Już dziś polscy siatkarze pod wodzą Vitala Heynena rozpoczną kolejną edycję Ligi Narodów, która w tym roku będzie wyglądać inaczej niż dotychczas. Zmienia się wiele, ale nie jedno – nasza reprezentacja z pewnością będzie zaliczać się do grona ścisłych faworytów do wygranej w całych zawodach. Przygotowaliśmy solowy zakład na spotkanie Polska-Włochy z kursem 2,38 w Fortunie!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów siatkarskich? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Nowy format i “bańka” w Rimini

Pierwotnie zakładano standardowy format z rozgrywaniem turniejów w różnych częściach świata, ale z powodów bezpieczeństwa rozgrywki siatkarzy i siatkarek przeniesiono do włoskiego Rimini, gdzie w dwóch halach przez 34 dni zostanie rozegranych łącznie aż 248 meczów. Po 120 spotkań fazy zasadniczej turnieju siatkarzy i siatkarek oraz po cztery mecze o medale. Rozgrywki kobiet i mężczyzn będą rozgrywane naprzemiennie. Drużyny nie będą zmieniać stron po zakończonych setach, a także ograniczono prezentację zespołów. Nie będzie także hymnów państw przed meczami, sędziów liniowych, dzieci do podawania piłek. Ważnym faktem jest też to, że podczas spotkań nie będzie nawet dziennikarzy, w związku z czym w hali będą wyłącznie drużyny i sędziowie. Liga Narodów będzie zatem przypominać bardziej rozgrywki Pucharu Świata ze względu na rozgrywanie meczów w jednym kraju oraz w dosyć krótkim odstępie czasowym, niż klasyczną Ligę Narodów. Niemniej czekają nas spore emocje na rozpoczęcie sezonu olimpijskiego.

Gospodarze bez trenera

Włosi, z którymi dziś zainaugurujemy turniej, również w tym sezonie mają w terminarzu Igrzyska Olimpijskie oraz mistrzostwa Europy. Selekcjoner Gianlorenzo Blengini postanowił podejść do przygotowań olimpijskich dość nieszablonowo i podzielił grupę zawodników – część z nich gra dziś z Polakami, a sam trener wybrał się z grupą kluczowych graczy na osobne przygotowania. Młodszą część ekipy pozostawił w Rimini ze swoim asystentem Antonio Valentinim. Najstarsi zawodnicy mają po 27-28 lat, a dla wielu 20-21-latków będzie to okno wystawowe i pole do popisu, wszak kadra na igrzyska w Tokio będzie ograniczona. W roku olimpijskim trzeba ustawić priorytety i drużyny grające w Japonii, a później także w mistrzostwach Europy z pewnością nie stawiają Ligi Narodów na pierwszym miejscu. Do tej pory Włosi w dwóch edycjach tego formatu zajęli ósme miejsce. Niewiele wskazuje, by w tym sezonie powalczyli o medale, a raczej zakręcą się ponownie wokół środka stawki.

Jakie opinie ma Fortuna – bukmacher z którym dziś gramy?

Szeroki wachlarz możliwości Heynena

Selekcjoner reprezentacji Polski ma w kim wybierać jeśli chodzi o powołania do kadry. Zdecydował się zabrać do Rimini 19 zawodników i jak sam zapowiadał – każdy dostanie swoją szansę, będzie także próbować różnych ustawień na parkiecie. Pierwszy etap przygotowań do imprezy docelowej będzie polem doświadczalnym i zapewne zobaczymy wiele nowych, nie trenowanych wcześniej kombinacji. Zarówno po stronie zawodników, jak i sztabu szkoleniowego słyszymy wypowiedzi, że chcemy wygrać Ligę Narodów, jednak w drużynie jest świadomość, że to dopiero pierwsza ze ścieżek prowadzących do Tokio. Dwumecz z Belgami pokazał, że nawet i eksperymenty mogą być efektowne.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27 czerwca 2022 04:46.

Co gramy?

Ostatnie spotkanie z reprezentacją Włoch miało miejsce podczas ostatniego Pucharu Świata, w którym gładko wygraliśmy 3:0 (18,18,22). Myślę, że z okrojoną reprezentacją Italii możemy poradzić sobie jeszcze lepiej. Prawdopodobnie nasza drużyna nie zagra w najsilniejszym składzie przez całe spotkanie, ale nawet rezerwowi stanowią bardzo mocne punkty. W towarzyskim dwumeczu z Belgią nie pozostawiliśmy złudzeń rywalom, którzy na osiem rozegranych setów nie wygrali żadnego, a łącznie zdobyli 123 punkty aż pięciokrotnie nie dobijając do bariery 15 punktów i tylko raz łamiąc 20 oczek w jednym secie. Michał Mieszko Gogol pytany o formę naszych kadrowiczów zapewnia: – Zawodnicy są na różnych poziomach przygotowań, ale to co prezentują na treningach to bardzo wysoki poziom, ciężki do osiągnięcia w klubach. Chcielibyśmy zagrać na maksimum swoich możliwości, na tyle na ile się da. – znając naszą kadrę nie od dziś wiemy, że możemy spodziewać się maksimum zaangażowania, dlatego stawiam, że wygramy gładko w trzech setach. Jeśli nie damy się wplątać w grę na przewagi to powinniśmy zdobyć 75 punktów, rywale jeśli zdobędą łącznie 60 punktów, to będziemy zadowoleni. Oznacza to, że średnio musieliby zdobywać po 20 punktów na set. Oczywiście typ będzie też trafny, jeśli przegramy równie szybko, jednak tego wariantu nie przewidujemy i trzymamy kciuki za naszych!

Fortuna
2,38
Poniżej 135,5 punktu w meczu

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

solo liga narodów siatkówka polska 28.05

fot. Adam Starszynski

Zaloguj się aby dodawać komentarze