fot. Anatoliiy Medved

Ostatnie dwa dni przyniosły 3/4 trafionych kuponów i mam nadzieję, że dzisiaj poprawimy jeszcze ten bilans. Tak jak już wcześniej wspominałem będziemy częściej zaglądać w egzotyczne dla wielu typerów rejony i dzisiaj postanowiłem połączyć ligi w Australii oraz na Białorusi. Gramy w Superbet, który oferuje szeroką ofertę na rozgrywki A-League oraz Wyszejszaja Liha. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia bonusów u tego bukmachera!

Odbierz bonus powitalny do 1084 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Kod promocyjny: ZAGRANIE

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Macarthur FC vs Brisbane Roar (09.04. godz. 11:05)

Macarthur FC to najnowszy zespół na piłkarskiej mapie Australii. Jest to ekipa zbudowana przede wszystkim na doświadczonych zawodnikach, która w szerszej perspektywie ma pomóc rozwinąć ten projekt szkolenie młodzieżą. Na start zdecydowano się ściągnąć wiekowe gwiazdy, jak Matt Derbyshire, Benat, czy Markel Susaeta. Trzeba przyznać, że gospodarze bardzo dobrze radzą sobie w debiucie i trzecie miejsce na ten moment w stawce to tylko potwierdza. Przede wszystkim starają się grać na 0 z tyłu i dwóch ostatnich starciach udało się zachować czyste konta. Nie mniej jednak każda seria się kiedyś kończy i trzeba dołożyć coś w ofensywie, aby cieszyć się z ewentualnych trzech punktów. Czy Macarthur FC sięgnie po czwartą wygraną z rzędu?

Klub z Brisbane lekko zawodzi swoich kibiców w ostatnim czasie. Same remisy i porażki pojawiły się na ich koncie i osoby, które śledzą poczynania gości, z pewnością oczekują przełamania. Ostatnie ich zwycięstwo datowane jest na początek lutego, gdzie rozgromili słabe przecież Melbourne Victory. Osiem meczów z rzędu to straty kompletu punktów i tym sposobem ciężko będzie awansować do play-off jeżeli przy nazwie zespołu nie pojawi się jak najszybciej zieleń. Oglądałem ich ostatnią potyczkę z WS Wanderers i o ile w pierwszej połowie Roar kompletnie nie istniało, tak w drugiej nastąpiło przebudzenie i remis to minimum, na co zasłużyli w tamtym pojedynku. Warto wreszcie zrobić krok w stronę czołowej szóstki A-League.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 9 kwietnia 2021 11:02.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Macarthur FC w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Perth Glory
 • Macarthur FC znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 26 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie Brisbane Roar w lidze zakończyło się remisem 1:1 z WS Wanderers
 • Brisbane Roar znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 17 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 8 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Macarthur FC 2:0
 • Było to ich jedyne bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Muszę przyznać, że długo zastanawiałem się, czy nie iść w stronę gospodarzy, ale obawiam się przełamania gości. Roar wcale nie wyglądało źle w ostatnim czasie i mogą pokusić się o zwycięstwo. W Australii gramy znane i lubiane rzuty rożne. Linia wystawiona jest na 10.5 i liczę na to, że ujrzymy tutaj ofensywne widowisko. Zarówno gospodarze, jak i goście są overowymi ekipami pod tym względem i oczekuję walki o zwycięstwo do ostatnich minut. Jeżeli jedna z drużyn wyjdzie na prowadzenie, to druga z pewnością nie odpuści. Stawiam na minimum 11 kornerów w tej rywalizacji.

Superbet
1.60
Powyżej 10.5 rzutów rożnych

Skorzystaj z kodu promocyjnego od Superbet już dziś!

grupa

Eniergietyk-BDU vs Sputnik (09.04. godz. 16:30)

Zmieniamy klimat i przenosimy się na Białoruś, gdzie rozpocznie się 4. kolejka Wyszejszaja Liha. Wstępne układy sił w tamtejszej ekstraklasie już mamy, ale mogą znaleźć się zespoły, które pozytywnie nas zaskoczą. Takim klubem niewątpliwie może stać się Eniergietyk-BDU, który pomimo straty kilku zawodników stara się walczyć o czołowe lokaty. Przypomnijmy, że to tutaj nowy napastnik Legii Warszawa Jasur Jakhshibaev wypłynął na szerokie wody i wszystko rozpoczęło się od dobrego spotkania z BATE. Teraz próżno szukać następcy w drużynie spod Mińska, ale kilka ciekawych transferów pojawiło się u gospodarzy. Jednymi z nich są Vladislav Vassiljev oraz Artyom Vasilyev, którzy z miejsca stali się liderami. Jeden strzela, drugi asystuje i trzeba przyznać, że ich współpraca nabiera rumieńców. Czy dzisiaj polepszą swoje statystyki?

O Sputniku lepiej nie rozmawiać, ponieważ w poprzednim tygodniu zepsuli nam ciekawe AKO na Wyszejszaja Liha. Nie mniej jednak jest to beniaminek białoruskiej ekstraklasy, który na ten moment w elicie sobie kompletnie nie radzi. Trzy porażki do tego 0 dorobek bramkowy, takim sposobem gry nie utrzymasz się na 1. szczeblu rozgrywek danego kraju. Przyjezdni stwarzają sobie okazje, ale są bardzo nieskuteczni, a poza tym ich celne strzały nie są wcale groźne, oddawane często w środek bramkarza. Trzeba się kiedyś przełamać i ciekawy jestem czy nastąpi to w ten piątek. Zwycięzca zaplecza Wyszejszaja Liha z poprzedniej kampanii powinien wreszcie sięgnąć po punkt jeżeli myśli o pozostaniu w ekstraklasie. Czy dzisiaj zaskoczą swoich kibiców pozytywnym występem?

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 9 kwietnia 2021 16:29.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Eniergietyka-BDU w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Ruchem Brześć
 • Eniergietyk-BDU znajduje się na 7. miejscu w lidze z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Sputnika w lidze zakończyło się porażką 0:1 z FC Mińsk
 • Sputnik znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 0 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 2:2
 • Było to ich jedyne bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Rozum każe mi iść w stronę underu, serce niekoniecznie, ale zdziwię się jeżeli ujrzymy tutaj masę bramek. Początek Wyszejszaja Liha jest mało obfity w trafienia, szczególnie gdy spojrzymy na dokonanie beniaminka. Sputnik całkiem nieźle broni, ale jeżeli nie strzelasz gola nawet FC Mińsk to wiedz, że coś się dzieje. Eniergietyk-BDU do tej pory spisuje się całkiem nieźle i jestem zdania, że mają spore szanse na trzy punkty. Kurs na ich wygraną jest śmiesznie niski, dlatego korzystając z zakładów w Superbet postanowiłem podeprzeć ich ewentualny sukces remisem i underem 3.5 bramek. Liczę na to, że zachowają czyste konto, a zdobędą maksymalnie 3 trafienia. Taki scenariusz jest bardzo realny.

Superbet
1.55
Eniergietyk-BDU nie przegra + poniżej 3.5 bramek w meczu

Koniecznie sprawdź opinie o Superbet!

Dodatkowe 1084 PLN bonusu w Superbet!

 • Załóż konto w Superbet z linku: zagranie.com/go/superbet
 • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
 • Obrót bonusem jest jednokrotny
 • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
 • Czas na obrót bonusem: 7 dni
 • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 1000 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

Białoruś i Australia Superbet 09.04.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!