Jako że sezon KHL zakończył się dwa tygodnie temu, to dawno nie było z mojej strony hokeja na lodzie. Łukasz przybliża Wam na co dzień NHL, a za chwilę rozpocznie się najważniejsza impreza sportowa w tej dyscyplinie, a więc Mistrzostwa Świata na Łotwie. Zanim do tego dojdzie to w Czechach odbywa się ostatni z turniejów EHT pomiędzy reprezentacjami Rosji, Czech, Finlandii i Szwecji. W drugim dniu rywalizacji postaramy się dobrze wytypować czwartkowe spotkania. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia bonusów w STS!

1200 PLN od depozytu + 230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

sts

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Rosja vs Finlandia (13.05. godz. 16:00)

Każda osoba, która choć trochę słyszała o hokeju na lodzie wie, że reprezentacja Rosji to jedna z najmocniejszych drużyn w tej dyscyplinie sportu. Założona liga KHL traktowana jest, jako druga siła po NHL, chociaż nie każdy się z tym zgadza. To powoduje, że konkurencja jest spora. Mistrzostwa Świata odbędą się w terminie play-off NHL, dlatego też skład naszych północnych sąsiadów oparty jest głównie na zawodnikach KHL. Nie mniej jednak jest kilka drużyn zza Oceanu, które zakończyły już swoją kampanię i kilku hokeistów zamelduje się na zgrupowaniu reprezentacji. Mikhail Grigorenko, Alexander Barabanov, Ivan Provorov, Vladislav Gavrikov, Nikita Nesterov i Aryom Zub to spore wzmocnienia i trener SKA oraz Rosji Baleri Bragin będzie miał w kim wybierać. W pierwszym meczu ze Szwedami bardzo dobrze spisywał się link z Petersburga, szczególnie w PP było widoczne zrozumienie Antona Burdasova, Igora Ozhiganova oraz Vasili Podkolzina. Każdy z zawodników walczy o wyjazd na Łotwę, dlatego też o motywację Czerwonej Maszyny nie musimy się obawiać.

Reprezentacja Finlandii oparta jest głównie na zawodnikach z rodzimej ligi. Nie mniej jednak pojawiło się kilku hokeistów, którzy mają być prawdziwymi liderami swojej ekipy. Mowa tutaj o Harri Säteri, Jussi Olkinuora, mistrzach KHL z Avangardu Omsk, a więc Oliwer Kaski oraz Ville Pokka. W ataku mają błyszczeć głównie gracze z Jokerit Helsinki Veli-Matti Savinainen, Saku Mäenalanen, czy też Iiro Pakarinen. Warto zerknąć także na wielki talent z tamtejszych rejonów. Anton Lundell pomimo młodego wieku już teraz jest wystawiany do pierwszej reprezentacji. Jak można zauważyć, mocną stroną Suomi ma być obrona i tak też przez dłuższy czas we wczorajszym spotkaniu z Czechami było. Niesamowicie pomiędzy słupkami prezentował się Harri Säteri, ale ostatecznie dwukrotnie skapitulował. Dzisiaj formalnych gości czeka o wiele trudniejsze zadanie.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 30 lipca 2022 04:19.

Co obstawiać?

Naszpikowana gwiazdami reprezentacja Rosji potrzebuje dobrego turnieju, aby podbudować sobie morale przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata. Zazwyczaj przyjęło się, że odpuszczają rozgrywki przed najważniejszą imprezą, ale w Czechach widać ich zaangażowanie. Walka o wyjazd na Łotwę jest spora i każdy z zawodników daje wiele, aby przekonać do siebie trenera Valeriego Bragina. Jestem zdania, że poradzą sobie z Suomi, którzy byli zdominowani przez swoich wczorajszych rywali. Zapewne dojdzie do zmiany w bramce i Harri Säteri zostanie zastąpiony Jussi Olkinuorą, ale czy to będzie na plus? Nie wydaje mi się. Korzystam z zakładów w STS i pobieram końcowe zwycięstwo faworytów. Mam nadzieję na podtrzymanie przez nich dobrej passy.

STS
1.67
Rosja końcowe zwycięstwo

Sprawdź opinie o bukmacherze STS!

hokej

Czechy vs Szwecja (13.05. godz. 20:00)

Przenosimy się już do gospodarzy Carlson Hockey Games, którzy mają sporą nadzieję na sukces w tym turnieju oraz na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Na ten moment skład naszych południowych sąsiadów nie wygląda najlepiej, ale mają pojawić się jeszcze posiłki z NHL. Tak jak w przypadku Finów, tak i tutaj silną stroną jest defensywa. Simon Hrubec zapewne będzie 1 swojej drużyny. Zdobywca Pucharu Gagarina błyszczał w ostatnim czasie i jeżeli utrzymał formę, to trudno go będzie pokonać. Spotkania reprezentacyjne to jednak inna bajka i ciekawy jestem jak zaprezentuje się bramkarz Jastrzębi. Podobał mi się wczorajszy pokaz charakteru gospodarzy. Pomimo tego, że ciągle napierali, to nic nie wpadało, ale ostatecznie wygrali z Suomi 2:1. Takie starcie z pewnością ich podbuduje. Bracia Zohorna oraz napastnicy z KHL Lukas Radil, Robin Hanzl i Jiri Sekac maja być główną bronią szkoleniowca Filipa Pesana. Czy to ujrzymy dzisiaj?

Po drugiej stronie barykady znajdują się Trzy Korony, które walczyły dzielnie z Rosją, ale koniec końców to ich przeciwnicy sięgnęli po zwycięstwo. Bardzo aktywni byli obrońcy, którzy złapali sporo punktów. Viktor Loov, czy też Jonathan Pudas znani są w Jokerit Helsinki z tego, że potrafią kreować sytuacje dla swoich kolegów. Kluczowa była druga tercja, gdzie Szwecja nieco przespała. Była to dobra lekcja na przyszłość i wnioski trzeba jak najszybciej wyciągnąć. Dzisiaj przed formalnymi gośćmi przeciwnik, który znajduje się na podobnym poziomie. Nie wolno jednak łapać tak wiele kar mniejszych, jak w środowym pojedynku. W ostatnich jednak meczach nie zawsze szło im z Czechami. Jak będzie tym razem na terenie rywala? Przekonamy się późnym wieczorem.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 30 lipca 2022 04:19.

Co obstawiać?

Co by nie mówić zaimponowali mi gospodarze we wczorajszym spotkaniu. Pomimo szybko straconego gola to oni dzielili i rządzili na tafli. Sprawiedliwie sięgnęli po końcową wygraną z Finami i uważam, że dzisiaj także mają szanse na sukces. Szwecja nie jest łatwym rywalem, jak nikt na tym turnieju, ale ma swoje słabości. Dzisiaj spodziewam się u Czechów Simona Hrubeca pomiędzy słupami, co dodatkowo zabezpieczy tyły. Idę w stronę naszych południowych sąsiadów i stawiam na to, że nie przegrają tego meczu w regulaminowym czasie. Liczę na mądrą grę gospodarzy.

STS
1.52
Czechy nie przegrają w regulaminowym czasie

Skorzystaj z kodu promocyjnego STS!

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Hokej STS 13.05.

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

fot. Pawel Andrachiewicz

Zaloguj się aby dodawać komentarze