Wczoraj zabrakło szczęścia i cały kupon poszedł na marne przez brak jednego punktu w koszykówce. Dzisiaj idziemy już tylko w piłkę na Białorusi. Ostatnie dni pokazują, że to opłacalna liga do grania, dlatego przygotowałem dla Was 2 kupony. Jeden pewniejszy, w którym do wygrania 427 PLN, natomiast drugi bardziej ryzykowny z możliwością zgarnięcia 526 PLN. Zarówno jeden, jak i drugi, mają szansę bytu i jak dla mnie warto spróbować. Oczywiście, stawki są adekwatne do ryzyka, którego w jednym kuponie nie będzie na pewno! Od dziś do niedzieli możecie zagrać w STS bez ryzyka do 230 PLN! Lecimy po kolejny zysk!

Odbierz nawet 1499 PLN na start!

Tylko w sobotę i niedzielę, tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!

Isłocz Mińsk rezerwy – Sławija Mozyr rezerwy

17.04.2020r. godz. 12:00

Zabawę zaczniemy od spotkania Isłocza Mińsk i Sławiji Mozyr, w którym zdecydowanym faworytem są gospodarze i to oni powinni pewnie wygrać. Napisałem, że powinni, bo w tej lidze może stać się wszystko, ale wydaje mi się, że mają dość wyraźną przewagę. Nie chodzi o same wyniki, które jasno przemawiają za nimi, ale też o samej grze, która nieco się różni. Na to spotkanie wybieram over 2,5 jako bezpieczną opcję, ale do drugiego kuponu odrzucam linię wyższą. Sądzę, że możemy zobaczyć sporo bramek, stąd ta decyzja.

Isłocz w roli faworyta, choć nie od początku układało się wszystko po ich myśli. Sezon zaczęli od 2 porażek z rzędu, najpierw 0:2 z Nemanem Grodno, a później 2:3 ze Smalawiczy. Obudzili się dopiero w 3. kolejce, ale zrobili to z dużym przytupem. Na własnym boisku pokonali ekipę ze Słucka 4:0, by poprawić na wyjeździe w Brześciu 4:2. Te wyniki pokazują, że gospodarze mają dobrą moc w ofensywie, o czym przekonali w większości swoich meczów. Poza pierwszym meczem strzelali naprawdę sporo, 10 bramek w 4 spotkaniach i do tego 7 straconych, co jasno daje do zrozumienia, że można spodziewać się otwartego meczu.

Mniej otwartą drużyną jest na pewno Sławija, która nie jest po prostu tak skuteczna. Do tej pory przegrali 3 spotkania i w jednym zdobyli komplet punktów. 1:2 ze Słuckiem, 0:2 z Brześciem i 0:2 z Ruchem Brześć. Przegrywali z ekipami, które dostawały lekcję od Isłocza, więc wniosek może nasuwać się sam. Wygrali jedno spotkanie i był to mecz z Bate wygrany 4:2. Mają problem z regularnym strzelaniem bramek, co widać po wynikach. Oglądałem im mecz z Ruchem Brześć i swoje szanse mieli, ale czegoś zabrakło. Dzisiaj będą musieli się otworzyć, jeśli będą chcieli coś ugrać. Isłocz na pewno swoje zagra, będą na własnym stadionie, co tylko ułatwi im robotę. Jeśli chodzi o niższą linię, to jestem dość przekonany, że gospodarze pokryją ją sami. W przypadku overa 3,5, to liczę, że goście z Mozyra pomogą, choć Isłocz i 4 bramki to także duża możliwość.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,30

Ruch Brześć rezerwy – FC Mińsk rezerwy

17.04.2020r. godz. 12:00

Drugie nasze spotkanie rozpoczyna się o tej samej godzinie, co oznacza, że musimy podzielić swoją uwagę. Sądzę jednak, że mecz Ruchu Brześć i FC Mińsk będzie ciekawszy i jeśli tylko pojawią się streamy, to warto spojrzeć bardziej na ten mecz. Mierzą się bowiem ze sobą ekipy z czuba tabeli, które grają naprawdę dobrze i zapowiadam nam się zacięte spotkania. Do bezpiecznego kuponu wybieram, już tradycyjnie, over 2,5, natomiast nieco ryzykowniej zagramy, że goście strzelą bramki w obu połowach po niezłym kursie.

Jak już wspomniałem, mecz zapowiada się dość wyrównanie, jednak faworytami są goście. Bukmacherzy początkowo wystawili równe kursy, ale zostały one zbite i w tej chwili poszły znacznie w dół. Uważam, że jest to dobry kierunek, bo jednak stołeczni to lepsza ekipa, która ma większe doświadczenie. Do tej pory nie przegrali jeszcze meczu, 3 zostały przez nich wygrane, natomiast jeden zremisowany. Remis miał miejsce w starciu z derbowym z Dinamem Mińsk 2:2. Inne spotkania to zwycięstwa 3:1 z Biełszyną, 2:1 z Energietykiem i 3:0 z Bate. W każdym z meczu strzelili minimum dwie bramki, co pokazuje ich moc w ofensywie. Na 4 spotkania, aż w trzech, zdobywali bramki w obu połowach, co daje wyraźną podstawę, do grania takiego zakładu.

Ruch Brześć prezentuje się równie dobrze, choć jedną porażkę mają już za sobą. W pierwszej kolejce przegrali 0:2 z Dinamem Mińsk. Później punktu już nie stracili, najpierw pokonali 3:0 Energietyk, potem 4:1 Bate. W ostatniej kolejce pokonali Sławiję Mozyr 2:0, ale tamten mecz im się nie układał. Mieli wiele okazji, ale nieskuteczność mocno się odbijała. Po 60. minucie zdobyli szybkie dwie bramki, co ustawiło mecz, jednak spokojnie mogli stracić, a strzelić więcej nawet powinni. Tworzyli świetne sytuacje, ale brakowało koncentracji. Dążę do tego, że obie drużyny grają świetnie w ofensywie i można spodziewać się wielu okazji bramkowym. Obie ekipy też kilka bramek straciły, więc to tylko pomaga. Ruch będzie mocny u siebie, ale nie zapominajmy, że to beniaminek i różnica na boisku powinna jednak być. Przyjezdni to 3. siła poprzedniego sezonu, dlatego szedłbym bardziej w ich kierunku i uważam, że to oni zdobędą więcej goli.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,30

FK Witebsk rezerwy – Dinamo Brześć rezerwy

17.04.2020r. godz. 15:00

Ostatnie nasze spotkanie to już rywalizacja Witebska z Dinamem Brześć, w którym bardzo ciężko znaleźć faworyta. Będzie to najprawdopodobniej najcięższe spotkanie, jeśli chodzi o wybór zwycięzcy, ale zostawmy to w spokoju i skupmy się tradycyjnie na swojej robocie. Do pierwszego kuponu wybrałem over 2,5, który wydaje się być bardzo pewny. Na drugim kuponie powiększyłem linię o jedną bramką i to także ma rację bytu. Dlaczego? Postaram się to dobrze wytłumaczyć.

Obie ekipy nie zaczęły tego sezonu dobrze i w ogólnym rozrachunku zajmują niskie, 12. i 13. miejsca w ligowej tabeli. Pozycję wyżej znajdują się dzisiejsi gospodarze, którzy na swoim koncie mają 4 punkty. Bardzo dobrze zainaugurowali sezon, wygrali 4:1 z Gorodeją, ale później dostali lekcję gry w piłkę. przegrali 0:4 z Nemanem i takim samym rezultatem zakończyło się spotkanie z ekipą Smalawiczy. Mały przełom, jeśli chodzi o zdobywanie bramek nastąpił w starciu ze Słuckiem, które zremisowali 3:3. Należy jednak pamiętać, że oprócz wygranej, resztę meczów grali na obcym terenie, co znacznie utrudniło im walkę.

Z drugiej strony mamy Dinamo Brześć, które również formą nie błyszczy. Na swoim koncie mają porażki ze Smalawiczy 1:2, Słuckiem 1:5 i w ostatniej kolejce z Isłoczem Mińskiem. Jedyne zwycięstwo nastąpiło ze Sławiją Mozyr 2:0. Mimo, iż większość przegrywają, to jednak zdobywają bramki w każdym spotkaniu i sądzę, że to nastąpi także dziś. Patrząc na same mecze, to faworyzowałbym gospodarzy, ale Dinamo na pewno się odgryzie. W ostatnich pięciu bezpośrednich spotkaniach aż czterokrotnie widzieliśmy minimum 3 bramki. W trzech tych meczach padły minimum 4 gole, więc można spodziewać się ich także dzisiaj. Jestem dobrej myśli, patrząc na cały bezpieczniejszy kupon. Patrząc na ten drugi, jestem zdania, że wszystko jest możliwe i naprawdę próbować.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,25

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Kupon triple - Białoruś

Poniżej przedstawiam też drugi kupon, o którym wspomniałem na początku. Jest on nieco ryzykowniejszy, ale zszedłem stawki. Mimo to, uważam, że ma on spore szanse i warto spróbować. Jeśli regularnie gracie ze mną, to na pewno macie z czego podjąć delikatne ryzyko. Powodzenia i zieloności!

Moja propozycja: Isłocz Mińsk – Sławija Mozyr over 3,5 + Dinamo Mińsk gol w obu połowach + FK Witebsk – Dinamo Brześć over 3,5

Kurs: 5,98

Tripel na Białoruś