W piątek rozegrany zostanie pierwszy półfinał MSI 2022, w którym Royal Never Give Up zmierzy się z Evil Geniuses. RNG jest tutaj bardzo mocnym faworytem, ale czy to się przełoży na zwycięstwo tej ekipy? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak jej pójdzie, bo jest tutaj mocnym faworytem. Do kuponu dorzucamy także starcie z Valoranta, a konkretnie rywalizację Guild Esports z Team Liquid!
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Royal Never Give Up – Evil Geniuses: typy i kursy bukmacherskie (27.05.2022)

W półfinale MSI 2022 pierwszym meczem będzie starcie Royal Never Give Up z Evil Geniuses. To spotkanie zaplanowano na piątek, a faworytem jest RNG. Nic w tym dziwnego, ponieważ ekipa z Chin jest o wiele lepsza i w efekcie powinna tutaj sięgnąć po zwycięstwo. Wiele osób typuje, że wygra 3:0 i nie będzie miała najmniejszych problemów, ale trzeba jednak pamiętać, że G2 potrafiło ją pokonać, więc EG przy odrobinie szczęścia także może spróbować. Royal Never Give Up w fazie grupowej (stage 2), wykręciło wynik 8-2, odjeżdżając konkurencji bardzo mocno. Czy teraz też zdeklasują rywali? Na pewno warto podkreślić też fakt, że czysto pod kątem umiejętności Royal Never Give Up wypada o wiele, wiele lepiej niż niż Evil Geniuses. Niemal pod każdym każdym kątem jest to lepsza drużyna niż Evil Geniuses. Chiński region od zawsze jest lepszy niż Ameryka i trudno sobie wyobrazić scenariusz, w którym RNG odpada z rozgrywek!

Co obstawiać?

W stage 2 Royal Never Give Up pokazało się ze znacznie lepszej strony niż T1, czy G2 Esports, nie mówiąc już nawet o Evil Geniuses. Różnica w formie obu drużyn jest widoczna w ich wynikach na MSI 2022, co też przekłada się naturalnie na kursy dostępne u bukmacherów. LV BET bardzo mocno faworyzuje RNG i trudno się temu dziwić. Trzeba jednak pamiętać, że bardzo dużo będzie zależeć od formy dnia. Na pewno starcie Evil Geniuses z Royal Never Give Up to będzie świetne widowisko, bo obie drużyny lubią grać ofensywnie i agresywnie. Według bukmacherów faworytem jest RNG, a ja stawiam na to, że zobaczymy w tym spotkaniu tylko trzy mapy i gładką wygraną Royal Never Give Up. Kurs w LV BET wynosi aż 1.62, a pamiętaj, że z kodem promocyjnym dostaniesz specjalne bonusy!
LVbet
1.62
-3.5 mapy

Guild Esports – Team Liquid: typy i kursy bukmacherskie (27.05.2022)

Drugim meczem, który dodajemy na kupon, jest starcie Guild Esports z Team Liquid, które odbędzie się nie w League of Legends, ale w Valoranta. ScreaM i spółka ostatnio są w znacznie lepszej formie niż Guild Esports, więc nic dziwnego, że wiele osób uważa ich za faworytów. Mają spore szanse na to, żeby sięgnąć tutaj po zwycięstwo, chociaż trudno nie odnieść wrażenia, że mają spore wahania formy, co przekłada się na ich dyspozycję dnia. TL stoi teraz przed trudnymi starciami, a to również należy uwzględnić, ponieważ presja na tej ekipie jest o wiele większa niż na Guild Esports. Typy na to starcie warto będzie połączyć z innymi propozycjami na esport. Na Zagranie znajdziesz analizy naszych ekspertów na zbliżające się rozstrzygnięcia w MSI 2022!

Co obstawiać?

Guild Esports niemal pod każdym względem wygląda o wiele gorzej niż Team Liquid. Warto także podkreślić, że GE tylko dwa razy wygrało z Team Liquid, podczas gdy ScreaM i spółka aż cztery razy byli lepsi od rywali. Ostatnie trzy spotkania pomiędzy tymi ekipami, to dwa zwycięstwa Liquid po 2:0 i jedno 3:1. Jak więc widzimy, obecnie różnica w formie obu ekip jest wręcz ogromna, co też się przekłada na ich potencjalne szanse. LV BET twierdzi, że tutaj Liquid powinno zdominować rywali. Czy tak się faktycznie stanie? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie obu drużynom. Pamiętaj, żeby odebrać też bonus w LV BET, dzięki któremu będziesz mógł grać bez ryzyka!
LVbet
1.50
Team Liquid wygra z Guild Esport
typy lol i valorant 27.05.2022
fot. lv bet
fot. Pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze