrz. Aktualny lider białoruskiej ekstraklasy bardzo dobrze rozpoczął marsz po obronę tytułu. Cztery spotkania i cztery zwycięstwa imponują, a i styl jest bardzo przekonujący. Widać rękę nowego trenera Romana Grygorchuka, który miał Górali wznieść na wyższy poziom i to mu się na razie udaje. Nie ma żadnej ryski w grze gospodarzy i wiele kibiców zastanawia się kiedy pojawi się pierwsze potknięcie. Nowe nabytki sprawdzone przed rozpoczęciem tej kampanii spisują się bardzo dobrze i to pozwala pozytywnie nastrajać się przed kolejnymi wyzwaniami. Dzisiaj przed Szachciorem przeciwnik z niżej półki, ale szczególnie takich nie można lekceważyć. Czy cyfra 15 pojawi się przy nazwie klubu z Soligorska w tabeli Wyszejszaja Liha?

Goście nie prezentują się najlepiej. Porażka 0:2 na własnym obiekcie z Witebskiem chluby nie przynosi i zasłużenie znajdują się na ten moment na 15. miejscu. Jeżeli nie strzelasz goli, to nie masz szans na komplet punktów. Tylko jedna bramka zdobyta i to z Smorgonie pokazuje doskonale, w czym tkwi problem. Nikt nie oczekiwał od Sławiji Mozyrz cudów, bo fani tego zespołu znają swoje miejsce w szeregu, ale marzą, aby zostać w białoruskiej ekstraklasie na kolejny rok. Dzisiaj przed przyjezdnymi zadanie z gatunku bardzo ciężkich. Nie takie jednak rzeczy widzieliśmy w futbolu. Czy sprawią sensację i pokonają mistrza i lidera Wyszejszaja Liha?

Stroitel Stadium

Premier League

17 kwietnia 2021

19:00

Szachtior Soligorsk
Slavia Mozyr
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 17 kwietnia 2021 18:51.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Szachciora Soligorsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:0 ze Smorgonie
 • Szachcior Soligorsk znajduje się na 1. miejscu w lidze z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 3 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie Sławiji Mozyrz w lidze zakończyło się porażką 0:2 z Witebskiem
 • Sławija Mozyrz znajduje się na 15. miejscu w lidze z dorobkiem 1 punktu
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Sławiji Mozyrz 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie Szachciora Soligorsk, zakończyły się 5 wygranymi gospodarzy

Co obstawiać?

Tak jak BATE, tak i Szachcior to kolejna maszynka do rzutów rożnych, co przekonaliśmy się tydzień temu. Tutaj niby gospodarze powinni łatwo i przyjemnie poradzić sobie ze swoim rywalem, ale szczególnie na Białorusi pojawiają się sensacje. Takie historie lubią niespodzianki i ponownie pójdę w stronę rzutów rożnych. Faworyci swoją linię zapewne pokryją, goście również marzą wreszcie o sukcesie i się nie zamkną. Stawiam na minimum 9 kornerów.

LVbet
1.38
Powyżej 8.5 rzutów rożnych

Sprawdź koniecznie bonusy od LVBET!

LVBET na 17.04. Białoruś

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!