Wczoraj w Allsvenskan blisko było, aby trafić kupon z BetArchitektem, mam nadzieję, że tym razem nie zabraknie jednej kartki czy też rzutu rożnego. Krótko omówiłem wszystkie trzy rywalizacje tego poniedziałku i w swoim stylu atakuje zakłady stworzone w Forbet. Liczę na wiele emocji podczas tego wieczoru w Szwecji, zapraszam do lektury!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hammarby – Goteborg: typy i kursy bukmacherskie (11.07.2022)

Zaczynamy od stolicy, gdzie Hammarby podejmie Goteborg. Gospodarze co roku stawiani są, jako jeden z kandydatów do mistrzostwa i trzeba przyznać, że za każdym razem brakuje kilku punktów, aby nawiązać walkę z najlepszymi. Jest to projekt, który ma wierną rzeszę kibiców i może nie są tak fanatyczni, jak Ci od AIK, ale potrafią zagrzewać swoich ulubieńców do gry. Ostatnia forma nie jest najlepsza i porażka w derbach stolicy z pewnością zabolała zawodników Hammarby. Czas na rehabilitacje i na obiekt w Sztokholmie zawita Goteborg, które złapało wiatr w żagle. Na ten moment notują serię trzech wygranych w lidze i nie zamierzają się zatrzymywać. Okej, może przeciwnicy nie byli wymagający, ale liczy się to, co na tablicy wyników i to spowodowało spory awans w tabeli przyjezdnych. Dzisiaj gości czeka trudna przeprawa, ale przy takiej dyspozycji nie można nikogo się obawiać. Czy Goteborg zdobędzie stolicę?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:52.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Hammarby w lidze zakończyło się porażką 0:1 z Djurgardens
 • Hammarby znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 21 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie to 3 zwycięstwa i 3 remisy
 • Ostatnie spotkanie Goteborga w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Degerfors
 • Goteborg znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 20 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 3 zwycięstwa i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Hammarby 2:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na stadionie Hammarby, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 remisami

Co obstawiać?

Możemy spodziewać się interesującego starcia. Hammarby będzie niezwykle zmotywowane, aby się przełamać i wreszcie sięgnąć po zwycięstwo, a Goteborg przedłużyć swoją passę wygranych. Stawiam na minimum 8 rzutów rożnych i 30 punktów kartkowych. Jak wyglądają statystycznie kornery tych drużyn?

 • Rzuty rożne Hammarby u siebie: 7, 3, 9, 7, 6, 13 (ostatnio 7 z Djurgardens ten sam stadion)
 • Rzuty rożne Goteborga na wyjazdach: 8, 8, 1, 2, 7, 2

O kartki zatroszczy się najbardziej doświadczony szwedzki sędzia, a więc Andreas Ekberg, który regularnie pokazuje minimum trzy upomnienia i liczę, że dzisiaj stanie na wysokości zadania. Bonusy w Forbet na Ciebie czekają!

forBet
1.62
Powyżej 7.5 rzutów rożnych + powyżej 29.5 punktów kartkowych

Grupa Zagranie

Helsingborg – Djurgardens: typy i kursy bukmacherskie (11.07.2022)

Przenosimy się na stadion beniaminka, gdzie miejscowy Helsingborg podejmie Djurgardens. Gospodarze nie mogą być zadowoleni ze swojego powrotu do elity. Na ten moment znajdują się na ostatniej pozycji i nie widać większych perspektyw, aby wydostać się z dołu tabeli Allsvenskan. Co prawda udało się zremisować 1:1 z Kalmar, ale oczek jest potrzebnych o wiele więcej. Dzisiaj nadchodzi szansa zwiększenia swojego dorobku, ale rywal jest bardzo wymagający. Przyjezdni co roku znajdują się w czołówce szwedzkiej ekstraklasy i marzą o powtórzenie sukcesu z 2019 roku, gdzie po raz ostatni sięgnęli po krajowe mistrzostwo. Blisko było w poprzednim sezonie, ale zabrakło dwóch punktów. Tym razem ma być zupełnie inaczej, dlatego Djurgardens od początku kampanii 2022 prezentuje się dobrze. Ewentualna wygrana w ten poniedziałek pozwoli im awansować na miejsce wicelidera. Czy faworyt wywiążę się ze swojej roli?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:53.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Helsingborg w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Kalmar
 • Helsingborg znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Djurgardens w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Hammarby
 • Djurgardens znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 24 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 2:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na stadionie Helsingborga, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy, 2 remisami i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Pamiętam pierwsze starcie tych zespołów w tym sezonie, gdzie faworyt sporo się natrudził, aby zremisować mecz z beniaminkiem. Uważam, ze odważnie grające Helsingborg nie jest wcale bez szans, dlatego ponownie zaproponuję kartki i rzuty rożne. Jak wygląda statystyka kornerów po obu stronach barykady?

 • Rzuty rożne Helsingborg u siebie: 6, 2, 6, 6, 4, 5, 8
 • Rzuty rożne Djurgardens na wyjazdach: 3, 8, 7, 3, 7, 5

Jestem zdania, że nie będzie to wcale spacerek dla faworyta, ponieważ gospodarze grają ofensywnie i do przodu, szczególnie przed własnymi kibicami. Sędzia Granit Maqedonci chętnie sięga do kieszonki i liczę, że podtrzyma swoja wysoką średnią, która jest lekko ponad 3 w tym sezonie. Skorzystaj z kodu promocyjnego w Forbet!

forBet
1.69
Powyżej 7.5 rzutów rożnych + powyżej 29.5 punktów kartkowych

Varnamo – Sundsvall: typy i kursy bukmacherskie (11.07.2022)

Czas na omówienie ostatniej rywalizacji dzisiejszego dnia, a więc mecz beniaminków pomiędzy Varnamo a Sundsvall. Niestety obie ekipy znajdują się na dole tabeli Allsvenskan, ale najważniejsze, że jej nie zamykają. W Szwecji są jeszcze gorsze drużyny, które mocno cieniują z formą i to jest szansa dla gospodarzy oraz gości, aby pozostać w elicie. Varnamo notuje serię dwóch porażek z rzędu i dotkliwa przegrana z Varbergiem z pewnością zabolała piłkarzy tego klubu. Była szansa, aby przegonić swojego bezpośredniego przeciwnika w walce o utrzymanie, ale nie był to ich dzień. Dzisiaj stawiani są w roli sporego faworyta. Sundsvall dokonał czegoś niesamowitego i powstrzymał mistrza Malmo. Co by nie mówić, zawodnicy przyjezdnych mieli mnóstwo szczęścia, ponieważ rywal oddał aż 18 celnych strzałów i tylko jeden z nich został zamieniony na gola. Tym razem może zabraknąć nieco farta. Czy goście postawią się drugiemu beniaminkowi?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:53.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Varnamo w lidze zakończyło się porażką 0:3 z Varberg
 • Varnamo znajduje się na 13. miejscu w lidze z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Sundsvall w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Malmo
 • Sundsvall znajduje się na 14. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 5 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Sundsvall 2:0
 • Cztery spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na stadionie Varnamo, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Przy spotkaniach bezpośrednich dwóch beniaminków zawsze towarzyszy sporo emocji, ponieważ zespoły te znają się z poprzednich sezonów, a obie drużyny będą walczyć o utrzymanie. Po raz ostatni zaproponuję 8 kornerów oraz 30 punktów kartkowych. Statystyki rzutów rożnych wyglądają tak:

 • Rzuty rożne Varnamo u siebie: 11, 5, 8, 6, 2
 • Rzuty rożne Sundsvall na wyjazdach: 5, 3, 3, 0, 0

Może u gości nie wygląda to kolorowo, ale dzisiaj zmierzą się z rywalem, który jest na ich poziomie i wierzę, że zagrają odważniej i do przodu. Oby i Kaspar Sjoberg nie oszczędzał na kartonikach, bo z pewnością będzie ostro, a jest to arbiter, który regularnie przekracza zaproponowaną linię.

forBet
1.53
Powyżej 7.5 rzutów rożnych + powyżej 29.5 punktów kartkowych

Kupon Szwecja 11.07. Forbet

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze