fot. Bai Xuefei

Po raz kolejny meldujemy się na kortach w Miami, gdzie panowie rozpoczynają już rywalizację w drugiej rundzie drabinki głównej. My dodatkowo będziemy mogli emocjonować się spotkaniem deblowym, które wybrałem na nasz kupon. Czy uda nam się dobrze rozpocząć weekend? Sprawdźcie, co przygotowałem oraz zapraszam do sprawdzenia oferty bonusowej od Etoto, z której możecie skorzystać przy założeniu konta! 

Zarejestruj się w ETOTO i odbierz bonus od depozytu 100% do 1500PLN + 500 PLN we freebetach

(specjalna oferta dla użytkowników Zagranie.com)

etoto baner 2000 pln

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Grigor Dimitrov – Cameron Norrie

26.03.2021 r. – 17:30

Nie wiem, czy po pierwszej rundzie spotkania Norrie vs. Nishioka, nie zdobyli oni już miana, jednego z najgorszych meczów męskich na tym turnieju. Mecz, w którym mogliśmy zobaczyć trzy sety i wyrównaną walkę. Była to jednak walka na poziomie mocno amatorskim, gdzie zawodnicy skakali ze swoją formą meczową, że aż ciężko było na ten mecz patrzeć. Nie wiem, z czego bierze się, aż tak mocna nierówność w występach Norriego, ale to jest jeden z czynników, dla których nie lubię grać na tego zawodnika. Reprezentant Wielkiej Brytanii wydawałoby się, że ma przed sobą łatwe zadanie do wykonania, gdyż mierzył się z Japończykiem, którego forma jest daleko w tyle, porównując jego grę z występami z poprzednich lat. Cameron swój mecz zaczął od wysokiego zwycięstwa w pierwszym secie, którego wygrał w stosunku gemowym 6:1. Drugi set to zupełnie inne nastawienia i oblicze Brytyjczyka. Poprawiona skuteczność pierwszego serwisu, która zupełnie nie odnosiła się do zdobyczy punktowych i w efekcie porażka 3:6 z wcześniej wspomnianym Japończykiem. Ostatni set i dosyć dziwna sytuacja, jak na męski tenis. Norrie od razu został przełamany i to dwukrotnie, gdzie na tablicy wyników widniał wynik 1:5 w gemach. Mogłoby się wydawać, że mecz już jest przegrany i to na własne życzenie Camerona. Jednak Japończyk zaczął grać jeszcze gorzej i mecz zakończył się wynikiem 2:1 w stosunku setowym, a 7:5 w gemach w decydującej rozgrywce. Ciężko oglądało się to spotkanie, które nie obfitowało w fajerwerkowe wymiany, a zawodnicy rozgrywali maksymalnie sześć punktów podczas gema. Z takim podejściem do meczu, ciężko będzie Brytyjczykowi cokolwiek ugrać, ponieważ przed nim bardzo wymagający rywal, który z pewnością będzie chciał wykorzystać jego brak stabilności.

Tym rywalem będzie Bułgar, Grigor Dimitrov, który nieco odpuścił grę w Acapulco, na rzecz turnieju w Miami. Przyznał, że czuje się dobrze na amerykańskich kortach, a z jego zdrowiem jest wszystko dobrze. To ważne, ponieważ podczas ćwierćfinałowego starcia w Australian Open, dolegał mu ból w plecach, co nie pozwoliło mu na osiągnięcie kolejnego półfinału w Wielkim Szlemie w jego karierze. Dzisiaj stawiam go za faworyta spotkania, mimo że jeszcze nie grał na kortach w Miami w żadnym meczu drabinki głównej w tym roku. Grigor ma dużo lepsze argumenty własnego podania oraz podejścia technicznego i taktycznego, co powinno dać dużą różnicę w spotkaniu, przeciwko zawodnikowi opierającemu się głównie na monotonii wymian i ciągnięcia meczu na szczęśliwych czasami zagraniami. Bułgar bardzo dobrze wszedł w sezon, pokazując swoje spore umiejętności kontroli tempa na początku roku. Grigor jest bardzo dobrze nastawiony do gry ofensywnej, co powinno nieco sprawić problemów Norriemu, który nie jest pionierem tenisa defensywnego. Tym bardziej za Dimitrovem przemawia fakt gry na otwartym korcie. Inaczej latająca piłka, powinna także być jego atutem i większe zastanowienie do tego typu, stawiałbym w momencie gry w hali, gdzie Norrie wygląda lepiej.

Co obstawiać?

Dzisiaj idę w stronę Bułgara, który bardzo dobrze prezentuje się na początku sezonu, tym bardziej że z jego sprawnością fizyczną jest już wszystko w porządku. Patrząc na pierwszy mecz w wykonaniu Norriego, zdecydowanie nie będę widział go, jako mogącego sprawić niespodziankę w turnieju, dlatego dzisiaj gram win Dimitrova! 

etoto
1.51
Grigor Dimitrov win

Załóż konto w Etoto i zgarnij kody promocyjne, które dostępne są w po rejestracji z bezpośredniego linku z Zagranie.com!

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Rajeev Ram/Joe Salisbury – Austin Krajicek/Franco Skugor

27.03.2021 r. – 15:00

(mecz przeniesiony z 26.03 na sobotę 27.03)

Starcie pierwszej rundy w turnieju gry podwójnej w Miami. W 1/16 finału w amerykańskim turnieju, w środku drabinki, do boju stawiają się zespoły, gdzie zdecydowanie wyżej w roli faworytów, powinno się stawiać zestawienie amerykańsko-brytyjskie. Para Ram/Salisbury mogą pochwalić się już zwycięstwem Australian Open 2020, a w tym roku byli oni finalistami tegorocznego turnieju w Australii. Zdecydowanie ich domeną jest gra na otwartych kortach twardych, gdzie notują najlepsze wyniki. Ci zawodnicy mogą mocno postraszyć serwisem, gdyż ich wzrost pozwala im na mocne uderzenie w pierwszym podaniu. Ich atutem zdecydowanie jest także zasięg ramion i refleks, co jest bardzo ważnym elementem w grze podwójnej. Mimo dopiero dwóch lat we wspólnym zestawieniu mają oni sporą bazę doświadczenia i zrozumienia na korcie, co widać w ich pojedynkach. Trochę niemrawy występ w Acapulco, gdzie uważam, że woleli sobie odpocząć przed ważniejszym turniejem, który rozpoczyna się właśnie dziś. Dla mnie ta para jest w stanie osiągać znaczące sukcesy na kortach twardych oraz trawie. W pierwszym tysięczniku w tym roku mogą sobie nazbierać sporą pulę punktów i pieniędzy i myślę, że właśnie tak będzie. Trzeba bardzo uważnie przyjrzeć się ich pierwszemu starciu i brać ich pod uwagę przy kolejnych zmaganiach.

Z kolei ich rywale to zestawienie amerykańsko-chorwackie, które mimo większego doświadczenia indywidualnego na korcie, to w parze nie mają aż tak dobrego zgrania, jak para wymieniona powyżej. Grają ze sobą dopiero 7 turniej na kortach twardych, gdzie tylko w dwóch udało się im dotrzeć dalej niż do drugiej rundy. Zdecydowanie ich specyfika gry bardziej pasuje do kortów o nawierzchni ziemnej, co widać w ich dynamice podczas gry. Nie mają tak sporego atutu serwisowego, jak ich dzisiejsi rywale, a w poprzednim bezpośrednim starciu nie zdołali przełamać ani razu pary Ram/Salisbury, a sami oddali aż 3 własne podania. Myślę, że ich występ zakończy się już w pierwszej rundzie turnieju w Miami, dlatego dzisiaj proponuje zakład na zwycięstwo ich rywali w pierwszej rundzie MiamiOpen 2021.

Co obstawiać?

W tym spotkaniu, jako faworytów widzę duet amerykańsko-brytyjski. Mają oni znacznie większe doświadczenie, jeżeli chodzi o wspólną grę, a ich specyfika tenisa przynosi najlepsze efekty właśnie na kortach twardych. Dzisiaj stawiam na zwycięstwo pary Ram/Salisbury, którzy po raz drugi powinni pokonać dzisiejszych oponentów. Dodatkowo zapraszam do stworzenia kuponu w Etoto, gdzie gramy dzisiejsze zdarzenia! 

etoto
1.44
Ram/Salisbury win

 

Bonus od depozytu 100% do 1500 zł – zasady:

  • Minimalna wpłata uprawniająca do wykorzystania bonusu – 1 zł.
  • Maksymalna wpłata do wykorzystania promocji – 1500 zł.
  • Bonus należy obrócić x6 – można to zrobić w zakładach SOLO (z kursem min. 2.20) lub zakładach AKO (z kursem min. dla pojedynczych selekcji 1.50).
  • Obrót można wykonać w ciągu 30 dni.
  • Po rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, gracz będzie mógł bonus wypłacić.

Tylko u nas +500 zł w ETOTOMANII !

Rejestrując się w ETOTO z kodem z naszych banerów lub linków poza znakomitą ofertą bonusu 100% do 1500 PLN otrzymasz automatycznie także srebrny status w programie lojalnościowym ETOTOMANIA! Oznacza to, że możesz otrzymać minimum 16 freebetów i bonusów w miesiącu o łącznej wartości ponad 500 zł!

ETOTOMANIA to program lojalnościowy, dzięki któremu Twoja aktywność jest odpowiednio nagradzana. Stawiając zakłady zbierasz punkty, które decydują jakie nagrody odbierzesz w następnym miesiącu. A tych jest multum! Przykładowo dla poziomu srebrnego (co najmniej 350 pkt zebranych w poprzednim miesiącu) otrzymujesz freebety i bonusy o łącznej wartości ponad 500 złotych. Na poziomie złotym zgarniasz oferty codziennie przez cały miesiąc, a ich łączna wartość przekracza 1000 zł!

Dubel tenis 26.03.2021

Zapraszam także do zapoznania się z opiniami na temat bukmachera, u którego stworzony został kupon, gdzie znajdziecie ważne informacje odnośnie Etoto! 

Zaloguj się aby dodawać komentarze